Play Mini of the Month LXX - WYNIKI

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Play Mini of the Month LXX - Głosowanie

Post autor: kangur »

1.
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

1
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

1 :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

1

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Wyniki w pierwszym poście ;)

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

"...Warto nadmienić, że wojo1410 jest jednym z najregularniejszych uczestników naszego mini konkursu..."

Prawie jak pochwała od facetki za 100% frekwencję na koniec roku :) Znowu poczułem się młody :)
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Powiedzieć że dawno tu nie zaglądałem, to jak nic nie powiedzieć. Ale gdy wszedłem i zobaczyłem, że ten Khornita (na moje oko w cmon 8+) przegrywa z tym pierwszym przeciętniactwem
to, aż brak słów... Panie i Panowie bez jaj, trąci kolesiostwem, bo na 100% jest duuuużo lepiej pomalowaną figurką od krasnali.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Drogi Jacku,
Wydaje mi się, że w tym głosowaniu wziął udział przekrój użytkowników (niektórych nawet znam :D ) i wydaje mi się, że żadne kolesiostwo nie wchodzi tu w grę. Często jest tak - przynajmniej wynika tak z mojej obserwacji, że nie oceniany jest głównie poziom techniczny, albo inaczej, jest on dopiero na którymś tam miejscu. Może akurat niektórym podobało się to, że są to aż 4 modele - więcej pracy. Może część głosujących ma do tych Krasi wielki sentyment. Jest tu wiele składowych a nie tylko poziom techniczny.
Ja sam staram się nie podchodzić do tego emocjonalnie, czasem mi się to nie udaje - sytuacja z użytkownikiem Maćko. Zachowałem się nieodpowiednio, przeprosiłem i mam nadzieję, że nie ma już do mnie za to urazy.
Najważniejsze dla mnie jest to, że się razem bawimy, jakoś tam nakręcamy do tego, żeby malować, bo to środowisko w tym miejscu jest i tak bardzo bardzo małe. A kto wygra następnym razem? Zobaczymy. O tym zdecydują już użytkownicy. Ja sam będę się starał, żeby były to moje prace, a nóż coś się w końcu spodoba ;)
Także ucinam flame!
Peace!
edit: Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że się podoba :)

ODPOWIEDZ