Dżezi stuff z innych stron

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Dżezi stuff z innych stron

Post autor: Rasti »

No co Wy, serio wszyscy uważacie, że ta praca nie zasłużyła na wygraną :mrgreen: ? To się Polska patriotów doczekała...

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Właściwie nie obczaiłem wszystkich kandydatów. Mówię relatywnie w porównaniu z niektórymi cudami, choćby z tego topicu
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Po obejrzeniu filmiku stwierdzam, że mógł lepiej zbroję pomalować na wampirze, zbyt zlewa się z resztą.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

smiejagreg pisze:Sztandar wypasiony, przynajmniej z tej odległości :wink: . generalnie jednak jest wiele prac na wyższym poziomie...
Byłem, widziałem model z bliska. Miazga, wszyscy jarali się sztandarem.
Jedyny minus - nie mogłem go dotknąć ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

DarkAngel pisze:Po obejrzeniu filmiku stwierdzam, że mógł lepiej zbroję pomalować na wampirze, zbyt zlewa się z resztą.
Weź się DarkAngel wyloguj.
Sam się za bardzo zlewasz z resztą...
Włącz sobie jeszcze raz filmik, obejrzyj zdjęcia a dopiero potem coś napisz...
Model przeokrutny.
Brawo i gratulacje Karol Rudyk!!!
=D>

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Jawor ten model Nurglowego BSB nie jest ulepkiem to skonwertowany mag lord plasitkowy.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Rasti pisze:No co Wy, serio wszyscy uważacie, że ta praca nie zasłużyła na wygraną :mrgreen: ? To się Polska patriotów doczekała...
Rasti, wyluzuj, kto z nas potrafi tak malować - ręka w górę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A że są lepsze figsy na tym topicu - to wcale nie deprecjonuje pracy Karola, który imho jest absolutnie topowym malarzem. Jestem wielkim miłośnikiem jego talentu...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Przecież jestem wyluzowany 8)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Panowie nie wiecie o czym piszecie... Ta praca jest idealna pod każdym względem... i pitolcie mi tu ż mógł lepiej pomalować zbroję albo, że się zlewa... totalne bzdury zazdrosnych polaczków... Figurka była najlepsza na konkursie i grubo odstawała od reszty. Kompozycja, kolorystyka, wykonanie, malowanie, klimat... po prostu wszytko idealne.
Miałem tę okazję wziąć ten model w ręce i obejrzeć bardzo dokładnie. Ponad to widziałem wipy na aparacie Karola. Opowiadał też o tym jak powstawała ja również o koncepcie i kompozycji.
smiejagreg pisze:Sztandar wypasiony, przynajmniej z tej odległości :wink: . generalnie jednak jest wiele prac na wyższym poziomie...
Może i tak ale na GD ta praca odstawała od innych... Sam uważam, że jest genialna.
widziałem lepsze prace.

A cała ta efektowna jucha to farbka tamiya clear red, której użycie jest ba-nal-ne

Bynajmniej nie chce być tępym malkontentem, który krytykuje prace wyżej swojego poziomu, ale serio, nie powala mnie ta diorama
bo stracę do Ciebie szacunek...

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Praca super. Widać trzeba być mistrzem, żeby z takiej pokracznej figurki coś wycisnąć.

Co do poziomu GD UK... od dawna wiadomo, że na wyspach preferują raczej old school, niż prawdziwe mistrzostwo.

EDIT.
Znalazłem fotki reszty nagrodzonych prac.
http://volomir.blogspot.com/2012/09/gol ... -2012.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Kokesz pisze:Praca super. Widać trzeba być mistrzem, żeby z takiej pokracznej figurki coś wycisnąć.

Co do poziomu GD UK... od dawna wiadomo, że na wyspach preferują raczej old school, niż prawdziwe mistrzostwo.

EDIT.
Znalazłem fotki reszty nagrodzonych prac.
http://volomir.blogspot.com/2012/09/gol ... -2012.html
czego przykłądem jest Angelo którego prace wygrywają kilka statuetek z roku na rok... chyba ma ich już ponad 30...
a miażdżące to one w ogóle nie są.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kefas pisze: czego przykłądem jest Angelo którego prace wygrywają kilka statuetek z roku na rok... chyba ma ich już ponad 30...
a miażdżące to one w ogóle nie są.
Dokładnie mam takie samo zdanie przy pełnym szacunku dla umiejętności Angela :wink: .
A prace Karola błyszczą nie tylko w porównaniu z Angolami. Szkoda tylko, że jeszcze paru innych malarzy znad Wisły nie brało udziału w GD - może wtedy Karol miałby lepszą konkurencję, bo jak patrzę na prace, które zostały nagrodzone, to kilku Polaków skasowałoby ich w przedbiegach... Niektóre prace z tych fotek nie powinny w ogóle brać udziału w takim konkursie - wszak to GD.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Gratulacje dla Karola.
Kokesz pisze:Znalazłem fotki reszty nagrodzonych prac.
http://volomir.blogspot.com/2012/09/gol ... -2012.html
Jakby ktoś chciał zobaczyć szczegóły srebra w dioramie, to TUTAJ jest dziennik postępów twórcy.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Whem the Dead rise
albo
When Death rises

Najbardziej podoba mi się sztandar i kolumny na dioramie. Fajnie że nasz człowiek został doceniony =D>

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Na blogu Volomira można także znaleźć relacje z tegorocznego Euromilitaire
http://volomir.blogspot.com/search?upda ... -results=4

Na zachętę:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Nie rozciągaj forum ;)

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

To nie moje fotki :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Doobrze jest. Tutaj można :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

A to przepraszam :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie wiem czy już było, uwielbiam takie dioramki :)
Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