Zielona horda WarBlessa (oszukaj system): 28.11.2012

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Zielona horda WarBlessa (Goblin Chariots) 07.04.2010

Post autor: bless »

swieta_barbara pisze:
Charki pisze:Nie ma co komentować, zajebiste jak zwykle.

Z czego wziąłeś gobliny do rydwanów, nie wyglądają mi wszystkie na oryginalną załogę rydwanu GW?
Wstyd, tyle czasu grasz orkami, a nie poznales obslugi do snotling pump wagona! Notabene, widze bless, ze juz wlasciwie w 100% go zagospodarowales, kolka poszly do rydwanu orkowego, przednia scianka do klopy, snotlingi zostaly uwiklane w pare mniejszych projektow, jeszcze zostala Ci podloga i wieza - czyzby Corpse Cart?
Jestes mistrzem spostrzegawczosci! =D>
A corpse cart ze wspomnianych czesci jest juz dawno zlozony, czeka na lepsze czasy na pomalowanie... :)

A jesli chodzi o załogę, to są tam: dwaj szamani goblinscy, 4 snotlingi z pump wagona, 2 gobliny z oryginalnych rydwanów goblinskich.

Dzieki wszystkim za mile komentarze. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No rydwany fajne. Ten gobosek siedzący z tyłu fajowy. =D> =D>

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Bless ty naprawdę nie cieniujesz nic figurek przed bejcą?? :shock: , bo aż się nie moge nadziwić :D , tak fajnie wyszły te rydwany(wilki najlepiej 8) )

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

pierwsza moja wypowiedz w tym temacie:

a więc malujeszc po prostu ZAJEBIŚCIE!!!

a po drugie fajna armia do ściągania ze stołu :twisted:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Bless , mam pytanko . Ty te podstawki przed bejcowaniem tylko podkladem psikasz? Czy jeszcze czymś malujesz?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Podwys pisze:Bless , mam pytanko . Ty te podstawki przed bejcowaniem tylko podkladem psikasz? Czy jeszcze czymś malujesz?
Podstawki w momencie bejcowania są białe. Po zaschnieciu bejcy przejezdzam je dodatkowo ciemnobrazym inkiem i poprawiam normalna technika elementy specjalne takie jak kamienie, czy inne ozdobniki. Potem maluje karwedzie na czarno i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Nie pochwalę - za bardzo zazdroszczę :D A tak serio - wypas jak zawsze! =D>

Głupie pytanie - z czego robisz podstawki pod rydwany? Gotowe 50x100 czy coś swojego?
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Yahoo82 pisze:Nie pochwalę - za bardzo zazdroszczę :D A tak serio - wypas jak zawsze! =D>

Głupie pytanie - z czego robisz podstawki pod rydwany? Gotowe 50x100 czy coś swojego?
Pieniona płyta PCV (grubosci 4-5mm). Ten sam materiał, z ktorego robie podstawki pod regimenty. Wycinam, opilowuje pilnikiem na bokach i voila. Tanio i skutecznie.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Tym razem prezentuje modele niebejcowane.
Domalowałem tych dwoch Boar Boyzow (dwa pierwsze modele na zdjeciach) i teraz mam ich juz 14-tu, czyli tylu, ilu chcialem. Dziwnie sie malowalo normalna technika po takim dlugim czasie zabawy bejcą. Ale musialem, zeby oddzial byl spójny. Musze przyznac, ze jak sie tak maluje od czasu do czasu normalnie, tradycyjnie, bez ułatwiaczy, to nawet moze to dac troche przyjemnosci. Inna sprawa, ze w tym czasie, jaki poswiecilem na normalne pomalowanie tych dwoch orkow na dzikach, bejcą zrobiłbym pieciu. :)
Przy okazji sieknalem fotki calemu regimentowi. Pojedynczym modelom, bo zwykle gina w tlumie i sie ich nie zauwaza, a sa fajni (IMHO).

