Anadim - Farbką po łapkach

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Re: Anadim - Farbką po łapkach

Post autor: Anadim »

I reszta grupy dowodzenia do kompletu. Póki co bez tatuaży :P
Obrazek

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

=D> Pokuś się o tatuaże i zrób oczka, to nie będzie się do czego przyczepić.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Oczka są, jeno kaprawe ;)
Tatuaże próbowałem i nie bardzo mi się podobały w moim wykonaniu niestety.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Bardzo fajni slayerzy =D> Bez tatuazy wygladaja kozacko. Szczegolnie podoba mi sie slayer z poprzedniej strony :D
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Ostoja krasnoludzkiej myśli technicznej
Obrazek

Pozostaje teraz wygrzebać jakieś technologiczne bitsy na podstawkę (może z resztek Gyrocopterów? ) i domalować zapomniany kawałek brody :oops:

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Kolejna partia Ironbreakerów
Swieży oddział - pusta księga krzywd, zapełni się po kilku kampaniach :)
Obrazek
Obrazek

Szkoda że na zdjęciach nie widać odcieni matelików (albo źle robię zdjęcia, co jest bardziej prawdopodobne)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Majster z dzialkiem czy co to tam jest :p bardzo spoko tylko co z ta dziura na plecach?

Nie wiem czy to wina zdjec ale iron breakerzy z siwymi brodami na pierwszy rzut oka wygladaja jak posagi bo kolor brody nieco sie zlewa ze srebrna zbroja.
Widzialem w tej galerji ciekawsze kolory zbroi. Co nie znaczy ze chlopaki mi sie nie podobaja :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Dziura na sztandar. Zlewają się brody trochę, ale ni chciałem robić ciemniejszych pancerzy. W rzeczywistości srebrny jest mniej srebrny, jest na nim sporo różnych odcieni - kiepski ze mnie fotograf i nie umiem zrobić zdjęć tak, żeby kolory na metallikach nie znikały przy mocnym świetle.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Po "małej" przerwie, kolejni slayerzy na tapecie. Niestety Scibor lepi ostatnio tak wielkie krasie, że ciężko zmieścić je na 20mm. Będzie trzeba pokombinować :/

Obrazek

Awatar użytkownika
Dzejkob666
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dzejkob666 »

Nie no panie jest moc i elegancja jeśli tak o krasiach można powiedzieć, ino wszyscy jakby z jednej matki kożdy jeden rudy :P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bo to slayerzy?

Awatar użytkownika
Dzejkob666
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dzejkob666 »

@Nawiedzony Co to zmienia :P ? widziałem już różne wariacje kolorów włosów takich panów, zawsze można chyba coś pokombinować, albo to tylko moje upodobanie :wink:

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Ci krasie przed imprezą chodzą do jednego fryzjera...
Indywidualisci kilka postów wyżej

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dzejkob666 pisze:@Nawiedzony Co to zmienia :P ? widziałem już różne wariacje kolorów włosów takich panów, zawsze można chyba coś pokombinować, albo to tylko moje upodobanie :wink:
To zmienia tyle, że zgodnie z fluffem, niezależnie od tego z jakiej matki jest krasnolud, kiedy zostaje slayerem farbuje brodę i włosy na pomarańczowo. :P

Awatar użytkownika
Dzejkob666
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dzejkob666 »

@Nawiedzony w takim razie zwracam honory, nie jestem zbytnio obyty z fluffem, czasem tylko porzucam kośćmi z kumplami :P
Nie mniej jednak fajnie popatrzeć na ładne prace, może moje z czasem też nabiorą troche wyższego poziomu. Wybaczcie mały offtop ;)

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Obrazek

Kolejny slayer do kolekcji. Ślepia ma figurka tak koŚlawe, że ciężko pomazac tak aby nie wyglądało jak w krzywym zwierciadle.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Rangers w końcu zakonczeni. Ustawnosc 1.
Pół godziny układania w szyk.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dzejkob666
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dzejkob666 »

Ustawialność może i słaba, ale za to jak sie panowie prezentują :D I like it .


Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Fajne, naturalne kolory.

ODPOWIEDZ