Figurki do RPG

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Figurki do RPG

Post autor: Yamcha »

Mam taką zasadę, że nie prowadzę ani nie gram w RPG przez wakacje. Ludzie gdzieś porozjeżdżani, pod oknem wrzaski, za jasno, za ciepło i bez klimatu.
Za to w tym roku wykorzystałem upalne dni, na stworzenie od zera i pomalowanie modeli dwójki bohaterów swoich graczy. Na początku sezonu, tj we wrześniu, podaruje im te figurki w prezencie.
Póki co ożywiłem z plastiku ludzką tropicielkę wraz ze zwierzęcym towarzyszem i pół drowa wojownika, na jego piersi wciąż widnieją ślady ostatniej, nieudanej wyprawy.
W planach jeszcze reszta drużyny, ale mam teraz prywatne projekty do wfb, więc pomyślę choćby nad skompletowaniem bitsów do nich w bliżej nieokreślonej przyszłości. Do końca wakacji jeszcze trochę czasu.

Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Super. Kosa tego elfa trochę nieproporcjonalna, mogłeś przedłużyć nieco rękojeść, ale i tak bajka.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2019, o 21:36 przez swieta_barbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Bardzo efektowne malowanie, jak z gry komputerowej :)

Podstawki świetne!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

chciałbym takiego MG =D> =D>
Super klimatyczne modele! Malowanie świetne. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Very najs.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

No to jest MG poziom super sajanin he tez chce zrobic klimatyczne postacie ale do magi I miecza to bedzie dopiero moc , plus ilosc ile tam jest postaci wszytkich z dodatkami itd. Ale faktycznie podstawka robi robote
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dziękuje za wszystkie miłe słowa.
Kosa tego elfa trochę nieproporcjonalna, mogłeś przedłużyć nieco rękojeść
To jest niemodyfikowany bits z zestawu tree revenants.

https://www.games-workshop.com/resource ... nant07.jpg

Myślę że ma ok proporcje, jak oglądałem grafiki elfich ostrzy, to nie dość że mithril więc lekkie, to jeszcze fantazyjnie ażurowe, więc mogą iść w długość.
Wiem że nijak się to ma do prawdziwego fechtunku, ale zważając że to fantasy...

A jakby ktoś faktycznie szukał drużyny z zaangażowanym prowadzącym, to zapraszam do kontaktu. Od września i tak miałem otworzyć nabór, bo jeden z graczy wyjechał na półtora roczne wykopaliska.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Kilka luźniejszych dni i łaskawość allegro, zaowocowały kolejnym projektem do RPG.
Tym razem inny bohater - podstarzały druid, a może już nawet arcydruid. Bardzo szanowana persona w Sękatej Puszczy i Uwiędłym Lesie.
Jego tarcza i pancerz to łuska czarnego smoka, pokonanego w morderczym pojedynku lata wcześniej. W dłoni dzierży zaklęty, zwieńczony szmaragdem kostur, pozwalający mu wzmacniać swoje zaklęcia energią ziemi.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 cze 2019, o 21:54 przez Yamcha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

A te rogi ? Jakias klatwa łosia , generalnie postac wyglada na udzial w mini of the year.
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

zarąbisty!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Merrol, w DnD jest taki przedmiot, rogaty hełm dla druidów. Ma właśnie poroże jakiegoś losia czy jelenia. Jak go założysz, daje ci różne moce, a jedną z nich jest opcja bodnięcia kogoś :p

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Plus jeszcze jest taki że można powiesić sobie poroże gdy ubijesz druida .
Wszytko wygląda jak nowe figsy do AoS ciekawe ile kasy ma projektant tychfigorek. Dawaj wiecej
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Herne, pan drzew
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dzień pochmurny, ale udało mi się złapać trochę światła i w ten sposób mój szpital dla popsutych modeli, zyskał kolejnego wyleczonego pacjenta. Operacja trwała 8h :P

Jakiś czas temu kupiłem niekompletnego slanna o tutaj: https://allegro.pl/oferta/slann-mage-pr ... 8143994317

Wczoraj wrzuciłem go do DOT3 i przeczyściłem ze starej farby i kleju, a dzisiaj zabrałem się za kompletowanie utraconego w boju ekwipunku.
Maszty z ikonami pochodzą z zestawu stegadona, podobnie jak nowa różdżka.
Lewituje sobie na patyczku, zupełnie jak mają w zwyczaju robić to nowsze wzory. Podstawka przeleżała u mnie z 10 lat i pochodzi chyba z microart studio.
Ale całkiem pasuje, nie?

Efekt o taki:

Obrazek

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

No byc slanem to by bylo cos, nie bylo by juz problemu z wjazdem do miast, przez glowne bramy . Zmykaj z tad przybledo - mowiła straz na warcie - nie wejdziesz dziwolagu . Tylko Jedi mind tricks I zalatwione
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Gdybym nie znał oryginalnego modelu, to pomyślałbym, że żadnej konwersji tu nie dokonano, także dobra robota :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Niby to bitsy od GW i warhammera a chyba baldura bym odpalił po raz setny (mam nadzieję, że jeszcze w tym życiu uda mi się przejść całą sagę na full modach, heh).

Klimat dedeków wyborny udało Ci się stworzyć z figurek do wfb. Być może to zasługa nowej linii figurek gdzie rzeczywiście dość pod d&d podchodzą niż pod starego wfb, w mym odczuciu.

Brawo :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Super =D>
Świetne malowanie, i podstawki też super.
Robi mega wrażenie.
Grać z takimi figsami w RPG to musi być przejemnie :)
Ciekawe czy ekipa doceni ;p
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

ODPOWIEDZ