Demons of Chaos Nurgla i Tzeentcha Sykstusa

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Nie Woodi, herald nurgla majacy z przodu 10 kuszoli DE, z boku 5 DR, z drugiego boku 10 kuszoli a z tylu 5 DR i wygrywający CR to zuooo xD

A pan z flaszką to moj idol od dzis :D

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Herald Nurgla w PB to jest nuda :P
Idzie i rzuca 5 i 4, 5 i 4, 5 i 4 i tak dopóki nie dojdzie do CC.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Dobra, dobra takie jego zadanie ;P Zabawa się zaczyna jak wchodzi miasma :P

BTW ogłaszam konkurs: mianowicie zamierzam namalować na tej butelce etykietę i szukam nazwy tego trunku :P

Gift
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Gift »

No ok co do kolesia z flaszka to Styskusowi zaproponowałem z GS zrobienie kawałka pergaminu na niej, i może mały konkurs z cyklu jaka to nalewka ? (no ew inny siekacz z dolnej półki) ew nazwy wymyślone nawiązujące do tematyki "jabola" coś w stylu "Nalewka Papunia" (od papy nurgla)

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

"Krew Khorna" :D

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

"Pośmiertna Mocna"

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Sykstus tym plgueberersom nic już nie pomoże są poprostu wy**biści :D
a flaszka to może muchy nurgla :P

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Hm doszedłem do wniosku że na tej flaszce, raczej napisu nie zmieszczę, najwyżej zrobię "XXX" :P Natomiast jakby udało mi się gdzieś beczkę skołować to tam już by sie napis zmieścił.

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

kolo z butelką wyrąbisty :D i koniecznie niech mu sie przez brzuchal wylewa :D
a co do jaboli itd to słyszałem o winku "sperma szatana".... musiało być mocne :wink:

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Mialem wlasnie pisac 'sperma khorna" nawiazujac do "spermy szatana" ale uznalem to za zbyt perwersyjne :lol2:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

A żeby było zrozumiałe na wszystkich forach to "Satans Sperm" :P

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

za granicą nie będą wiedzieć do czego to odniesienie i tak:P u nich wina się chyba normalnie nazywają:D

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Witam!

Po tak długiej mojej nieobecności ktoś mógłby stwierdzić że porzuciłem moje hobby. Na całe szczęście ten ktoś jest w błędzie :P Z powodu bliskiego kontaktu z Krakowskim Bardem poświęciłem sporo uwagi mojej armii Witch Hunterów która niebawem będzie się nadawać do pełno punktowych gier (ale to wymaga pomalowania chimery, 2 penitentów, exorcista... kilku zakupów itd :P) Jednak postanowiłem w końcu zabrać się za plaguebererów. Nawiasem mówiąc musieli mnie pociąć na stole operacyjnym żebym się za nich wziął :) W związku z tym że siedzę już ponad tydzień w domu udało mi sie dolepić 20stru brakujących PB. W tym momencie mam już 14stu pomalowanych i aktualnie kończę 15stego. Mam nadzieje skończyć dzisiaj podstawki, tak że pierwszy oddział będzie w 99% ready :P Niestety dzisiaj nie mogę się podzielić zdjęciami gdyż mój aktualny domowy komp (ledwie ciśnie na win98) nie jest w stanie przyjąć zdjęć od aparatu ;/ W każdym bądź razie mam nadzieje znaleźć się jutro w Krakowie gdzie będę mógł wstawić zdjątka do sieci :P

Mam nadzieje że wzbudzę czyjąś ciekawość :P

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

jupi reaktywacja tematu! Dawaj zdjęcia czym prędzej:P

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Obrazek

Reszta fot tutaj

Ogólnie rzecz biorąc nałoże jeszcze z 2 warstwy (bądź 3) water efecta i później na wierzch pójdzie śnieg gw z dead grasem pewnie i drybrush biały podstawki.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Świetni są =P~
Ten co żłopie dynks z centrali to mój faworyt :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetna robota =D> Zgniło :)

Sykstus, mam prośbę. Hakostwo wychwala twoich Witch Hunterów a ja nie mogę nigdzie znaleźć tych zdjęć. Wrzuciłbyś je?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

http://sykstus1.fotosik.pl/albumy/238326.html Ale teraz jak patrze na tą bandę to stwierdzam że szału nie ma :P

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nieźle =D> Fajne konwersje.
Sykstus pisze:Ale teraz jak patrze na tą bandę to stwierdzam że szału nie ma :P
Po pewnym czasie wydaje się że każdy model można było lepiej zrobić ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

To Ty żyjesz :shock:
PB wspaniali, zgniło i pięknie :)
Ale teraz jak patrze na tą bandę to stwierdzam że szału nie ma
Bo każdy prawdziwy hobbysta przestaje być zadowolony ze swojej bandy jeszcze zanim ją skończy ;)
Jasne, że zrobiłeś postęp. Ale pojeździłbyś na turnieje i zobaczył inne bandy WH. Twoja byłaby jednocześnie oryginalna pod względem konwersji, jak i w czołówce jeśli chodzi o malowanie. Ja uważam, że masz z czego być dumny ;)

ODPOWIEDZ