Galeria - FallenSUN

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: Galeria - FallenSUN

Post autor: thorash »

super te bannery, wsyzstkie.
Śliczne.
Efekt zdumiewający
thx
Bardzo grube
rzeczywiście około 1mm grubości jest plastik z którego dłubie ;) ale cieńsze nie robią takiego wrażenia jak grubsze..

Obrazek

Orc / He / Troll
Tak z ciekawości, pewnie malujesz albo malowałeś sobie co nieco akwarelami?
To się troszkę wiąże z moją pracą + kończyłem liceum plastyczne, musiałem malować różnymi technikami... (choć najciekawszy jest dla mnie tusz kreślarski i olejne)

Obrazek

Tutaj troszkę moich prac nie na figurkach a w hobby:
http://www.fallensun.pl/gal.php?gallery=29&back=gallery.php
Obrazek

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Prace w hobby piękne. Jeden z rysunków przypomina mi Majka Wazowskiego z Potworów i S-ka.

Baner z trollami i elfami mistrzostwo.
Właśnie siadam do baneru dla krasnoludów i mimo że go jeszcze nie zacząłem to już wiem, że nie będę z niego zadowolony :( Zaraz chyba zadzwonię do rodziców, żeby podziękować im za "talenty", którymi mnie obdarzyli.

ps. W nawiązaniu do Twojego liceum plastycznego to jedyne co udało mi się skończyć to pudełko ptasiego mleczka i dietę przed czasem.
ps.2 W starym kodeksie Undedów było bardzo dużo świetnych grafik Marka Gibbonsa. Dla mnie niekwestionowany mistrz. Nadawałyby się na Twoje sztandary.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Prace w hobby piękne. Jeden z rysunków przypomina mi Majka Wazowskiego z Potworów i S-ka.
Cieszę się że się podobają... Pewnie to któryś z konceptów do Bestii Nurgle'a które później strugałem do odlewania.
Właśnie siadam do baneru dla krasnoludów i mimo że go jeszcze nie zacząłem to już wiem, że nie będę z niego zadowolony :( Zaraz chyba zadzwonię do rodziców, żeby podziękować im za "talenty", którymi mnie obdarzyli.
[-X Kompletnie się z Tobą nie zgadzam, nie wiem w jakim jesteś wieku, nie chce Cie pouczać, ale rodzice chyba jedynie nie obdarzyli Cie w wiarę w siebie i możliwości. Wszystkim którzy piszą o ten ładnie maluje bo ma talent i każdemu kogo próbuje uczyć malowania, powtarzam jedno... - maluj maluj maluj maluj maluj maluj pytaj o wszystko czego nie wiesz albo ci sie wydaje. Ja za hobby wziąłem się od 2000 roku... wtedy jeszcze spory czas nie miałem internetu - wszystko robiło się jak umiało - chcesz zobaczyć mój pierwszy model ? - a teraz :D gdzie ludzie chcą się zabić żebyś obejrzał ich tutorial ~?

Tutaj nie ma talentów, ake są pierdyliony godzin słuchania ojca o kompozycji, reklamie, oglądania masy prac, dociekania jak coś zostało osiągnięte, prób i masa spierdzielonych wywalonych modeli zanim do czegoś doszedłem a i tak nie jestem z wielu zadowolony bo tak jak przy HE i TROLLu strasznie ograniczał mnie czas...
co udało mi się skończyć to pudełko ptasiego mleczka i dietę przed czasem.
Hmmm ja kiedyś potrafiłem opierdzielać w pizzeri rozmiar XL sam na klate, popijając kilkoma szklanami piwa... a jedyna rzecz jakiej serdecznie nienawidziłem, to biegania... tak jak niektórzy umniejszają wkładowi pracy który wpakowałem żeby się niektórych rzeczy nauczyć pisząc że robie to tylko dlatego że mam talent od rodziców... tak w rodzinie nikt raczej sportu nie uprawiał a tym roku zrobiłem półmaraton ;) wystarczy chcieć coś osiągnąć i cisnąąąąąąąąąąąć.
ps.2 W starym kodeksie Undedów było bardzo dużo świetnych grafik Marka Gibbonsa. Dla mnie niekwestionowany mistrz. Nadawałyby się na Twoje sztandary.
Wychowałem się na jego pracach... do tej pory zdarza się zagrać w 5ed dla klimatu tamtych czasów, a moje galerie najbardziej obszerne są w wampirze bannery ;) ale moi faworyci w kolejności to: John Blanche, Karl Kopinski i Ian Miller..
Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Super masz te prace, powiałeś na forum świeżością. A dodatkowo emanujesz taką dozą optymizmu, że dzisiaj siadam do klejenia modeli - Dzięki.
Życzę Ci ( jeśli to możliwe ) jeszcze więcej samozaparcia i przy okazji przynajmniej trochę sobie :roll: .
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Dorn
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Dorn »

ja pier... jak to jest możliwe, przecież to jest nieludzka precyzja, jak to tak.

