Galeria - FallenSUN

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: Galeria - FallenSUN

Post autor: thorash »

z czego krew ?
Krew to zwyczajny Technical Blood for the blood god bardzo bardzo lubię te farbę. Chyba najlepsza krew z jaką miałem do czynienia a na ręce wygląda jak prawdziwa ;]

Za ciosem następny Ogr... niedługo pogram sobie pewnie z nimi na 6ed :) a tym razem:

Greasus Goldtooth Overtyrant
zapraszam po więcej zdjęć: http://www.fallensun.pl/pod.php?nr=98


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Nie z pod mojej ręki ale z naszego "studia"...

Goblin Shaman

więcej fotek pod linkiem ^

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Exalted Champion of Tzeentch
Więcej fotek 6edycyjnego bohatera po kliknięciu we fotkę

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Bardzo lubię tą grafike :)
To chyba z 1ed podręcznika do WH.
Niesamowite są Twoje obrazy w wersji mini =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Bardzo lubię tą grafike :)
Też lubie strasznie - długo się szykowałem żeby się tego podjąć bo detal wymagał okropnej precyzji... Tak jak napisałem pod linkiem u siebie na stronie to obrazek, który wciągnął mnie w świat WH. Exalted nosi z dumą :mrgreen:

Obrazek
To chyba z 1ed podręcznika do WH.
Ilustracja zobaczona na polskiej okładce do rulebooka WFRP1, orginalnie z kampanii "Death on the Reik" - Ian Miller.
Niesamowite są Twoje obrazy w wersji mini =D>
Kłaniam się nisko :) i zapraszam na nasze imprezy. Zawsze jedna wylosowana osoba spośród kameralnego grania wychodzi z freehandem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Co się dzieje na waszych imprezach? I gdzie to? :p
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

To jest kameralne granie na 6ed... w Zduńskiej Woli... (centrum polski) ale Warszawa też dojeżdża :) tutaj masz spis raportów i zdjęć jak to wygląda:
Hall of Fame

To są nasze imprezy ^ ale następne ogólne granie w 6ed jest w Konstancinie :) w ostatni weekend kwietnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Bardzo fajne fotoreportarze robicie :)
Tyle ładnych modeli i makiety też. Nice! :D
Aż chce się warhammerować :D
Chętnie wpadne choć z moim tempem malowania to nie mam pojecia kiedy prawdziwą bitwe zagram :lol2:
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Chętnie wpadne choć z moim tempem malowania to nie mam pojecia kiedy prawdziwą bitwe zagram
Zapraszamy... też cholernie wolno maluje ale.. na pocieszenie dodam, że jak się wziąłem w lutym... to na Konstancin kończę całą małą armię mortalów a ten Exalted będzie prowadził :) do listopada jest jeszcze czas :) tylko trzeba już teraz zaczynać... bo 1999 niestety samo się nie chce malować :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

1999 punktów? :D
Wezmę sobie to do serca choć obecnie jestem rozdarty pomiędzy nauką, malowaniem a wyjazdami. No i warhammerowanie na tym najbardziej dostaje :(
Masz rację trzeba też coś malować! :lol2:
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Dragon Oges
Przekonwertowane ColdOne'y i IronGut'ci na Dragon Ogry... Więcej zdjęć tutaj:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Co do samej konwersji to nie jestem pewny czy tłowia od coldone-ów nie sa za drobne na takie wielkie cielsko.
Jednak mi się podoba :)
Malowanie rewelacja =D> i jak zwykle nie zwracam na to dużej uwagi to podstawki i treye mega pasuja :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Co do samej konwersji to nie jestem pewny czy tłowia od coldone-ów nie sa za drobne na takie wielkie cielsko.
Długo się nad tym zastanawiałem... ale jak już zlepiłem sam szkielet przed greenstuffem to już byłem pewien że będzie git. Na początku nie pasowało mi że chodzą tylko na dwóch tylnych łapkach bo przecież i te stare i nowe Dragon Ogry śmigają na czterech, ale dzięki temu bliżej im do Shaggotha który jest ich upgardowana wersja :D i to mnie przekonało jak już im wydziergałem nową broń to efekt mnie w pełni zadowolił a to chodziło bo zostają w mojej kolekcji :)

Z podstawkami..... w sumie to największą armię mam do demonów i to pod demony były robione podstawki (bardzo mi się podoba charakter 8ed książki do demonów i to było inspiracją) a że mortalsow, beastmenów i demonów można używać jako jednej armii (w 6ed którą jest dla mnie najbardziej grana) to ostatecznie postanowiłem że wszystkie 3 armie będą stanowiły wspólną całość.

Tak też od razu wrzucam początek mojej kawalerii 16/44 knigtów....

Knights of Chaos
więcej fotek tutaj: http://www.fallensun.pl/pod.php?nr=108
albo klikając na zdjęcie :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Czuć strach przed pradawnymi bóstwami chaosu. zajebiste te modele rycków są, nie ma jak modele z tych czasów :)
Ja mam 28 Dragon princów, zrobione narazie 15, plus wszystkie koniki :D
Raczej rycki chaosu przejadą się po nich nawet nie zauważając, ze po czymś przejechali ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Raczej rycki chaosu przejadą się po nich nawet nie zauważając, ze po czymś przejechali
Siła jednostek to kwestia edycji... umiejętności... scenariuszy itd itd itd.....

... a oglądając galerię twojego malowania (szacunek za freehand to moja ulubiona część malowania, na którą zwracam szczególną uwagę) z wielką przyjemnością zrobiłbym raport starcia mojego chaosu z Twoimi Elfami.. (bardzo fajna galeria)
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Przewspaniali =D>
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Mi się te modele też bardzo podobają.
Bardzo dobrze się prezentują =D>
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

thorash pisze:
Raczej rycki chaosu przejadą się po nich nawet nie zauważając, ze po czymś przejechali
Siła jednostek to kwestia edycji... umiejętności... scenariuszy itd itd itd.....

... a oglądając galerię twojego malowania (szacunek za freehand to moja ulubiona część malowania, na którą zwracam szczególną uwagę) z wielką przyjemnością zrobiłbym raport starcia mojego chaosu z Twoimi Elfami.. (bardzo fajna galeria)
Może w listopadzie... ;)
Trochę muszę uzupełnić ludzików i sobie poprzypominać co nieco :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Marketplace
kilka szmatek (do sprzedania) może ktoś będzie zainteresowany:
http://www.fallensun.pl/marketplace.php


Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 cze 2018, o 14:12 przez thorash, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Śliczna robota :)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