Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Re: Figurki Ignis & Rakso - 31.08.2010 Kociołek

Post autor: Tiger Brown »

Piękna robota! Bardzo efektowne. =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Sycący, tylko co coś wypływające z krwii, to dusze poległych, czy... jak :D?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to już można interpretować jak komu pasuje ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

świetny ten kociołek gratulacje

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetna praca. =D> Czekam na podstawkę i fajne zdjęcia ;)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Kobiety do kuchni i garów! ;)
Imponujący kociołek.
Vae victis!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

nie no wypas:) całość sie super prezentuje. tylko troszkę czaszki odstają poziomem, czarne oczodoły powinny poprawić sprawę;]
dobry pomysł z dymem praktycznie w kolorze płomieni świec, nie ma przez to zbyt wielu kolorów.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

mi tam sie podobaja ciemne czaszki...
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Bardzo fajny ale ten strumień mocy mi troszkę nie lezy:P ale to już kwestia gustu bo technicznie jest ok.
tedzio pisze:
Bizon pisze:Osobiście używam zwykle Vallejo ze względu na praktyczny zakraplacz cześć farb mam juz 5 lat i nadal sa ok, cytadele tyle np nie wytrzymują. No i Vallejo mają wiekszą pojemność.
Mam kilka farb vallejo, i ich konsystencja z opakowania jest rzadsza niż z cytadelek i to sporo i chyba przez to słabo kryją (przynajmniej te co ja mam), i nawet przetestowałem farbę prosto z pojemniczka, i też nie kryją dobrze w porównaniu do cytadelek.

Koniec OT!
Mylisz się okrutnie Vallejo maja znacznie lepsze krycie i są gęste. Niestety by się nimi dobrze malowało trzeba sie namachać łapką gdyż maja sporo pigmentu który ma tendencje do wytracania sie i osiadania na dnie. Słabo mieszasz nie pomalujesz:P gdyż wtedy malujesz samym rozcieńczalnikiem z odrobina może pigmentu, tak dla koloru ;)

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

super kocioł. =D> =D>
czekam na podstwke
]arrrr

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Bizon pisze:Bardzo fajny ale ten strumień mocy mi troszkę nie lezy:P ale to już kwestia gustu bo technicznie jest ok.
tedzio pisze:
Bizon pisze:Osobiście używam zwykle Vallejo ze względu na praktyczny zakraplacz cześć farb mam juz 5 lat i nadal sa ok, cytadele tyle np nie wytrzymują. No i Vallejo mają wiekszą pojemność.
Mam kilka farb vallejo, i ich konsystencja z opakowania jest rzadsza niż z cytadelek i to sporo i chyba przez to słabo kryją (przynajmniej te co ja mam), i nawet przetestowałem farbę prosto z pojemniczka, i też nie kryją dobrze w porównaniu do cytadelek.

Koniec OT!
Mylisz się okrutnie Vallejo maja znacznie lepsze krycie i są gęste. Niestety by się nimi dobrze malowało trzeba sie namachać łapką gdyż maja sporo pigmentu który ma tendencje do wytracania sie i osiadania na dnie. Słabo mieszasz nie pomalujesz:P gdyż wtedy malujesz samym rozcieńczalnikiem z odrobina może pigmentu, tak dla koloru ;)
no może ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

=D>

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Z moich uwag to tylko tyle że zieleń jest bardziej intensywna, niestety aparat nie wiem czemu mi tego nie wychwytuje, mieczyk też nie jest taki szary. W ogóle jakość fotek nie jest najlepsza, mam nadzieje że nie są za ciemne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Może to tylko mój gust ale włosy (jeździec i szkapa) są przesadnie rozjaśnia i wygląda to w moich oczach jak Twoje NMM tylko bardzo leniwie :). Za to puchar jest cudowny !!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No niestety mi nie podchodzi kompletnie. Ten sposob cieniowania imho zabil ta figurke - ale nie przejmuj sie, rzesza Twoich fanow zaraz przyslodzi ;)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Ziemek - podzielam Twoje zdanie.
Niepodoba mi się kompletnie. Może to kwestia zdjęć ale wszystko wygląda jakby było pomalowane od niechcenia... :roll:
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Nieststy jak moi poprzednicy.. :(
nie podoba mi sie, pomijam fakt, że nie trawie techniki bez uzycia farb metalicznych ale figurka wygląda na pomalowaną niestaranie. Do tego jest jakaś mało wyrazista... :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

też posłodzę... nie podoba mi się...
wygląda jakby brakowało ze 2-3 pośrednich przejść pomiędzy kolorami (biały; blond/żółty )
i róg jest pomalowany prawie tak samo jak mnmy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ziemko pisze:ale nie przejmuj sie, rzesza Twoich fanow zaraz przyslodzi ;)
Nie przystoi adminowi taka zazdrość :P
Ale w sumie z samą opinią na temat pracy trudno się nie zgodzić.
Też mi ona nie podchodzi, choć akurat nie staranność czy niestaranność mi przeszkadza. Po prostu wiele elementów zlewa się ze sobą - srebrny NMM z koniem, złoty z włosami. Skóra ma za mało kontrastów. Kolorystyka po prostu nietrafiona.

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

No nie wiem, nie wiem. Podstawka zdecydowanie za mała ;)
Jakbym się miał już czepiać to jednorożca, musi być biały. Oczywiście rozumiem, że jak ta starsza panna jeździ konno po krzakach jeszcze się alkoholem wspomagając to taki ten jednorożec biały jak ona jest dziewica...
Kielich piękny, może mam oko słabe, ale mnie się podoba, ciekawie wyszła też suknia.
Obrazek

ODPOWIEDZ