Zielona horda WarBlessa (oszukaj system): 28.11.2012

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zielona horda WarBlessa (Pump Wagon - konwersja) 25.04.2010

Post autor: jamakot »

ale fajnie że dałeś schemat projektu.
Sam wózek mi się też podoba =D> =D>
natchnąłeś mnie do konwersji furmanki ...
]arrrr

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Gratulacje ^^ ty chyba w życiu niczego nie spartoliłeś z figurek ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Bless dziś widziałem Twoją armie na żywo i powiem jedno... robisz beznadziejne foty:P
Kopara mi po prostu opadła, na żywo wyglądają pierdyliard razy lepiej! Nie mogłem się nadziwić! Aż miałem ochotę pojedyncze modele wyłuskiwać z regimentów by sie im lepiej przyjrzeć, ale nie chciałem Ci w bitwie przeszkadzać ;P
Reasumując... SZACUN!

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Fajnie ci wyszła ta konwersja...szczególnie że była bardzo skomplikowana - tyle części wsadzić i zrobić tak żeby to wyglądało jak jedna figurka, a nie jak stos bitzów na podstawce.

Czekam na malowanie :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Pomalowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

No i czad :D Ale gobliny jak dla mnie trochę za jasne. Tak samo kości.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Wyraz oburzenia

Toż to snotlingi są!

One muszą być jasne :wink:

A pump wagon wspaniały, naprawdę świetny :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

To snotlingi ;)
Podobno im mniejszy zielonoskóry, tym jaśniejszy powinien być... ja tam nie wiem.
Wyglądają ok, choć może trochę za mało cieni na mięśniach. A może po prostu prześwietlone zdjęcie, nie wiem.

Całość - rewelacja.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Tak naprawde figurki Blessa wcale nie sa fajne - po prostu jest dobrym fotografem :mrgreen:
A tak serio - swietna snoto-fura :)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Oj, dajcie spokoj. To przeciez tylko bejca. :)

Dzieki za "komęty"!
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... snotmobil sympatyczny. Trzyma poziom :)
chociaż wydaje się nieco mały no i przydało by się trochę więcej "technicznych" (na miarę możliwości snotlingów oczywiście) rozwiązań ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wagonik fajowy! :)
Snoty zielonuśkie, ja bym jednak radził zrobić większy kontrast.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ożesz kurde... to już rok od ostatniego apdejtu? :oops:

W takim razie od razu hurtem kilka nowości...

Savage Orcs - 12 modeli z tego oddziału to te same orkasy, które już kiedyś pojawiły się w tym temacie (mieli wtedy włócznie). Teraz stare orkasy zostały skorygowane na opcję dwie choppy. Resztę oddziału, jak widać, stanowią nowe modele orków (bardzo udane wzory, IMO)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do tego dwa nowe rydwany goblińskie z różnych śmieciowych bitsów, które mi zostały (dzieki dla Szwenia za kółka od rydwanu elfickiego, bo akurat kółek mi w pewnym momencie zabrakło). Szczegolnie dumny jestem z wykorzystania Big Stabba z nowych Savagy jako dyszla w jednym z rydwanów (poprzeczka przytwierdzona do wilków jest za to zrobiona z łuku nowych Savagy). :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I ostatni, ale nie mniej ważny... Mangler Squigs. A właściwe Squig. Zgodnie z opisem: "force of
total destruction". Mam nadzieję, że to widać. :)
Wiem, wiem, że według szczegółowego opisu są to dwa Giant Squigi połaczone łańcuchami, które wirują szaleńczo, ale ja wolę jednak mieć jednego Squiga, ale za to turbo killera (ok, przyznaję.... pozazdrościłem Kołacie jego wielkich Squigów i tez chcę takie mieć :) ).
To moja pierwsza samodzielnie wyrzeźbiona figurka. Ot, stwierdziałem, ze moze warto by pograc Manglerami... nagle patrze a w szafce jakies zapomniane pudło magic sculptu (nie wiem ile lat tam leżakowało, ale udało się odzyskać jego właściwości). Rzeźba na pewno nie jest idealna, ale i tak jestem całkiem zadowolony z efektu. Teraz jestem w trakcie robienia drugiego Mangler Squiga.
Potem jeszcze ich tylko pomalować.... :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Pyszczek i jęzor spoko , to samo nogi, ale za to straszna chudzina z niego :wink: Imo pomidor to taki pulpecik skaczący powinien być. Usunął bym jeszcze "rączki" bo wyglądają jak skrzydełka kurczaka :D

