PMotM 7 Kawa

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

PMotM 7 Kawa

Post autor: Durg »

Na razie tyle, ale święta blisko to się jakoś wyrobie z pracą na plastykę, i z przeczytaniem książki na angola i z dwoma rozpami na turniej oraz oczywiście najważniejsze to wyrobić się z figsami!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To były dopiero coldy, a teraz najlepsze jeźdźcy!

Obrazek
Wiem muszę jeszcze prawić trochę coldy bo dopiero teraz zauważyłem kilka błędów [/img]

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Mi sie jakos nie podobuja, cieniowania prawie w ogole nie widac, szpony sa zrobione totalnie na odwal, tez zastanawia mnie dlaczego 2 siodla sa czerwone a jedno zolte i to jeszcze tak oczojebne. Najbardziej jednak niepodoba mi sie zloty, nie wiem jak go robiles ale wdg mnie musisz zmienic metode :P . Posiedzialbym jeszcze nad tymi figsami i poprawil co nie co

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

No dokłądnie, wyglądają jak zrobione na odwal. Jedyne co mi się troche podoba to te zolte podbrzusza(jesli tak to mozna nazwac u coldow :wink: ). Jeśli chodzi o złoto to moze na początek dobrym sposobem jest(jak chcesz by jakos wygladaly) pomalowac calosc goldem a na to chestnut ink :wink: lub tak jak to juz wczesniej ktos napomniał flesh washem.

P.S: Jak zaczynałem malować to też tak krzywdzilem moje lizardy :wink: .

pozdrawiam Raptor :)

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Nie wiem czy to wina fotek ale mi też się niezbyt podobają. Trochę niestaranni, musisz ich jeszcze wykończyc.

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

Żółte jest bo to jest czempion, a tam jest ich trzech z czerwonymi, pazury zarazie lepiej nie parafie malować ale coś wykombinuje. Złoty to muszę kupić brown inka

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

jakos nie podchodzi mi pomysl wyrozniania czempiona przez malowanie mu siodla na zolto

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

troszke jasne kolorki :D ale jak pocieniujesz, chociazby inkami sie pobawisz to mogą bys spoko :D ale ten pomysl z siodlem osobiscie bym sobie odpuscil...

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

GraveDigger pisze:jakos nie podchodzi mi pomysl wyrozniania czempiona przez malowanie mu siodla na zolto
no to troche głupi pomysł. Mozna by np coldowi championa zrobic łuski w innym kolorze :wink: .

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

True Legionista pisze:no to troche głupi pomysł. Mozna by np coldowi championa zrobic łuski w innym kolorze :wink: .
to by bylo bardziej ambitne, ale imo tez zupelnie nie potrzebne, po co az tak wyrozniac tego czempiona, jego cold jest przeciez teki sam jak innych nie jest z innego gatunku, i tak jest troche inny od reszty bo ma costam na lbie. Osobiscie nie podoba mi sie jak zwykly czempion do zwyklego klocka jest odpicowany az do przesady, najczesciej konczy sie to tym ze czempion nie wspolgra z reszta oddzialu i wyglada jak wziety gdzies z kosmosu :wink:

400totochtin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: 400totochtin »

Ja mam te same zastrzeżenia co u Twojego Saurowego herosa. Na odwal się i jakies takie niestaranne. Jakbyś chciał je pomalować w jak najkrótszym czasie. A chyba nie o to chodzi? ;)

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

Nie, ale dopiero na focie za uwarzyłem kilka rzeczy, ale po za tym to porostu nie wiem jak go zrobić. No to poradzie jak i co jeszcze poprawić w nim, wiem że złoto brown inkiem i co jeszcze i czym?

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

Jak nie masz pomysłu i weny to się nie zabieraj do roboty w ogole, bo z tego nic dobrego nie wychodzi :wink: .

400totochtin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: 400totochtin »

Przeciwnie. Weź sobie jakas metalową figurkę, troche rozpuszczalnika i trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj. Pomalowales raz? Do rozpuszczalnika. Drugi? To jeszcze raz. I tak az osiagniesz zadowalajace efekty i wypracujesz odpowiednie techniki. Inna sprawa, ze mozesz zasiegnac rady bardziej doswiadczonych malarzy. ;)

ODPOWIEDZ