Moje Chaos Dwarfy

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

Wypadaloby abys gs zakryl miejsca u wilkow gdzie widac zebra bo same tarcze nie zakryja ich

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Kokesz pisze:Fajne, ale właśnie brody wydaja mi się nieco przesadzone. Wiem, że zapewne chodziło tu o zakrycie łączeń między wilkami a krasiami, lecz jednak te brody wyglądają raczej jak futro.
Tak, chodziło dokładnie o zakrycie łączeń. I ma je każdy kraś, bo cała armia ma takie, im lepsza jednostka tym większe i bujniejsze. Poza tym - że wyglądają jak futro - to moim zdaniem nie jest jakiś wielki problem, ponieważ w końcu na dole mają wilka, który właśnie w okolicach karku ma resztki futra więc niejako broda się może z nim mieszać i być do niego podobna. A co do zakrycia żeber - nie widzę takiej potrzeby i zadaniem tarcz zdecydowanie nie było zakrycie ich. :wink:

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Też myślałem o zrobieniu BC z tych wilków, ale teraz widze że to raczej nie pasuje :P
Mogło by być ok, gdybyś zgsował bardziej te wilki (tam gdzie im wyłażą flaki, mięśnie, widać ścięgna itp), żeby byłe bardziej bycze.

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Piotr3K pisze:Też myślałem o zrobieniu BC z tych wilków, ale teraz widze że to raczej nie pasuje :P
Mogło by być ok, gdybyś zgsował bardziej te wilki (tam gdzie im wyłażą flaki, mięśnie, widać ścięgna itp), żeby byłe bardziej bycze.
Czyli po prostu nudne i przejedzone... :? W tej armi liczy się chyba alternatywa, co ? ;)

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

Ale to "bull centaury" sa... nie "dire wolf centaury"...

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Ale czemu wszystko trzeba brać tak dosadnie? :wink: Jakbyśmy się mieli tak przyczepiać do tego, to jedyny prawdziwie "byczy" model w WFB to jest Great Stag, więc czemu nie mieszamy z błotem wszystkich modeli Bull Centaurów robionych nawet z koni? Przecież tą są wtedy zwykłe Centaury, a nie Bull Centaury. Moim zdaniem to jest popadanie ze skrajności w skrajność, ale wiem, wiem, zaraz mi powiecie, że racja jest jak dupa... :wink:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Piotr3K pisze:Mogło by być ok, gdybyś zgsował bardziej te wilki (tam gdzie im wyłażą flaki, mięśnie, widać ścięgna itp), żeby byłe bardziej bycze.
A byki nie maja miesni i sciegien? ;)

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Mi osobiście pasują :D Nie ma co się czepiać ...
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

Necro pisze:Ale czemu wszystko trzeba brać tak dosadnie? :wink: Jakbyśmy się mieli tak przyczepiać do tego, to jedyny prawdziwie "byczy" model w WFB to jest Great Stag, więc czemu nie mieszamy z błotem wszystkich modeli Bull Centaurów robionych nawet z koni? Przecież tą są wtedy zwykłe Centaury, a nie Bull Centaury. Moim zdaniem to jest popadanie ze skrajności w skrajność, ale wiem, wiem, zaraz mi powiecie, że racja jest jak dupa... :wink:
ja mam centaury orginalne z 5ed ;]

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

DawiZharr pisze:ja mam centaury orginalne z 5ed ;]
Też jest opcja, ale ja jak je widzę, to mnie rzuca, po prostu nie pasują mi oryginalne modele Chaos Krasi. :wink:

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

marudzisz, sa faje, maja klimat i sa "bycze" :P, poza tym to jedyne orginalne modele w moich ChD ;]

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Raptaparat pisze:A byki nie maja miesni i sciegien? ;)
Na wierzchu nie :P
Nie wiem z czego swoje zrobie :-k ale pewnie z dzików. Z dragon ogrów fajne wychodzą widziałem, ale to już drogie jest.

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Piotr3K pisze:
Raptaparat pisze:A byki nie maja miesni i sciegien? ;)
Na wierzchu nie :P
Nie wiem z czego swoje zrobie :-k ale pewnie z dzików. Z dragon ogrów fajne wychodzą widziałem, ale to już drogie jest.
To hobby w naszym karju do tanich nie należy... :( :P

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Piotr3K pisze:ale pewnie z dzików.
Hmmm... Z dzików też by była dobra opcja, ale się trzeba bawić w MO albo kupowanie boxów orczej kawalerii, co jak dla mnie również jest drogie. :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hmmm szacunek z awykonaną robotę, ale niestety do BC wilki nie pasują, może jesli sie pomęczysz nad zrobieniem kopytek, to tak...pozdro

ODPOWIEDZ