Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Figurki Ignis & Rakso - 04.12.2010 - uszate

Post autor: Jankiel »

no to widzę, że mamy ten sam wynik w takim samym czasie póki co bo też zacząłem w wakacje zbierać uszate
Figurki obłędne :)
Ale czas... masakra. Wolę się trzymać swojego TT - armia gotowa w półtora miesiąca ;)
I pogodziłem się już z tym, że nigdy nie osiągnę takiego poziomu, bo zwyczajnie nie chce mi się ćwiczyć :oops: , za to Robson będzie miał skończonych Eldarów już w styczniu :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Nie chodzi o to, że figurki na takim poziomie maluje się aż tak długo, po prostu Rakso ma dużo innych spraw na głowie typu magisterka, czy ślub i zamówienia, więc zwyczajnie biedny nie ma czasu na malowanie swoich figurek :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

kanonów 8 ed
Rakso, nie kanonów tylko cannon'ów [-X .
i zamówienia
zamówienia ratują czas innych, więc pełne zrozumienie. Powodzenia z magistrem [-o< !!! Pogody podczas ślubu =D> .

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Rakso, nie kanonów tylko cannon'ów .
#-o #-o

Kanon - zespół wzorców, reguł ;]

Szkoda, Rakso ;]
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... cannonów też potrzebuje więcej bo tylko jeden mam pomalowany a trzy jeszcze czekają ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ignis pisze:Nie chodzi o to, że figurki na takim poziomie maluje się aż tak długo, po prostu Rakso ma dużo innych spraw na głowie typu magisterka, czy ślub i zamówienia, więc zwyczajnie biedny nie ma czasu na malowanie swoich figurek :wink:
Rakso!!! Postaraj się o przynajmniej częściową autonomię! :wink: Nie ma takiej możliwości żebyś przestał malować! [-o<
A poważnie - zapowiadają się chyba zmiany życiowe, powodzenia w załatwianiu "spraw na głowie".
Figurki 40K fantastyczne, ja jednak i tak wolę twoje krasie, he,he...

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

smiejagreg pisze: Rakso!!! Postaraj się o przynajmniej częściową autonomię! :wink: Nie ma takiej możliwości żebyś przestał malować! [-o<
Nigdy mu nie broniłam i nie zamierzam tego zmieniać, wręcz go zachęcam :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

mu raczej chodzi o autonomie malowania swojego wzgledem tego na zamowienie, bo ze ty zachecasz to wiemy.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ignis pisze:
smiejagreg pisze: Rakso!!! Postaraj się o przynajmniej częściową autonomię! :wink: Nie ma takiej możliwości żebyś przestał malować! [-o<
Nigdy mu nie broniłam i nie zamierzam tego zmieniać, wręcz go zachęcam :wink:
Kobieta ideał ^^
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Ignis pisze:Nie chodzi o to, że figurki na takim poziomie maluje się aż tak długo, po prostu Rakso ma dużo innych spraw na głowie typu magisterka, czy ślub i zamówienia, więc zwyczajnie biedny nie ma czasu na malowanie swoich figurek :wink:
Z tej wypowiedzi wnioskuję iż winien jestem wielkie gratulacje przyszłej młodej parze.
Małżeństwo Takich malarzy musi zaowocować czymś naprawdę wielkim. Liczę iż po śrubie nastąpi prawdziwy rozkwit. Talentu również ;p.
Nie mogę się doczekać kolejnych prac.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No ale Rakso mógłby się coś odezwać 8)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Rasko a myślałem że nigdy nie będziesz grał zniewieściałymi elfami :mrgreen:

A genialne malowanie jak zawsze ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Black Orc BSB - miało być przyzwoicie ale bez fajerwerków. Zrobiłem mu z mnóstwo zdjęć, próbowałem wiele razy ale jakoś za nic nie chciał wyjść na nich naturalnie (nie wspominając o tym, że sztandar ciągle odbijał światło a inne elementy pozostawały całkowicie zaciemnione...). Te są najlepsze jakie mi się udało zrobić. Czerwony jest bardziej "blood red" w rzeczywistości ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzisiaj jeszcze pojawią się brodacze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jak zwykle bardzo dobra praca :)
Z niecierpliwością czekam na brodzczy :mrgreen:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

KIK ASS!


Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wyśmienity :D , ja dziękuje za takie "przyzwoicie bez fajerwerków".
=D>

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

rogi bardzo fajnie

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

No.. jak zawsze świetnie pomalowany model. Szczególnie podobają mi się rogi =D>
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A mi sztandar, chociaz rogi troche za bardzo w dol polecialy - chociaz to moze kwestia zdjecia.

ODPOWIEDZ