Zielona horda WarBlessa (oszukaj system): 28.11.2012

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zielona horda WarBlessa (drugi Mangler - painted): 03.08

Post autor: Grabz »

Przegapiłem ulupeki :shock: , świetne są =D> .
Maźnięty bardziej niż przyzwoicie, ma lekko kreskówkowy wygląd co dodaje mu jeszcze uroku, raczej bawi niż straszy. Kolor ślepi pozostawiłbym, może dołożenie przekrwień na bardziej wybałuszonej gałce nadałoby mu nieco wrednego charakteru.

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

odnośnie figurek manglerów ani widu, ani słychu, jeśli tylko zamierzasz uruchomić jakąś seryjną produkcję piszę się na 2 sztuki :roll:
może tylko trochę duży, ale poza tym świetny jest =D>
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Ale bydle!

Mówiąc krótko świetnie pomalowana figurka.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Kniapa
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kniapa »

Gratulacje za pojawienie się armii w ,,Młotkowym'' =D> =D> =D>

A armijka super. Twoje prace zachęcają mnie do dopieszczenia moich zielonych gnojków.
PS: z mojej strony taki mały aptdejt niedługo będzie.
Ja do kolegi
- No, dziś gramy na proxach
- A jakie staty mają te proxy ???

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Twe prace są znakomite. Nic dodać nic ująć, im dłużej bejcujesz tym wychodzi ci to lepiej (z co najmniej przyzwoitych początków, jak to widać przy porównaniu dwóch oddziałów nocnych goblinów). Na podziw i szacunek w pełni zasługujesz, gdy ktoś mówi źle o bejcy to powinien najpierw zapoznać się z twoimi dziełami (konwersja osobną drogą, ale starasz się z rasy zielonoskórych wycisnąć jak najwięcej rozmaitymi konwersjami, choćby te podstawki, aż żałuję iż takie coś do mego przeważnie czarno-żółtego (maczanego w orzechowej bejcy) Imperium nie będzie pasować).

Mam takie pytanie natomiast:
On nakłada wpierw na figsy więcej warstw niż przeciętni malarze i jak do tego doda się świetne konwersje, nad którymi spędza całe dnie wiec to wychodzi, ze bless dłużej bejcuje niż Rafix maluje;]
Temat jest dłuuuugi. Nie starczy mi czasu, aby zapoznać się z całością, więc być może nie dotarłem do tego fragmentu.
Stosujesz jeszcze jakieś rozjaśnienia drobne etc? Czy jednak tylko podstawa, potem zanurzasz w bejcy i zmywasz nadmiar jej z rowków, płaskich i wypukłych powierzchni (robiąc efekt rozjaśniania)?

Awatar użytkownika
Tyko
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: syreni gród

Post autor: Tyko »

Skoro temat odgrzebany i znow jest na pierwszej stronie to sobie pozwole...
bless pisze:IMO to w ogole nie jest model GW, tylko jakiejs innej firmy. Moge sie mylic, ale to raczej malo prawdopodobne.

Jaki znawca modeli zidentyfikuje ten model?
Troche to trwalo ale udalo mi sie okreslic skad ten dzik w rydwanie :wink:
http://www.blacktreedesign.com/europe/p ... ctid=23341
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Martin von Carstein pisze: Temat jest dłuuuugi. Nie starczy mi czasu, aby zapoznać się z całością, więc być może nie dotarłem do tego fragmentu.
Stosujesz jeszcze jakieś rozjaśnienia drobne etc? Czy jednak tylko podstawa, potem zanurzasz w bejcy i zmywasz nadmiar jej z rowków, płaskich i wypukłych powierzchni (robiąc efekt rozjaśniania)?
Biały podkład -> jasne kolory (wersja bazowa) -> bejca -> przemycie benzyną lakową niektorych elementów (głownie metal lub tam gdzie bejcy jest za dużo) -> lakier -> drobne korekty lub ozdobniki (typu krew na maczugach, itp - bez wielkiego malowania) -> trawka na podstawke i pomalowanie krawedzi podstawki na czarno. Job's done. W sumie sporo czynnosci, ale ze sa wykonywane w trybie maszynki, wiec idzie to sprawnie.
Teraz koncze maziac Arachnaroka i choc jego tez bede wykanczal bejca, to przy tak duzym modelu sama bejca nie rady. Przyznam, ze niektore elementy na pająku troche cieniuje. Foty soon.
Tyko pisze:
bless pisze:IMO to w ogole nie jest model GW, tylko jakiejs innej firmy. Moge sie mylic, ale to raczej malo prawdopodobne.

Jaki znawca modeli zidentyfikuje ten model?
Troche to trwalo ale udalo mi sie okreslic skad ten dzik w rydwanie :wink:
http://www.blacktreedesign.com/europe/p ... ctid=23341
=D>
Dobrze wiedzieć. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Arachnarok. Generalnie bejcowany, ale skłamałbym, gdybym powiedział, ze nie było poprawek pędzlem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Wypas! =D>

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Hail the king of dipping...... :shock:
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić


Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

jak bejca to zajebiście wyszedł. Jakiej bejcy używałeś??
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Coś pięknego znów fixy pooglądać!

Salut Bless, pikny pajunk :)

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

świetnie wyszedł! jakim kolorem malowałeś spód pająka?
sam jestem w trakcie robienia swojego, zostało mi jeszcze dokończyć podstawkę i pomalować/zbejcować załogę

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

No Bless fajny czerwony pajęczak - mam nadzieję zobaczyć go na żywo na jakimś turnieju (mam nadzieję, że wybierasz się na Baltic Open). Świetnie prezentuje się podstawka i dodaje jak zwykle dużo modelowi. Widziałem kilka pomalowanych pajonków bez wykończonych podstawek - nie robiły takiego oszałamiającego wrażenia !!! Brawo =D> i szacun !!!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzieki za miłe komentarze!
crovaxus pisze:jak bejca to zajebiście wyszedł. Jakiej bejcy używałeś??
Wszystko było bejcowane, ale przez zanurzeniem niektóre elementy musiałem pomalowac nieco lepiej niz tylko kolorem bazowym, np. nogi pająka, ktore są cieniowane (czarny-czerwony). Niektóre elementy, np. rogi pajaka, musiałem tez potem recznie poprawiać, bo zle wyszły po bejcy. Efekt bejcy został wiec w jakichś 20% skorygowany. Tajniki mojego bejcowania w pierwszym poście tego tematu.
Varulf pisze:świetnie wyszedł! jakim kolorem malowałeś spód pająka?
sam jestem w trakcie robienia swojego, zostało mi jeszcze dokończyć podstawkę i pomalować/zbejcować załogę
Desert Yellow. Piaskowy kolor.

@Heptun, nie wiem, czy bede robił jakies mastery w tym krótkim sezonie. Jakos wszedzie daleko. Ale jesli juz gdzies bede jechał, to pewnie do Gdańska.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

bless świetnie, że wróciłeś bo tęskniłem za Twoją bejcą :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Przepiękniasty! =D>

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Twoja bejca miażdży niczym Stopa Gorka. Szczególnie załoga ci świetnie wyszła, malutkie pajączki przy mamusi dodają życia na dioramce. Ale iż udało ci się zbejcować pomyślnie takie monstrum to ja winszuję.
Bejca cię lubi. :wink:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fantastyczny ten pajong =D> , świetnie zrobiony, tylko fotki troszkę przymałe...

ODPOWIEDZ