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Super masz te prace, powiałeś na forum świeżością. A dodatkowo emanujesz taką dozą optymizmu, że dzisiaj siadam do klejenia modeli - Dzięki.
Życzę Ci ( jeśli to możliwe ) jeszcze więcej samozaparcia i przy okazji przynajmniej trochę sobie :roll: .
Thx.. jak kogoś moje posty mobilizują do malowania to nie ma większej ;) satysfakcji.

Może fallenSUN zmobilizuje i zachęci też do grania na pomalowanych modelach :D bo ja ze swoją Bretońską Panią Jeziora... jak nie trenujemy to na oficjalnych zjazdach czy turniejach zawsze gramy na pomalowanych modelach :)

Ostatni scenariusz to: Dwie wieże do oblężenia i dwie księżniczki do uratowania ;)

Obrazek
ja pier... jak to jest możliwe, przecież to jest nieludzka precyzja, jak to tak.
Bez przesady... nawet na 3 metrowej drabinie wspinając się nie sięgam do czołówki polskiego modelarstwa - tam jest precyzja - u mnie właśnie jej brak. Ale jak zdobędę trochę czasu i wymienie warsztat bo już się rozlatuje to pokażę lepszą precyzję, na razie lepiej niż tyle nie mam ani czasu ani warsztatu: cała galeria RedDuke'a

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, o 01:12 przez thorash, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

A kto nie lubi tego gościa :D ?

Nagash
Więcej zdjęć SZatanisty i zoom na jego SZate: pod linkiem - zapraszam.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Ale tu się podziało !! No ładnie śmigasz z tymi modelami :). Sztandar Ogrów zapowiada się bardzo fajnie. Generalnie brawo i dawaj dalej :)

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Sztandar Ogrów zapowiada się bardzo fajnie.
Generalnie to wrzucam raczej stare prace... ale nikomu raczej nie schce się skakać po stronie więc wrzucam sobie tu co jakiś czas - sztandar jest bardzo dawno Ogrowy pomalowany i ma się dobrze :)

Więc wywołany:

Ogre BSB
Więcej zdjęć i zoom na dziary: pod linkiem - zapraszam.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Freehandy są mega zajebiste =D>
Nie ogarniam jak można na takiej małej powierzchni zrobić obraz :D
Miło popatrzeć :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

thx - bede co jakiś czas wrzucał prace ze swojej strony - może kogoś zainspiruje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Na wypasie.

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Thx i cisnę dalej z tematem :)

....to może coś co mi zalega do sprzedania... Malowany jeszcze za czasów 8ed gdzie o ile dobrze pamiętam Scar Veteran dostał opcje dosiadania Carnosaura i jednocześnie mógł być BSB. Kiedy się 8ka skończyła zakochałem się w T9A i wiem że do momentu kiedy przestała mi się podobać czyli 1.2 ciągle ta opcja była możliwa. Czy opłacalna pewnie jak to zwykle bywa nie.......... ale nie znam się za mocno na jaszczurkach - może komuś w tle by dekorował armię na półce bo na mojej mu się znudziło :P model jest dziwacznego producenta nie podam jakiego bo mnie wkurzył - ale jako zamiennik Carnosaura może by ktoś go przygarnął. Tak jak widać na zdjęciach pod linkiem model da się wyciągnąć z ramki jest na "rydwanicznej" podstawce.

Nazwałem go Vivaldi bo startowałem nim na Hussarze'14 i wtedy była moda na głupkowane nazwy które wpadają w ucho :P kupa roboty około 120h :) dużo mnie nauczył. Delikatna żywica. Brak RMN czyli jakaś tam próba NMM...

Cztery pory Vivaldiego, życie życie jest NOBELOM
Więcej zdjęć, w tym zoomy i obie strony sztandaru: pod linkiem - zapraszam.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Dawno mnie nie było może coś z najnowszych prac... powrót do 6ed zmusił mnie do domalowania:

Exalted Daemona a przy okazji w tym samym stylu jego małych podopiecznych

Exalted Daemon Mark of Undvided with Furies
Więcej zdjęć: pod linkiem - Furie..
Więcej zdjęć: pod linkiem - Exalted Daemon..


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wolff
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wolff »

Bardzo Klimatyczne :)

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Zapraszam po więcej na naszą stronę :) tam głównie jest klimatycznie - ostatnio gramy na 6ed :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Bardzo zacne :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Świetne prace, fajny efekt na Exalted Daemonie =D>

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Wlazłem sobie na FB i stronkę. SZALONE MOLE , co tam się dzieje!
Bardzo miodnie. Rzeźnicy mnie urzekli :)

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Dziękuje :)

Niedługo podrzucę "Buczerów", przy nich nie ma zbytnio wysokich lotów ale za to zaczynam pracę nad dwoma sztandarami, jeden z nich będzie można wygrać na moim turnieju w Zduńskiej Woli :) przy nich się postaram <3 na pewno będę linkował :)
Obrazek

ODPOWIEDZ