Zielona horda WarBlessa (oszukaj system): 28.11.2012

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Zielona horda WarBlessa (Savage, rydwany, mangler): 18.0

Post autor: bless »

I drugi wielki squig. Miał być troche okrąglejszy... i jest.

Na samym końcu zdjęcie rodzinne obu Manglerów i zwyłego squiga, który pozwala zobaczyć proporcje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

O Panie! Ale bydlaki :mrgreen:
Maluj, będą fajoskie.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Łoooooo :shock:

Wchodzi tu człowiek na spokojnie, a jego oczy atakuje paszcza squiga która wygląda jak pobity żul :D Genialnie wyszedł ten drugi =D>

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Zajebiste ulepki :mrgreen:
Te z lewej ma wyraz pyska: "Are you fucking kidding me? " lub jak by był ostro na haju i ledwo kontaktował.
Te z rozwartym pyskiem nie wiem czemu kojarzy mi się z Predatorem #-o (dziwne mam skojarzenia)

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

bless pisze:Ożesz kurde... to już rok od ostatniego apdejtu? :oops:

W takim razie od razu hurtem kilka nowości...
No ładnie Bless, a o mnie mówisz że się obijam :wink: ...fajna ta Twoja Zielona Horda, trzeba chyba znów z nią zagrać :wink: dyszel ładnie wypadł podobnie jak rewelacyjne ulepki, teraz tylko pomalować to odpowiednio
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Super, zajebiste bestyjki :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Dzięki za komentarze. Cięszę się, że ulepki się podobają. Skaven, Twoje porownanie sprawiło, że Zaśmiałem Się na Głos, czyli LOLnąłem. :mrgreen:
Squigi juz machnięte podkładem. Niedługo bede zaczynał je malować. Stay tuned! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Wspaniała robota. Gratuluję umiejętności rzeźbiarskich i efektu. =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ekstra ulepiaki;) co to za masa?
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Cookie Monster pisze:Ekstra ulepiaki;) co to za masa?
bless pisze:... nagle patrze a w szafce jakies zapomniane pudło magic sculptu (nie wiem ile lat tam leżakowało, ale udało się odzyskać jego właściwości)
;)

Bless jeszcze proboszcza i ministrantów ulep ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Kefas pisze: Bless jeszcze proboszcza i ministrantów ulep ;)
Proboszcza i ministrantów zeżarł na śniadanie ten Squig po lewej i stąd taka skwaszona mina. Dostał chłopak niestrawności. ;)

@Tiger Brown, Cookie Monster
THX :)

Cookie Monster, masa, jak zauważył Kefas, to magic sculpt. Moj materiał był mocno zlezały... Masa jest dwuskadnikowa. U mnie jeden skladnik pożółkł a drugi obrósł skorupka na jakieś 2mm. Ale żółty nalot po prostu olalem a skurupke odciałem. I jakos poszlo. Nie mam porównania z innymi masami poza GS, ale ten magic sculpt jest swietny. Bardzo fajnie się w nim dłubało. Dlugo zastyga, łatwo daje sie formować (jak glina), da sie go obrabiać wodą (poki nie zaschnie), a potem można go szlifowac i ciąć. Jak dla mnie dosć, by było idealnie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Najlepsze Manglery jakie do tej pory widziałem. Musiałbyś zdupcyć ich malowanie a wiem, że tego nie zrobisz żeby przestały mi się podobać. Ale tak z drugiej strony nie przeszkadza Ci to, że będąc takie duże są dość łatwym celem dla strzelców przeciwnika?
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Lazur pisze: Najlepsze Manglery jakie do tej pory widziałem. Musiałbyś zdupcyć ich malowanie a wiem, że tego nie zrobisz żeby przestały mi się podobać.
Postaram się Ciebie nie zwieść. :)
Lazur pisze: Ale tak z drugiej strony nie przeszkadza Ci to, że będąc takie duże są dość łatwym celem dla strzelców przeciwnika?
Nie przeszkadza mi to. Jeśli ściągną ogień, to znaczy że reszta armii dojezdza. Ich strata w trakcie bitwy jest praktycznie pewna - sa moimi flarami, które odciągaja uwagę przeciwnika a jeśli niechcący przezyja ostrzał, to jeszcze przywalic mogą. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Malowanie zacząłem od tego drugiego Manglera. Miałem go robić bejcą, ale podczas nakładania farb jakoś niechcący zaczałem go cieniować więc w końcu stwierdziłem, że już trudno - zrobię go normalnie... :oops:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Szkoda ze nie pociągnąłeś go Bejcą. Ale wyszedł świetnie :)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Zaplułem pół ekranu jak go zobaczyłem :D Proszę zrób mu pod jedno oko fioletowe :D Przezabawny jest :wink:

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Skaven pisze:Zaplułem pół ekranu jak go zobaczyłem :D Proszę zrób mu pod jedno oko fioletowe :D Przezabawny jest :wink:
+1 koniecznie:)
Obrazek

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Praca bardzo fajna, ale te oczy, już to gdzieś widziałem... Bless dodaj na gorze NG popychacza i zrób coś takiego:
Obrazek
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Osz Ty, w mordę... niechcący zrobiłem Jabbie brata bliźniaka! :mrgreen:

Fioletowe oko mogę przemyśleć. A moze zrobię juz na tym drugim? Moze być? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Jeżeli drugi będzie wyglądał też jak pobity żul to jasne, bo w przeciwnym przypadku fioletowe oko było by nie fluffowe :D

ODPOWIEDZ