Warsztat espoo

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Fajny ten duży, tylko...
Skóra wygląda super, naprawdę widać, że dużo włożyłeś pracy, żeby to ogarnąć, ale efekt pogarszają dziąsła, zęby/pazury no i przede wszystkim łuski (czy pancerz, czy co on tam ma), które psują całą figurkę moim zdaniem. Wyglądają niechlujnie, przez co cała figurka też sprawia takie wrażenie.
Osobiście kolor dziąseł bym zostawił, przyciemnił je może, łuski natomiast zrobiłbym czarne (lub bardzo ciemnofioletowe) przechodzące w fiolet. Myślę, że mogłoby to dawać radę, nie zasłaniałyby fajnej skóry, która byłaby wtedy widoczna i chyba pasowałyby kolorystycznie.

pzd

espoo
Warzywo
Posty: 13

Post autor: espoo »

Dzisiejszy update. Uzywajcie sobie - jest co krytkowac

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

malowałeś to washami?

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Niesądze, pewnie glazował a to biały podkład i ciekawe rzeczy wychodzą (wiem sam się teraz bawię :) )

Cóz niestety jedyne co moge pochwalić do miecz i włócznia, paradoksalnie wyszły Ci lepiej nież złoty nmm (zazwyczaj jest na odwrót :wink: ) Reszta przeciętnie. Za to to światło... Brrrrr okropnie wysżło. No ale o tym pewnie już wiesz :wink:

espoo
Warzywo
Posty: 13

Post autor: espoo »

Tak jak Piotrax napisal. Zaczalem od glaizow.
Jesli chodzi o zloty nmm zawsze mi wychodzil gorzej niz stal. Paradokslanie. A o swietle wiem. :oops:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Co ty masz z tymi efektami Espoo, raz podswietlasz krocze a raz cycki :P

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Bez tego SL-a było by o wiele lepiej :P

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

Tak samo jak Piotrax mówił że jedyne co moge pochwalic to miech i włócznia.
Ale z tym amuletem czy co to jest to przesadziłeś (przeciez to wyglada jak by jej sie biust swiecił :D )

ODPOWIEDZ