Moje Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Szczerze mówiąc - moim zdaniem o wiele gorzej wygląda jak cała armia jest zdippowana, a tylko bohater jest pomalowany "normalnie" wiem, miałem tak z Taurusem... I po przemalowaniu go jestem zadowolony z efektu i tego, że cała armia wygląda tak samo. :wink:
Kerim - będzie na nich mat, będzie... Sam nie wiem, kiedy, ale będzie. :P

Awatar użytkownika
Wood Elf
Wałkarz
Posty: 97

Post autor: Wood Elf »

ooo piekne malowanie szczególnie te zielono skore ładnie powychodziły ogólnie ciekawy pomysła wykonanie w sklai do 10 to 10 :) bardzo mi sie podobają :P

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Malutki update, ale zawsze coś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Taki sobie BSB, robiony baaardzo szybko. Jakieś 20 minut sklejanie + popaćkanie kolorami, potem zanurzenie w bejcy. Myślałem, że wyjdzie tragicznie, jednak nawet mi się podoba i już się do niego przyzwyczaiłem... :wink:
A tutaj kilka fotek wipowych Gacków (a dokładniej pierwszego) do armii:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i Gutlord:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co o tym wszystkim sądzicie?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jak już pisałem gdzie indziej za duże ostrza.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

sztandaorowy- nie powinieneś mu zasłaniać twarzy... a starczyło nie umieszczać gościa na górce i miałby baner na odpowiedniej wysokości a tak to się opiera niżej. choć podstawka nawet niezła:) no i brodę możnaby ciut ładniej wyrzeźbić

ogr1- broń dość kontrowersyjna ale inna niż normalni, pasuje do charakteru chaos dwarfów:) naramiennik za to słaby- za wielki, nie pasuje w tym miejscu, proporcja masywnych kolców do cienkiej płytki jest zła (nadlewki z kolców usuń, pliiiiz;) ), no i te korbacze na siłe jakoś doklejone chyba. hełm z kolei ma za grube policzki. za to góra hełmu ciekawa:)

ogr2- pułapka na niedźwiedzie w łapie mi się nie podoba za to broń ma znowu fajną. kolce na tarczy dodatkowe bym sobie odpuścił.. poza tym po co wogóle ta tarcza?

masz pare fajnych pomysłów na konwersje jak ten hełm czy bronie ale za dużo bitsów doklejasz niepotrzebnie (często mniej znaczy więcej) + pare drobnych błędów kopozycyjnych jak ten baner:) poza tym ok.
keep working!

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

z czego robiłeś te tasaki (co to jest to białe?)

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

likwidator pisze:z czego robiłeś te tasaki (co to jest to białe?)
"To białe" to plasticard ;)

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

bez obrazy....ale tytuł jest dla ogrów jeden " zemsta wioślarzy" co nie znaczy że nie są fajni :D

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Sykstus pisze:Jak już pisałem gdzie indziej za duże ostrza.
W przypadku ogrów nie istnieje coś takiego :twisted:

Fajne konwersje. Tylko trochę głupio wygląda ten bsb z twarzą zasłoniętą przez sztandar...

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

A do mnie trafia BSB nawet tak zasłonięty sztandarem, daje mu to wyjątkową pozę ;)
Ogry- jak zobaczyłem te ostrza to od razu mi się spodobały choć wiem że są trochę za duże . Ja bym ich nie zmieniał! :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

vocal pisze:(nadlewki z kolców usuń, pliiiiz;) )
Nie martw się, już usunięte, bo dopiero na fotkach zobaczyłem jakie są paskudne... :wink:
Co do reszty - jeszcze ich trochę pomęczę, dorabiając też więcej śladów po cięciach zarówno na "zbrojach" jak i mieczach, ale wczoraj wieczorem nie mogłem znaleźć żadnej świeczki, żeby nad nią nóż ogrzać. A poza tym - dzisiaj powinna dojść kolejna porcja fotek, zobaczycie jak prezentuje się cały oddział. :wink:
A co do BSB... Cóż, przegiąłem z wielkością sztandaru i się nie chciał trzymać, więc musiałem mu go do mordy przykleić, żeby całość jakoś stała... To dlatego ma zasłoniętą tą szmatą, a nie miałem czasu bawić się w jakieś bardziej wyszukane formy pozycjonowania jego flagi, bo był robiony na szybko przed turniejem, na którym miałem zamiar przetestować nową rozpę - a musiał jeszcze zostać pomalowany i zanurzony w bejcy... :wink:


Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Jak dla mnie super. Tylko te nacięcia...wyglądają bardzo nie realnie i tak statycznie (pierwsze dwie figurki z lewej strony) dodaj więcej ich to powinno być ok :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Chodzi Ci o te nacięcia na gut plate'ach? Hmmm, faktycznie teraz widzę, że są takie średnie i prawie identyczne... :? Zaraz to zmienię... :P

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Necro pisze:Chodzi Ci o te nacięcia na gut plate'ach? Hmmm, faktycznie teraz widzę, że są takie średnie i prawie identyczne... :? Zaraz to zmienię... :P
Tak o te :)

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bull Centaury zrobione z nowych wilczków. Potrzebowałem większej ilości, a nie znalazłem dostatecznie wielu skullpassowych kucyków... :wink:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Nie, te wilki się nie nadają ;/

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

A mi właśnie bardzo pasują. Nie są takimi typowymi centaurami tylko na prawdę czymś fajnym.
-To, co mi się nie podoba to podstawki...na każdej jest tarcza... ;/ Takie nierzeczywiste, ja bym to zmienił i pododawał bardziej różnorodne elementy.
-Sztandarowy mi jeszcze odbiega od całości... kiepski sztandar jak dla takiej jednostki.
+Bardzo podoba mi się ogień na broni dowódcy.
Dodaj jeszcze fotkę tyłu tego regimentu i będzie spoko ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Po co każdemu takie brody dajesz?

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Fajne, ale właśnie brody wydaja mi się nieco przesadzone. Wiem, że zapewne chodziło tu o zakrycie łączeń między wilkami a krasiami, lecz jednak te brody wyglądają raczej jak futro.

ODPOWIEDZ