Prawie jak blog! (UP 20-01-2017!!!) - White Lion - KD:M

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Prawie jak blog! (UP 11-06-2011) - Skaveni w nataciu!

Post autor: vocal »

no a gdzie napisałem że malował?:P
ale prawda, nie doczytałem;]

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Przednie, przednie, zarówno Twoje jak i Marty choć przydałoby się więcej brudu. Muld czepiać się nie będę boś niewinny :wink: .
Ps.Czekam na poniedziałek 8) .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajne prace, podoba się =D> =D> =D> .

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Wielkie dzieki za masę komentarzy! Co do bloga terminy sie niestety poprzesuwały:P do srody zreszta rozstaje sie z pędzlami bo... SESJA!!!!! :shock:
W planach sa 4 unity clan ratów jeden plagusów, 4 jezile, ikit claw, abomka i dzwon, grinder, świder, ee?? miotacze ognia, moździerze, mmm ratogry, gigantyczne szczury, bsb i jeszcze 2 inzybnierów. To takie plany na najblizsze 4 miesiace, chyba o niczym nie zapomniałem:P
W międzyczasie jak tylko bedzie mi dane powrzucam foty tego co juz mam skończone do Neuroshimy, bo juz sie nazbierało:P dodatkowo planuje sie wystawić na Rogatym Szczurze w 3 kategoriach wiec tez sie cos powinno pojawic?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

vocal pisze: clani ok tylko rdza raczej nie występuje dokładnie w tych miejscach w którym została namalowana:P
ogólnie niezła robota, armia będzie fajna:)
zgadzam się z jednym i drugim :D

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Wrzucisz tutaj malunki od NST?
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Jasna sprawa;) Na chwile obecną, Najemnik. Bardzo wdzięczny model, jeden z moich ulubionych, muszę przyznać.
Obrazek
Więcej gdy tylko będę mógł. ;)
Po wszelakie nowości zapraszam zawsze na http://moonartstudios.blogspot.com/, tam wrzucam wszystko kiedy tylko mogę, w miarę na bieżąco.
Komentarzami jak zawsze wzgardzać nie będę;)

Awatar użytkownika
WitchHunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: WitchHunter »

ten najemnik to chyba najlepszy model, pod względem rzeźby :wink:
Malowanie gites, bez przyczepiania się do niczego

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To jest figs z gatunku,które aż się proszą o malowanie, rzeźba wymarzona do paćkania :D Malowanie bardzo fajne =D> , jedynie ten turkusowy kawał na podstawce jakoś mi nie współgra kolorystycznie, ale pewnie tylko się czepiam :wink: .

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Spodziewaliście się upka dzień po dniu? :D Tym razem Kaznodzieja, model malowany na takiej szybkości, że aż strach:P Terminy w wydawnictwie były srogie ktoś nawalił i nie było zmiłuj. Mimo paru rzeczy które bym zmienił i tak lubię ten model, mam nadzieje, że i wam się spodoba!
Obrazek

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Znakomity. Chociaż ja bym dał mu trochę więcej włosów. Chyba będzie w mojej drużynie.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam wrażenie, jakby skóra głowy była zbyt jednolita - nie widać rozjaśnień. Być może to wina zdjęcia #-o . Reszta bardzo fajna, szczególnie czarna szata =D> .

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Pieruńsko dobre modele, sam nie wiem który lepszy. Czyli się podoba :D .
Bizon pisze:Spodziewaliście się upka dzień po dniu?
Nie i mam nadzieję że jutro też cuś wkleisz 8) .