Enjoy! :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i wszyscy razem, w towarzystwie generała:

Obrazek

A na koniec bonus:
nowe fotki moich 3 zielonoskorych herosów.

bejcowani
Obrazek
Obrazek

i malowany normalnie

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

=D> =D> =D>

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Szczerze dużej różnicy (przynajmniej na fotach ;)) nie widzę :P Po co się męczyć ... bejcuj :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

bardzo sympatyczny oddział ;)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Świetnie wyglądają razem. A najlepsze jest to że każdy z "Hopakuf" jest trochę inny (nawet niektóre dziki mają rożne pozy!), nadaje im to fajny orczy klimat i charakterek :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

fantastyczny oddzial =D> =D> =D> sposob ulokowania dzikow na podstawkach i kly z gorowych rogow wprowadzaja troche urozmaicenia w te jakze nudne dziki :)

czempion ma dzika na helmie?
szczurek pisze:Szczerze dużej różnicy (przynajmniej na fotach ;)) nie widzę :P Po co się męczyć ... bejcuj :mrgreen:
+1 :P

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Dają rade, ale Twoja bejca wyglada lepiej :)
Ja juz nie moge patrzec na te dziki jak zoabczyłem nowe modele :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

zajebiście blessik to wygląda
jeszcze przyjemniej się rozjeżdża tak łądnie pomalowany oddział
:D :D :D
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzieki za komentarze. :)
Niko pisze: kly z gorowych rogow
Niko pisze:czempion ma dzika na helmie?
Tak, champion ma dzika na hełmie. Dzik jest z jakiegos krasnoluda. Chyba Ironbreakera starego. :)
I faktycznie na zrobienie rogów wykorzystałem rogi gorów. Szczerze nie sadzilem, ze ktokolwiek dostrzeze i doceni te drobiazgi. Jestem mile zaskoczony spostrzegawczoscią, Niko. :)
szczurek pisze:Szczerze dużej różnicy (przynajmniej na fotach ;)) nie widzę :P Po co się męczyć ... bejcuj :mrgreen:
No aż tak wielkiej róznicy nie ma. Dlatego oddzialy te dobrze wygladaja obok siebie na stole. Powstaje pytanie - czy ja tak słabo maluje tradyjnym sposobem, czy tak dobrze bejcuje, skoro roznice sa niewielkie... :-k
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bardzo przyjemny oddział. Rzeczywiście różnice na pierwszy rzut oka są nieduże, myślę, że sam dobór kolorów sporo tu załatwia. Oczywiście, jak się przyjrzeć, to wyraźnie widać że technika inna :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sycacy. Ja wielki przeciwnik bejcy jestem naprawde takze zdziwiony, ze roznica jest tak mala. (choc nie ma co tez ukrywac, ze Twoja bejca jest jedna z najlepszych w kraju jak nie najlepsza)

Tak patrze na te modele dzikow i sie usmiecham, jakie to paskudztwa GW kiedys wydalo, a Ty i tak duzo z nich wyciagnales (malowanie plus inne pozy).

Sa juz gdzies foty nowej kawalerii boar boyzow?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ziemko pisze: Sa juz gdzies foty nowej kawalerii boar boyzow?
Na stronie GW. Tak samo jak foty nowych trolli. Tu masz foty z Warseera (akurat byly pod reka):
http://www.warseer.com/forums/attachmen ... 1271149077
http://www.warseer.com/forums/attachmen ... 1271149077

Nowe dziki sa oczywiscie zajebiste, duzo ladniejsze od starych klocuszkow, ale nie ma bata, zebym teraz zmienial wszystkie dziki w armii. Mam ich teraz chyba ok 25... pomijam fakt, ze to 5 boxow nowych BoarBoyzow, ale to tez od cholery malowania, na ktore juz nie mam mocy.

Savagy tez bede robil na starych dzikach.
Obrazek

ODPOWIEDZ