Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aenarion
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aenarion »

Świetne krasnoludy, super ci wyszła luneta przy spluwie
M jak masakra niepozorna tak. :twisted:
---------------
:x Wpisz się :shock:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nowe dwie figurki mojej dziewczyny:

Obrazek

Obrazek


oraz część moich longbeardów... narazie WIP... nie wiem kiedy ich skończe bo teraz zacznie mi się najgorsza sesja na tych studiach... ale może się uda jedno i drugie :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 sty 2008, o 22:10 przez Rakso_The_Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.

Skinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: Skinek »

Krasie jak zawsze genialne, cud, miód i malina :D . Naprawdę wielki szacun że chce ci się malować zwykłych ziutków (tzn zwyklaki z corów) na takim poziomie :shock: . Co do reszty: banszetka (bo to banszetka ? :) ) wyszła fajnie (moje zdanie już znasz co do malowania twojej dziewczyny :wink: ) za to goblin już trochę gorzej niestety co nie znaczy że źle. Wręcz przeciwnie, jest całkiem zacny z tym że IMO odstaje trochę od poziomu innych :) .

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

twoja dziewoja sie wciągła :wink: a twoi LB... no bomba poprostu... nie dosc ze swietne modele to naprawde bardzo ładnie pomalowane... no i maluj reszte, maluj pan !

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Beldrin Durgnisson pisze:twoja dziewoja sie wciągła :wink: a twoi LB... no bomba poprostu... nie dosc ze swietne modele to naprawde bardzo ładnie pomalowane... no i maluj reszte, maluj pan !
I pani chciało by sie rzec :) Krasnale fajne i Banshee też ładne przejścia ma :P Dostarczaj dziewczynie nowych modeli niech maluje i maluje :)

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

o cholercia... :oops: no jasne, ze niech i dziewoja maluje :D

Nietykalny
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Nietykalny »

OLABOGA!!!!!!!!!!!!!! krasnale bomba

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Nietykalny... jakbyś czytał to co jest koło zdjęć napisane to byś wiedział, że tam sa nie tylko moje figurki...

a co do kolorów... mieszam 50:50 brąz z żółtym... rozjaśniam dodając żółty dwa, trzy razy a potem białym trzy, cztery razy...

edit: ok... skoro zmieniłeś posta nie mam więcej uwag :)

i ciesze się, że prace sie wam podobają :)

Awatar użytkownika
Alvares
Mudżahedin
Posty: 216

Post autor: Alvares »

Gobbos sympatyczny :)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

:shock: LB karca... :D Sa extra... Na banshee malo co widac ale przejscia sa spoko... A i gobos spoko... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

troszkę nad fotkami mógłbyś popracować:) gobos jest słabo oświetlony i ciężko powiedzieć czy ma ładne cieniowanie, to samo banshee. ciemne tło trochę wypacza odbiór tych figurek, na jasnym może się okazać że mają o wiele za małe kontrasty.
czy ja widzę na nogach goblina nie usunięte, pomalowane, metalowe druciki?:D kija mu można też dopieścić jasnym na krawędziach i ciemnym w zagłębieniach.
SL na podstawce banshee nie wygląda za dobrze, powinien być delikatniejszy i równiej się rozkładać dookoła modelu który go rzuca.. na czaszce z podstawki to też SL?
beardzi wyglądają ok.. z tej odległości i przy tej jakości zdjęcia. niestety też ciężko się zagłębić w nich bardziej, bo niewiele widać:( a szkoda, bo chyba fajna praca;]

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Vocal, daruj kobiecie to jej 5 czy 6 figurka dopiero ;)

Na temat krasi powiem, ze malowanie armii w nmm to imo chybiony pomysl. Tym bardziej, ze ta technika wychodzi juz z mody :P

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

raptaparat... ja nigdy się jakoś modą nie przejmowałem ;)

modny jest dipping, który ja uwazam za chybiony pomysł bo nigdy nie dorówna normalnemu malowaniu a jednak całe rzesze ludzi się tym bawią... tak, że jak widac moda nie zawsze jest dobra...

EDIT:

od mojej Sweet Child o'mine:
vocal - dzięki za rady... na pewno wykorzystam :)

ode mnie:
lepsze fotki pójda jak już beda figurki gotowe... lub jak skończe regimencik po sesji :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

skończona jesienna czarodziejka mojej dziewczyny.

Obrazek

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

No miodzio :D
Jak na 6 figurke to bosko. Jak ja bym dal moje pierwsze figurki to chyba temat by zamkneli :lol2:. Moze kiedys wrzuc dla smiechu. Powodzenia i pozdro :wink:

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Bardzooo ładna, a najbardziej ogień, jest świetny :D , jeżeli podstawka to woda to też fajnie wyszła, ale czy noga odsłonięta jest napewno skończona? :wink: w każdym razie Gratuluję :D

Dante
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: W-wa / Łódź

Post autor: Dante »

nice, jeżeli moja 6 figurka by tak wyglądała to było by super... ale nie przewiduje :P Ale fajnie malować z kimś kto ma duże doświadczenie i wtedy można sie szybko nauczyć.

Bardzo ładna figsa ;]

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Witam...

Nowe zdjęcie organek po dodaniu podstawki:

Obrazek


Oraz moja nowa praca... miało iśc na PMOTM ale nie wiem czy wyrobie się z załogą...

Obrazek

pozdrawiam :)

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

świetne prace. no i zaczepiście robisz ogień... :) drybrusz?

Awatar użytkownika
Flint Fireforge
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Flint Fireforge »

Nie no ta katapa jest przepiękna. Fajny pomysł z tym pociskiem, bardzo ładnie pomalowane i ten efekt płomienia. REWELACJA!!!

ODPOWIEDZ