Poza tym jak na pierwszą rzeźbę to muy bien =D>

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Najs. Ja wciaz czekam na BO.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Jakis taki chudy sie wydaje ale ogolnie bardzo fajna , imo brakuje hmm"bajerow" na samej rzezbie:P


Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Rzeczywiście ta big stabba idealnie pasuje do rydwanu! Najlepsze jej zastosowanie w warhammerze ;)

Jak zwykle wszystko trzyma bardzo dobry poziom, ważne że malujesz armie mimo, że powoli to ciągle pomalowane żołnierzyki zajmują kolejne miejsca na półce a to dla każdego hobbysty uczta dla oka!

GJ!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Konkretny updejt. Horda rośnie i o to chodzi.

Co do squiga, to może pocharatać go w paru miejsach. Jakieś blizny, syfy, itd. Super łatwe do zrobienia, a będzie wyglądał bardziej naturalnie. Mozna dodać gdzieś kawałek uczepionego łańcucha, wbitą strzałę, a przy malowaniu fajny efekt śliny. I będzie kozacko :)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzieki za wszystkie komentarze! Zarówno za pochwały jak i za krytykę. :)
Skaven pisze:Pyszczek i jęzor spoko , to samo nogi, ale za to straszna chudzina z niego :wink: Imo pomidor to taki pulpecik skaczący powinien być. Usunął bym jeszcze "rączki" bo wyglądają jak skrzydełka kurczaka :D
Pogrubiać go juz nie będę, bo to była by większa sprawa. Fakt, ze jest szczupły, ale chyba trzyma proporcje. Wydaje sie, ze mysląc "squig" masz od razu przed oczyma te staroedycyjne, smieszne, okrągłe paszczaki. Te nowsze wzory sa bardziej podluzne i wlasnie szczuplejsze. Jednak specjalnie dla Ciebie drugiego squiga zrobie "kulkowego". ;)
Jezeli raczki wyglądaja jak skrzydła kurczaka, to odhaczam sukces, bo taki był mój zamiar. :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Najs. Ja wciaz czekam na BO.
Zmieniłem plany co do BO. Herosi nie będą robili za BO (bo BO ssą), tylko za herosów. Bede ich malował normalnie (nie bejcą), pojedynczo i na wypasie (na miare moich skromnych mozliwosci) do postawienia na półce. To oznacza, ze pierwsze fotki zaczna sie pojawiac może pod koniec roku 2012.... ;)
Draco pisze:Jakis taki chudy sie wydaje ale ogolnie bardzo fajna , imo brakuje hmm"bajerow" na samej rzezbie:P
Jakieś konkretniejsze propozycje?
Jagal pisze:Rzeczywiście ta big stabba idealnie pasuje do rydwanu! Najlepsze jej zastosowanie w warhammerze ;)

Jak zwykle wszystko trzyma bardzo dobry poziom, ważne że malujesz armie mimo, że powoli to ciągle pomalowane żołnierzyki zajmują kolejne miejsca na półce a to dla każdego hobbysty uczta dla oka!
Cieszę się, że Stabba sie podoba. Co do przyrostu figurek, to wierz mi, ze choc to cieszy, to w pewnym momencie zaczyna tez martwić... Mam gablotkę na mniej wiecej jedną armię a armii mam juz 3. Nie mieszczą sie na półkach, w szafkach i walizkach... Problem. :|
Kołata pisze: Co do squiga, to może pocharatać go w paru miejsach. Jakieś blizny, syfy, itd. Super łatwe do zrobienia, a będzie wyglądał bardziej naturalnie. Mozna dodać gdzieś kawałek uczepionego łańcucha, wbitą strzałę, a przy malowaniu fajny efekt śliny. I będzie kozacko :)
Mam jeszcze jakiś tydzien na rzeźbienie, bo potem trzeba zaczac malowanie, żeby się wyrobić na DMP. Skoncze wiec najpierw drugiego Squiga a jak zostanie troche czasu, to obu bedę upgradował o szramy, blizny i piercing. ;)
Dzieki za rady - postaram sie wykorzystac te pomysły, jesli tylko czas pozwoli.
Obrazek

ODPOWIEDZ