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

smiejagreg pisze:Mam wrażenie, jakby skóra głowy była zbyt jednolita - nie widać rozjaśnień. Być może to wina zdjęcia #-o . Reszta bardzo fajna, szczególnie czarna szata =D> .
Są są, sam nie wiem czemu tak dziwnie wyszło, zgubiły się gdzieś po drodze auto tonów, kontrastu i kolorów w fotoszopie:P plus na żywca jest ciemniejsza.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

grabz pisze:Pieruńsko dobre modele, sam nie wiem który lepszy. Czyli się podoba :D .
Bizon pisze:Spodziewaliście się upka dzień po dniu?
Nie i mam nadzieję że jutro też cuś wkleisz 8) .
Obrazek

Uraczę treścią z http://moonartstudios.blogspot.com/!
Przygotowania do Konkursu malarskiego GREY SEER 2011ruszyły z kopyta!
Plan jest taki, że wystawiam się w czterech kategoriach, w rzeczywistości będzie super jak uda się choć w dwóch:P (taki ze mnie leń ;( )

O to lista:

1. Model pojedynczy – Fantasy:
Obrazek
Model nad którym pracowałem dawno temu, możliwe, że kojarzycie go z kilku stron wstecz, z lenistwa nie skończony:P teraz ma szanse na dokończenie.

2. Model pojedynczy – SF:
Obrazek
Limitowany Space Marine z Games Day 2005, zamierzam go pomalować w barwach Ultramarines lub Blood Ravens. Jest na szarym końcu kolejki malowania, będzie zajebiście jak skończę 3 prace

3. Model duży:
Obrazek
Nad tym modelem, siedziałem dziś, model z odzysku na allegro, niestety nie miał ogona, ale sprawa załatwiona. Verminlord ma teraz śliczny długi wijący się szczurzy ogon, zastanowiwszy się to nawet lepiej, że nie było tego ogona, oryginalny to jakiś taki pałong:P

4. Oddział/Diorama:

W tej kategorii zamierzam wystawić wspaniałą dioramę, ociekającą klimatem! Niestety nic nie pokaże, by nikt nie podkradł mi pomysłu 8) Liczę, że będzie to moja główna sztandarowa praca, obym tylko zdążył:P w niej pokładam nadzieje!

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Dabl Obrazek

Obrazek
Punk

Obrazek
Black Angel

Obrazek
Ganger

Obrazek
Szturmowiec (Ciężka Piechota)

Obrazek
Szturmowiec2 (Ciężka Piechota)

Obrazek
Medyczka

Obrazek
Oficer

Obrazek
Lekka Piechota1 (niestety nie dotarł cały do wydawnictwa)

Obrazek
Lekka Piechota2

Obrazek
Lekka Piechota3

Obrazek
Obrońca1

Obrazek
Obrońca2 (w rzeczywistości w kolorze kolegów)

Obrazek
Obrońca3

Obrazek
Łowca (w rzeczywistości w kolorze kolegów)

Obrazek
Anihilator (też nie przeżył podróży do wydawnictwa)

Obrazek
Kaznodzieja

Obrazek
Zabójczyni (napis na polaroidzie "Trzewik" czyli ksywa Ignacego Trzewiczka bossa Wydawnictwa Portal)

Obrazek
Najemnik

Obrazek
Mózg

To wszystko co na tą chwile mam zrobione, posiadam jeszcze w stanie surowym: Kowboja, Zwiadowce, Szczura(menel taki), Pająka(robota), można się ich spodziewać kiedyś.

Licze na trylion komentarzy! :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bardzo fajne pracki 8) =D>

Widzę, że konkursowo szczurki wystawiasz? Wrzuć koniecznie na forum efekty swoich prac.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Rasti pisze:Widzę, że konkursowo szczurki wystawiasz? Wrzuć koniecznie na forum efekty swoich prac.
Masz jak w banku stary!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Toś się troszkę namaział :wink: . Solidna robota, zabójczyni piekielnie mi się podoba :D . Na robotocusiach przydałoby się dużo obić/otarć, ale to już takie moje spaczenie, prezentują się bardzo dobrze. Medyczki nie ogarniam, tańczy czy biegnie?
Bizon pisze:do Konkursu
Trzymam kciuki za dzwonek, można z niego sporo wycisnąć, powodzenia 8)
Bizon pisze:wspaniałą dioramę, ociekającą klimatem
A tego to się nie mogę doczekać.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

za je bi sty battle damage na tych robotach

ODPOWIEDZ