ROTTEN FACTORY MINIATURES

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Re: ROTTEN FACTORY MINIATURES

Post autor: Cookie Monster »

Ekstra ten barbarzyńca z fb. Z chęcią kiedyś nabędę jakieś nurglaki u Ciebie:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Dziękuję, ciesze się , że się podoba :).

Niestety dziś dostałem informację, że firma od której zamówiłem żywicę ma obsuwkę. Teoretycznie żywicę mam dostać za tydzień.
Okropnie to frustrujące - mam sprzęt, formy, tylko żywicy nie ma... eh...

Awatar użytkownika
Dorn
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Dorn »

Masz talent a czy masz też może w planach jakieś poradniki?

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Rewelacja, czekam kiedy będę mógł je od Ciebie kupić !

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Dorn - Miałem w planach, ale teraz mam taką masakrę z wszystkim, że dużo planów poszło się je ... jednoczyć w bólu, że nie mam na nie czasu ;). Wiele ludzi mnie o to prosiło i nie ukrywam, że chciałbym zrobić kilka poradników. Pewnie coś pokombinuję jak ogarnę temat odlewania. Zastanawiam się jaka forma była by najlepsza. Masz jakieś sugestie?

Bobson - uwierz mi, że ja też czekam, aż będę miał co sprzedać ;). Puki co ciężko pracuję i staram się osiągnąć jak najwyższą jakoś, ale co chwilę mi coś nawala. Stres, stres, stres .... :(

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorn
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Dorn »

[quote="ROTTEN_FACTORY"]Dorn - Miałem w planach, ale teraz mam taką masakrę z wszystkim, że dużo planów poszło się je ... jednoczyć w bólu, że nie mam na nie czasu ;). Wiele ludzi mnie o to prosiło i nie ukrywam, że chciałbym zrobić kilka poradników. Pewnie coś pokombinuję jak ogarnę temat odlewania. Zastanawiam się jaka forma była by najlepsza. Masz jakieś sugestie?

Może napisz do scibora czy innego polskiego producenta( wątpię że otrzymasz odpowiedź, w koncu konkurencja), ewentualnie morzesz nawiązac kontak z jakąś zewnętrzną firmą , wtedy ten kłopt spada na kogoś innego. Powodzenia.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Dorn - dzięki za wsparcie. Tak pewnie zrobię. Część modeli pewnie będę zamawiał w firmach zewnętrznych. Niestety w takim wypadku pojawi się problem z ceną, bo te 6-7 zł będę musiał dodać. Puki co zwolniłem i skupiłem się na paru wzorach. Chodziło mi o to żeby uzyskać jakość jakiej sam bym oczekiwał. Jestem zadowolony z tego co mi wychodzi:).
Z pytaniem co do sugestii chodziło mi o te poradniki rzeźbienia. Mam taki mały projekt z jednym gościem z T9A. Proste poradniki rzeźbiarskie. Coś może na dniach ruszy jak znajdę chwilę wolną :).

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i cierpliwość. Nawet nie wiecie ile mi daliście !

Modele są, gratisy dla pierwszych kupujących są ;). Cały czas czekam na pudełka do wysyłki, ale zastanawiam się nad przedsprzedażą. Co myślicie?:)

Kolejna sprawa tyczy się modeli z bąbelkami. Niektóre to kwestia bąbelka typu milimetr średnicy przy podeszwie, albo coś takiego. Nie chce tego sprzedawać jako gotowy produkt, ale może ktoś byłby chętny na model do przeróbki, albo do poprawienia i pomalowania. Zastanawiam się nad wrzuceniem na allegro aukcji typu cztery randomowe nieudane odlewy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Może macie jakiś inny, lepszy pomysł? :)

Tutaj kilka zdjęć już tych dobrych odlewów:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozazdrościłem Sławkowi z MiniMonsters Giganta i postanowiłem odlać swojego. Niestety przez to, że model jest w całości z rękami przy "składaniu" formy powychodziły przesunięcia i gdzieniegdzie je widać. Będę musiał ciut przerobić formę i pewnie wszystko pyknie:).Trochę tych chłopaków nastukałem więc jeden czy tam dwa modele będą do sprzedania ;).

Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Podawaj ceny i nr konta :)

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Cieszy mnie Twój entuzjazm Stan:). Tak jak pisałem, nie mam puki co za bardzo w czym tych modeli wysyłać. Pudełka mam dostać jakoś w drugim tyg stycznia.
Stwierdziłem, że cena za pojedynczy mały model będzie wynosić 35 zł + wysyłka. Planuję też jakieś sety w obniżonej cenie.
Wszystkie pytania dotyczące sprzedaży modeli proszę kierować na priv, albo na maila: rotten.factory@gmail.com. W planach mam sklep internetowy, ale jak się już z tym uporam to na pewno dam znać:).

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

To ja czekam na ten znak i na to co wymyślisz z tymi modelami z bąblami itp. Bo jak będą one łatwe do naprawy to pewnie się wielu chętnych znajdzie. Np ja:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Coś wymyśle i dam znać:). Czekam też na Wasze propozycje.
Zastanawiam się nad taką opcją aby naprawić GS te modele i sprzedać za niższą cenę, albo wystawić na allegro, albo tu na forum nawet w dziale targowisko.

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Oferta z wadliwymi modelami wystawiona na targowisko. Jak pojawią się jeszcze jakieś wadliwce to pewnie będę tam wrzucać info.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Dzisiaj dostałem paczkę z gigantem i wojownikiem.
Pierwsze wrażenia - ten gigant jest naprawdę ogromny! Brakowało mi foty porównawczej z gw, zamieszczam dla zainteresowanych: https://goo.gl/photos/PmCtzYqLzem63ZqNA
Jak widać na lewej nodze wyskoczyła linia podziału, która ciągnie się aż do klatki.
Ale kupowałem model z wadliwej partii, myślę że jest to już rozwiązany problem.
Tutaj porównanie wojownika do championów gw jakich miałem pod ręką: https://goo.gl/photos/2Yg33egmZ8Ci1AX98
Oprócz tego w paczce znalazłem fajne gratisy, dzięki!
Czekam aż ruszysz z pełną ofertą, a w wolnym czasie będę próbował popracować nad modelami które już mam :)

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Dzięki za recenzję, dziękuje też wszystkim kupującym za wsparcie dla projektu :). Mam nadzieję, że będziecie mieli sporo zabawy przy malowaniu modeli.
Co do giganta, to teraz model składa się z czterech części. Oznacza to, że posiadasz unikat ! :D
Przy tej poprawionej formie wychodzi super. Z resztą mam ich już trochę odlanych, ale czekam na nowe pudełka. Okazało się, że zamówiłem za małe ;P.

Dużo się dzieje teraz:
Kolejne zlecenia na rzeźby.
Grafiki do podręcznika DWG dla T9A (na podstawie paru pewnie będę rzeźbił modele, ale puki co to tajemnica ;p)
Odlewanie, odlewanie i jeszcze raz ... a jednak trzeba nowe formy zrobić.
W przygotowaniu Poradniki dla początkujących rzeźbiarzy.
Na koniec oczywiście własne rottenowe projekty !

WIPy (trochę niewyraźne, ale to takie początkowe potworki):

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Kręci mnie ten pająk, czy co to za poczwara ma być. Trzymam kciuki!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Sławol - dzięki :). To jest taki wesoły koleżka ;P

Ponieważ postanowiłem, że muszę dokończyć swoje stare projekty ... to przedstawiam nowy ;P:

Obrazek

I reszta. Z demona jestem niezadowolony jak nie wiem, ale projekt muszę skończyć :). Co do tronu to wydaje mi się zbyt masywny. Co myślicie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Mi się tron podoba i jest w sam raz:D A poczwarka zapowiada się mega:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Kurna poczwarkę to chyba kupię :D

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Uuuuuu tron w deche, bedzie osobno do kupienia?

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Cookie Monster - ciesze się :D. Rzeźbienie poczwarki to dla mnie sama przyjemność :)

Wind_sower - będzie mi miło :)

Bizon - Hmm to właśnie tu mam problem. Planuję mieć w ofercie rottenowe bitsy, ale nie wiem czy tron nie będzie już za duży... do przemyślenia :)

ODPOWIEDZ