Moje Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

LoGo pisze:Gratuluje cierpliwości :D
Dzięki. Ale wiedz, że czasami naprawdę miałem z nią problemy... :wink:

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Necro, jestem wielkim fanem Twoich konwersji i nie mówię tylko o tych figurkach, ale również chociażby o orkasach z Gloria Victis (leniuch z hakiem miast łapy się tam nie zarejestrował, więc komentuje tu). Podoba mi się, że potrafisz wykorzystać każdy element, umieścić go we właściwym miejscu i że nawet z kucyka z urobkiem przekwalifikujesz na centaury i harmaty (zamiast masła)!

Jednym słowem: potrafisz zrobić "coś z niczego"!

Malowanie-bejcowanie też bardzo mi się podoba; co prawda gdzieniegdzie przydałoby się wg. mnie przetrzeć benzyną "metodą Blessa" co poniektóre elementy i pousuwać nadmiary bejcy, ale jest ok i wszystko sprawia wrażenie spójnej całości.

P.S. Pardon za offtop... o, widzę, że Max powrócił! A już się bałem, że Cię Twoje własne konwersje pożarły!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Necro, czekamy na Twoją bandę do Mordheim ;)
Chaos Dwarfy bardzo udane - masz nie tylko talent, ale już i wprawę. Świetna robota bejcowa :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Kapitan Hak pisze:gdzieniegdzie przydałoby się wg. mnie przetrzeć benzyną "metodą Blessa" co poniektóre elementy i pousuwać nadmiary bejcy
Nie trzeba by było przecierać, gdybym sobie robotę na części podzielił. :D Bo szczerze mówiąc po przerobieniu kilku regimentów jakkolwiek by to nie brzmiało zaczęła mi ręka wysiadać od tego trzepania (zwłaszcza, że wtedy jeszcze regularnie ćwiczyłem i miałem lekkie problemy z barkiem). Zrobiłbym to lepiej dzieląc robotę, ale zostawiłem bejcowanie na dzień przed turniejem i musiało mieć trochę czasu, żeby wyschło, więc odłożyć się tego w czasie nie dało. :wink:
A co do bandy... W tym momencie robią się dwie... Jedna do której się naprawdę przykładam... I druga dla mnie... :D Ale prace niestety postępują powoli...

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Absolutnie genialna robota, jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłowości! Najbardziej podoba mi się Sorcerer z rogatą czaszką i Kucykocentaur :) Konwersje Hobgoblinów też są świetnie zrobione.

Rzeczy którym poświęciłbym jeszcze chwilkę uwagi to lufy Earthshakerów ( dwa? o nieładnie ;P), dodać jakieś ornamenty albo okucia by wyglądałmy nieco mniej jak po prostu rurki. Druga rzecz to pokrycie wilków lakierem matowym -na nich jednych razi mnie bejcowy odblask.

Ale to tylko kosmetyka, masz armię z której wykonania naprawdę mozesz być dumny! :)

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Świetne figsy, zrobić coś takiego z BoSP to nielada sztuka :D. RESPEKT!

Santi
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

respekt, naprawde spoko

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jedyne o co sie mogę przyczepić (pisałem o tym jak necro wstawiał wip-y) to symbole dwarfów, imo w CHD nie powinny się były znaleźć (vide Bull Centaur).


Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wow.... to jest super.... tak właśnie powinny wyglądac Chaos Dwarfy... gratuluje i czekam na pomalowane :)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Najfajniejsi ci panowie z dwurakami :D Na ierwszysm brosda średnio wyszła. Misiu... taki śmieszny, po pomalowaniu powinien być ok :wink:

A właśnie jeszcze poprzednie prace. Jak dla mnie super 8) Z takiego chłamu jak BoSp (wiem co to bo mam jeden...) takie śliczności zrobić. Respekt :) No i powodzenia. :twisted:

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Rakso_The_Slayer pisze: tak właśnie powinny wyglądac Chaos Dwarfy...
Niestety, u mnie wygląda tak tylko ten jeden, niejako elitarny oddział. :wink:

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

zajebiaszcze konwersje :!:
tylko zrób większy otwór w rogu muzyka, bo dmuchac nie będzie mógł :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
thral92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: thral92 »

necro na co sie przerzuciles bo nei widze gs- u na twoich figsach jakas inna mase modelarska znalazles?


Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

konwersja dwarfów z dwurakami rewelacyjna zdradź troche jak ich zrobiłeś :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Była wręcz banalna - uciąłem kilofy skullpassowym górnikom, wkleiłem miecze Chaos Warriorów, przyciąłem hełmy tak, żeby mogły pasować na mniejsze głowy krasnali, potem ściąłem głowy krasnalom i powklejałem na nie hełmy. Następnie z gsu poprawiłem brody tak, żeby wyglądały jakby wychodziły spod hełmów. No i każdemu na plecki tarcza od Maruderów. :wink:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jak już napisałem gdzie indziej ;) Księga na klacie nie pasuje i koleś na bestii trzyma tak książkę jakby chciał komuś pokazać co tam jest napisane ;) Ogólnei wiadomo twój standard ;) Czekam na zabejcowane modele.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

kosmos... tylko jak sykstus mowi...ksiega na klacie potwora jest dziwna... ale naprawde odwaliles kawal dobrej roboty ;)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

BOMBA!!

ODPOWIEDZ