Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Figurki Ignis & Rakso - 27.07.2010 Wraciaki

Post autor: bem »

Skavenblight pisze:Nie wiem, jak to jest z Twoim, ale mojemu ojcu podobają się wszystkie moje figurki, począwszy od tych malowanych ponad 3 lata temu ;)
Mojemu podobają się tylko jasne i kolorowe :D

Co do wrajciaków - kompletnie nie podchodzą mi kosy, mimo, iż są dobrze pomalowane. Te małe bliki wszystko psują, bo ma się wrażenie, że to miał być nmm, a nie eteryki. Banshee najlepsza, chociaż osl lepszy na wrajtach (poza oczami - np. ten drugi od prawej wygląda, jakby płakał).

Ale pomimo tych kilku uwag i tak malujecie świetnie :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Bardzo soczysty czarny! Naprawdę wygląda przepięknie! Podoba mi się też kolor ostrzy i kombinowanie z poświatą na nagrobku u banszetki...

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

jak był robiony czarny na szatach wraciakow?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

czarny rozjaśniany białym i przełamany dodatkiem niebieskiego. Duuuużo warstw ;)
bem pisze:ten drugi od prawej wygląda, jakby płakał.
nic dziwnego. Wraciaki oberwały po du..ach w 8 ed więc i smutek wdziera się w ich eteryczne ciała i umysły ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ja mam takie ogólne pytanie a mianowicie czy na wszystkim łącznie z szatami i skóra kazdego malowanego modelu robicie bliki ? :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

a gdzie na wraciakach i baśce poza kosami widzisz bliki?
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Wraciaki kozak po prostu =D>
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Rakso_The_Slayer pisze:a gdzie na wraciakach i baśce poza kosami widzisz bliki?
Ogólne pytanie to było nie tylko do wratów. Na wratach ten pierwszy po prawej ma aż do białego wyciągane szaty (a przynajmniej tak na fotce wygląda), poza tym harpie te z demonic robione.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Rozmawiałem dziś z właścicielem wraciaków. Jest zachwycony.
Ignis, Rakso =D>
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dębek pisze:Rozmawiałem dziś z właścicielem wraciaków. Jest zachwycony.
Ignis, Rakso =D>
No i to nas najbardziej cieszy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Generalne "jak zwykle".

Chociaz ja bym bardziej widzial wszystkie wraty w kolorystyce banszi, ale tak jak jest tez jest spoko.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jak zrobiliście drzewko?

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Z drutu kręcili ? :-k
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

wrighty klasa, jedyne co mi sie na minus rzuca w oczy to osl na nagrobku od baski, widac warstwy na nim, przydalo by sie wygladzenie.
ale generalnie niszczace sa, eterycznosc baby jest prawdziwie eteryczna ;] a o czarnych szatach juz nawet nic nie mowie
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ice-T pisze:jak zrobiliście drzewko?
drzewko jest ukręcone z drutu tak jak zauważył Tiger Brown. Potem oblepione szpachlą i miejscami poprawione GSem, pomalowane. Na koniec została niewątpliwa przyjemność przyklejania listka po listku na każdej gałęzi. Cieszyłem się, że to jesienne, umierające drzewo a nie wiosenne i całe w zieleni ;)
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

I kolejna świetna praca :D .Babeczka i kosy szczególnie udane.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Jeszcze co do całej dioramy - nie podoba mi się kompozycja. Symetria sucks!
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

bem pisze:Jeszcze co do całej dioramy - nie podoba mi się kompozycja. Symetria sucks!
co się komu podoba. Kwestia gustu. Rozumiem, że nie podobają Ci się też dzieła antyczne, budowle gotyckie, budowle i dzieła renesansowe itd. Ich twórcy uważali, że symetria nie jest taka zła. ;)

[broń Boże nie porównuję się do tych artystów. Ja jestem zwykłym rzemieślnikiem co się poci wiele godzin żeby zrobić makijaż 3 cm laleczkom z plastiku i metalu ;) to tak, żeby nie zostać źle zrozumianym]
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Rakso_The_Slayer pisze:co się komu podoba. Kwestia gustu. Rozumiem, że nie podobają Ci się też dzieła antyczne, budowle gotyckie, budowle i dzieła renesansowe itd. Ich twórcy uważali, że symetria nie jest taka zła. ;)
Powiem tak: za pół roku będę tym rzygać :P Poza tym nie tworzysz w duchu antyku. Robisz coś teraz, a już od kilku setek lat kompozycja rządzi się zupełnie odmiennymi zasadami. Chodzi mi o to, że nawet na dioramie można rozmieścić poszczególne elementy tak, żeby samym swym położeniem nadawały jej dynamikę. Osiowość tak, symetria nie, bo jest nudna i banalna. Ale no offence. I tak sporo ludzi nie zwraca na to uwagi, ale gdybyś to wszystko pozamieniał, widać by było gigantyczną różnicę ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nie napisałem nigdzie, że tworzę w duchu antyku. Napisałem tylko, że symetria przez wielu nie uważana była i jest za coś złego. Z resztą może masz rację, jakby ich inaczej poustawiać robili by inne wrażenie ale cóż, jest jak jest i najważniejsze, że wszyscy, którzy mają być zadowoleni są zadowoleni ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