Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Figurki Ignis & Rakso - 24.07.2010 Harpie 02

Post autor: bem »

Te sto razy lepsze (nie żeby tamte były złe - po prostu modele paskudne). Bardziej mi się podoba ten czerwieńszy odcień :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Mi dla odmiany bardziej pasują te poprzednie.Ostatnie naprawdę porządnie pomalowane, wcześniejsze budzą mój zachwyt ze względu na rodzaj materii (paskudne modele) i efekt końcowy (skrzydełka miodzio).

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Te są wypasione ;)
No i pytanie Ignis, malowałaś je liche purple z GW? Bo jeśli tak, to czy te pomalowane wcześniej w miejscach rozjaśnień też Ci się lekko różowe zrobiły(w sensie, że odcień)?
Bo mi po pomalowaniu ta farbka się przebarwiała...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

swietne malowanko, genialnie wyszedl nmm i na zlocie i na daggerach :)
rispekt 8)
szkoda tylko ze sie tak blyszcza na fotach bo to psuje lekko efekt :P zdjecia z fleshem?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Harpie bardzo zacne. Komentuję tylko prace, które mi się podobają, także ewentualne uwagi nie są ujmą na honorze malarza.

Uwagi.

Harpie 1:

Przejścia pomiędzy kolorem czarnym a szarym mogłyby być miejscami delikatniejsze (może to kwestia zdjęcja)
Skóra jakoś nie przemawia do mnie na harpiach 2 dużo ładniejsza (cieniowanie)

Harpie 2:

Moim skromnym zdaniem, dużo lepsze od harpii 1. Jeżeli można prosić o zbliżenie górnego tyłu skrzydełek, byłbym wdzięczny.


Ignis, praca na wysokim poziomie. Z każdą figurką coraz ładniej (oby oczy i ręce Ci nie wysiadły). Jeszcze efekt światła, lustra i golden demon murowany ^_^.


Aha jeszcze małe pytanie.

Farbami olejnymi nie masz zamiaru zacząć się bawić ?

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Rasti pisze: malowałaś je liche purple z GW? Bo jeśli tak, to czy te pomalowane wcześniej w miejscach rozjaśnień też Ci się lekko różowe zrobiły(w sensie, że odcień)?
Bo mi po pomalowaniu ta farbka się przebarwiała...
Tak liche purple, na szczęście jeszcze nie zauważyłam przebarwień, zobaczymy jak to będzie wyglądało z czasem.
SexRocket pisze: zdjecia z fleshem?
Właśnie bez, nie wiem czemu się tak świecą. Lakierem matowym (na żywo w ogóle go nie widać) są przeciągnięte dwie środkowe.
dziik pisze:
Jeżeli można prosić o zbliżenie górnego tyłu skrzydełek, byłbym wdzięczny.


Ignis, praca na wysokim poziomie. Z każdą figurką coraz ładniej (oby oczy i ręce Ci nie wysiadły). Jeszcze efekt światła, lustra i golden demon murowany ^_^.


Aha jeszcze małe pytanie.

Farbami olejnymi nie masz zamiaru zacząć się bawić ?
Jasne,wieczorkiem postaram się wrzucić tylko nie wiem czy uda mi się zrobić fotki tak żeby się światło od skrzydeł nie odbijało.
Co do farb olejnych to nie myślałam o tym, generalnie to ja się nie znam na tych wszystkich efektach,technikach itp. :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ignis pisze:Co do farb olejnych to nie myślałam o tym, generalnie to ja się nie znam na tych wszystkich efektach,technikach itp. :wink:
Nawet o nich nie myśl [-X W skali battlowej farby olejne to syf, smród i więcej roboty ;) Akrylami maluje się o niebo lepiej.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Można przepis na ten złoty nmm? Jest bardziej żółty niż ze snakebite'a. Tak przynajmniej mi się wydaje...
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

To jest snakebite mieszany z ruddy leather (RMS),potem sam snakebite i rozjaśniany sunlihgt yellow (RMS) a potem białym :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Dzięki. Właśnie się powoli przerzucam na rmsy, co kupuję jakieś figurki w jamie, więc widzę następnych kandydatów do kupna ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Zdecydowanie lepiej się nimi maluje niż innymi, przynajmniej w moim odczuciu. Mają tylko jedną wadę, blakną z czasem, na szczęście musi go upłynąć sporo. Także i tak polecam :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mam zloty RMS i jakos mnie nie powalil, w ogole nie lubie aplikowania farby jak maja rmsy i vallejo. Dla mnie P3jki rzadza (poza metalikami, ktore sa fatalne) - tylko szkoda, ze maja dosc srednio palete i nie moge tylko ich uzywac, wiec jade 50:50 z cytadelkami.

Zeby nie offtopowac - harpie pierwsze jakos mi nie podchodza, technika ok, ale cos mi w nich nie gra, natomiast drugie sa rewelacja.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

My podobnie, mieszamy farby różnych serii wybierając z każdej te, które uważamy za najlepsze.
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

harpie pierwsza klasa
=D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Wraciaki pomalowane jakiś czas temu. Banshetka malowana przez Igę, reszta moja.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Malowanie klasa =D> Podoba mi się ten "eteryczny" kolor :)

Czym oblepiliście drzewko z drutu, że ma taką w miarę faję fakturę?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Harpie obłęd, choć i ja dołączam do grona wielbicieli tych fioletowych :)

Wraciaki klimatyczne :)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

quidamcorvus pisze:
Czym oblepiliście drzewko z drutu, że ma taką w miarę faję fakturę?
Szpachlą do drewna Śnieżki :)

Skavenblight pisze:Harpie obłęd, choć i ja dołączam do grona wielbicieli tych fioletowych :)
To chyba tylko mojemu tacie się bardziej podobają te turkusowe :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ignis pisze:
Skavenblight pisze:Harpie obłęd, choć i ja dołączam do grona wielbicieli tych fioletowych :)
To chyba tylko mojemu tacie się bardziej podobają te turkusowe :D
Nie wiem, jak to jest z Twoim, ale mojemu ojcu podobają się wszystkie moje figurki, począwszy od tych malowanych ponad 3 lata temu ;)

Żeby nie było, to uwielbiam turkusowe skrzydełka na tych turkusowych. Skrzydła te podobają mi się nawet bardziej od fioletowych, ale jeśli chodzi o całość, wolę fioletowe.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wraighciki miodne. =D> =D> =D> =D> =D>
Baśka zajebiście eteryczna.

ODPOWIEDZ