Play Mini of the Month LXXI - Czech króli

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Play Mini of the Month LXXI - Czech króli

Post autor: wind_sower »

Witam Szanowne Użytkowniczki i Szanownych Użytkowników,

Czech króli - Bo bez grupy dowodzenia to nie robota
Tematem tej edycji jest freestyle, ale bonus w postaci +3 głosów otrzymuje każda osoba, która zgłosi zdjęcie z modelami grupy dowodzenia czyli czempiona, sztandarowego i muzyka. Muszą być wszyscy trzej.

Uściślając:
Możecie wziąć udział wszystkim co zmalujecie w okresie od dzisiaj(15.12.17) do terminu zgłaszania prac(oczywiście zgodnie z ideą konkursu - malujemy dla siebie, nie komercyjnie), jednak jeśli spełnicie "zadanie poboczne" to dostaniecie na starcie 3 głosy ;)

Termin zgłaszania prac: 28.01.2018 godzina 23:59 NIEDZIELA


NAGRODY:

DLA ZDOBYWCY PIERWSZEGO MIEJSCA W LXXI EDYCJI KONKURSU PRZEWIDZIANA JEST NAGRODA od sklepu GNOM oraz od klubu SZYBKI SZPIL:



Obrazek



Magazyn White Dwarf został ufundowany przez sklep GNOM http://www.gnom-sklep.pl/

Obrazek

Kufel został ufundowany przez klub Szybki Szpil z siedzibą ul. Dębowa 49 Katowice

Obrazek


W poprzednich edycjach wspierał nas również KROMLECH http://bitsofwar.com/
Obrazek




Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się pitolić też nie będę.

Uwaga, obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem z opisem, który to model.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę [-X
W temacie PMki musi być uwzględniona nazwa i edycja konkursu(tzn. "PMotM LXXI" wystarczy).

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Windzik, daj może temat z datą do końca stycznia?
Święta plus nowy rok to taka duża czarna dziura, że nikt nie będzie myślał o malowaniu nawet. Plus wychodzą nowe zasady, więc spora część pewnie będzie czytać.
To tylko taka sugestia ode mnie ;)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Hmm... no własnie miałem nadzieję, ze odrobina wolnego pozwoli wam wymalować coś ciekawego. Jeżeli faktycznie będzie licho ze zgłoszeniami to przedłużę termin

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Eeej bierze ktoś udział ? Jestem chyba sam aktualnie?

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Mysle ze rozsądnie byłoby jednak wydłużyć ten termin do końca miesiąca.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

MAĆKO pisze:Eeej bierze ktoś udział ? Jestem chyba sam aktualnie?
Jak mi się uda, to leśnoelfowe koziołki zdążę do tej niedzieli pomalować, będzie nas dwoje ;)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jako, że Maćko jedyny na razie pomalował model, jak się zgodzi wydłużę termin na zgłoszenia.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Decyzja?

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Decyzja jest taka że będzie wstyd jak nic nie pomalujesz do tego czasu:P

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Lol, jesteś trollem.
Ja mam pomalowane modele które mogę zgłosić.
Chodzi o to, żeby było nas jak najwięcej.
Ja od kilku miesięcy biorę udział w pomtomach, a Ty??????
Ja chcę motywować ludzi do malowania, chyba w przeciwieństwie do Ciebie.
Jakby Ci tak bardzo na tym pierwszym samotnym miejscu nie zależało, to byś to po prostu przedłużył.
Wypowiedziałeś się, dzień przed upływem terminu - tak na prawdę według mnie Windzik powinien mieć decycję, a tak - Fucking dick move.
Baw się dobrze.
Peace

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Druchi proponuję melisę. Maćko jest uczestnikiem, który zgłosił pracę w terminie, tym samym miał mniej czasu na odpicowanie pracy. Wyraził zgodę na przedłużenie terminu, dlatego pracę zgłaszamy dwa tygodnie dłużej do 28.01

Powodzenia.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Dajcie mnie korone!

Gościu nie chce mi się z Ciebie szydzić bo przez internet takich rzeczy nie robię. Moja powyższa wypowiedź oznaczała że w PW które napisał do mnie organizator odpowiedziałem "dobry pomysł przecież sam nie będę startował" po czym w tym temacie Tobie odpisałem co odpisałem a Ty nie skleiłeś bazy, zesrałeś się i wypisujesz jakieś emocjonalne bzdury na mój temat.

Musisz teraz wszystko co połamałeś i pogryzłeś ze złości posklejać z powrotem żeby zdążyć do końca miesiąca!

Heh to było coś takiego, jestem pewien (zamiast pilota najnowszy demon nurgla)
https://www.youtube.com/watch?v=Z7ua445yrxg

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ależ ja jestem spokojny.
Mi zależy na tym zeby było jak najwiecej uczestników.
Nic wiecej.
Mam czas do niedzieli i do tego czasu cos zgłoszę.
Mowię tylko z mojej perspektywy. Gdybym wiedział ze jestem sam na jeden dzień przed deadlinem to bym go przedłużał.
Nie robienie tego uwazam za totalne huhustwo.
Ale to tylko ja chyba bo tylko ja sie wypowiadam.
Niech zostanie niedziela. Spoko. Ale zdania o użytkowniku Maćko nie zmienię.
Płytko.
Wstyd.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

O wow.
Lolz.
Jeszcze płycej.
Edit: przepraszam ze nie rozkminilem Twojego wysranego posta i nie czytam w twoich myślach. Hujowy ja...,

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Stary Ty jesteś jakiś puklaty? Po polsku nie rozumiesz od tego czytania Codexów?

Wszystko jest tak jak sobie zapragnąłeś, jesteś w grze i baw się dobrze a jak wygram to poproszę o przekazanie nagrody pod Twój adres bo nie chce już psuć zabawy i rezygnować z udziału. Możesz być jednak pewien że w kolejnej edycji udziału nie wezmę, nie chce Ci sprawiać problemów.

Trzymaj się cieplutko.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

O Jezu. Przepraszam Maćko.
Szczerze!
Nie doczytałem postu winda.
Ale ja na prawdę szczerze Cie przepraszam.
Robiłem to wszystko w dobrej mierze. Dla środowiska.
Jeszcze raz przepraszam.
Edit: moge nie startować jesli to jakis zadość uczyni.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Nic się nie stało;)

Heh wszystkie narzędzia ostre, paski i sznury to Ty masz w domu pochowane nie? ;D

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Jak każdy prawdziwy de.
Serio, przepraszam :)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Misie odstawcie już narkotyki na dziś i bierzcie się do roboty, bo ja coś zgłoszę i będzie wam tylko wstyd.

:*

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

wind_sower pisze:Druchi proponuję melisę. Maćko jest uczestnikiem, który zgłosił pracę w terminie, tym samym miał mniej czasu na odpicowanie pracy. Wyraził zgodę na przedłużenie terminu, dlatego pracę zgłaszamy dwa tygodnie dłużej do 28.01

Powodzenia.
Olaboga, a ja już 2 kawy i yerbę zassałam, żeby posiedzieć do późna i koziołki wykończyć do jutra :shock:

Dobra, to spróbuję taki sztandar przez te 2 tygodnie wyjumać, żebyście sznurkami szczęki sobie przywiązywali, bo Wam opadną z wrażenia ^_^
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

ODPOWIEDZ