PMoTM 7 - Zimowi Glade Riders by Deadwit

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deadwit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172
Lokalizacja: Cloakwood Forest

PMoTM 7 - Zimowi Glade Riders by Deadwit

Post autor: Deadwit »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dżięki temu konkursowi, wreszcie się zmotywowałem do pomalowania czegokolwiek ;]
Pierwszy raz spróbowałem blendingu i NNM - wydaje mi się że wyszły całkiem nieżle, niestety zdjęcia beznadziejnie oddają przejścia na płaszczach.

Cięciwy i strzały zrobiłem ze struny gitarowej ;]
Niestety podstawki też nie specjalnie widoczne.
Jakby co, "te ciemniejsze coś na podstawce" to są cienie, wyszły jak wyszły, ale zdjęcia też nie oddają tego jak wyglądają naprawdę, fotografem to ja wybitnym nie jestem ;)

Miłego oglądania ;][/url]
Ostatnio zmieniony 31 gru 2007, o 14:17 przez Deadwit, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Bardzo miodne, fajne kolorystyka, ale podstawki mogły by być mniej płaskie.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

bardzo fajni :D ,kolorystyka ciekawa, podobają mi się , sczególnie niebieski(włócznie) , natomiast do gorszych rzeczy napewno można konie zaliczyć, takie jakby brudne, co nie pasuje do we. Ogółem spoko :wink:

Awatar użytkownika
Deadwit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172
Lokalizacja: Cloakwood Forest

Post autor: Deadwit »

Podstawki nie są płaskie ;] może zrobię dziś jakieś zdjęcie by pokazać jak wyglądają z perspektywy szczura.

A co do koni, racja, kiepsko mi wyszły.

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

Ogólnie miodzio, ale jak juz mam sie do czegoś przyczepić, to do koni właśnie. A tak nawiasem, to czy na "klacie" koni widzę szpary? ;)

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Chyba się nie mylisz, słabo sklejone. Jednak pomysł fajny.

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

Pomysł naprawdę świetny. A szpary możnaby przymaskować po prostu zamalowując ten szary, bo je uwydatnia. ;)

Santi
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

fajne kolory, zimowy pomysł naprawdę spoko, ogólnie ok :wink:

Awatar użytkownika
Rejmol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Rejmol »

Ten śnieg i zimne kolory brrr, zimno od samego patrzenia :)
Super.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

bardzo dobry pomysł.

bardzo fajny niebieski.. no i podstawki tez fajne.. jak pada snieg to pada plasko.. gorek nie tworzy ;-)

je bym jeszcze przysiadł troche do tych koników, bo oddział naprawde super wyglada.. tylko te konie troche.. moze kilka washy jakims jasno szarym kolorem coby rozmazac bardziej te krawedzie miedzy szarym a białym... jakby figurki wygladaly czysciej to bybyło naprawde genialnie - za duzu czarnych (ciemno szarych) nieregularnych kropek na tych figurkch - wyglada to jak niedomalowane - brudne (np. dlonie, glowy.. no i te konie)

pozdrawiam
Obrazek

Skinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: Skinek »

Tak jak poprzednicy. Konie zdecydowanie do poprawki. No i ten śnieg :/ , imo słabo wyszedł (to soda i wilkol?? ). Reszta nawet ok.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ale klimat! Sa extra, strasznie mi sie podobaja... Konie troszke slabsze ale jezdzcy sa naprawde spoko i trzymaja klimat... :wink: Sa fajni :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

ODPOWIEDZ