PMoTM 10 Vłodziu Fon Kasztan [done]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

PMoTM 10 Vłodziu Fon Kasztan [done]

Post autor: dead »

odpoczywajac od smoka ktorego dziergam rownolegle zmalowalem wczoraj w 1 dzionek cus takiego ... jeszcze nie skonczone ale malowalem noca (zdjecia slabe i male ale nie mialem czasu na zabawe ...)
Obrazek
Obrazek

zamarzyl mi sie taki plaszczyk ale ciagle mam dylemat czy on tu pasuje (do tego wize ze w paru miejscach (w oczodolach) przeswituje metal - zamalowac to trza) w realu zyskuje - a ze mnie fotograf zaden ... coz najlepiej by pasowal chyba czarnoszary plaszczak ale qrde patrzac na niego stwierdzam ze jest git ... tylko czy aby napewno pasuje do Vłodimira ??

licze na jakies rady i sugestie ... (nawet zadowolony jestem z mieczyka a jak wam sie podoba? - dawno nie malowalem w nmm - brak torche gladkowsci ale niestety tak to jest ze foty "wyostrzaja takie mankamenty" coz przy okazji jak to sie mowi czlowiek wychodzi z wprawy ...)
Ostatnio zmieniony 16 mar 2008, o 10:12 przez dead, łącznie zmieniany 3 razy.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Mieczyk jest fajowy, ale zdecydowanie zmienił bym kolor skóry. Co on nagle taki niebieski? Rozumiem mzoe być jak to się mówi "zimny trup" Ae jednak aż takeij bieli bym nei dawał, elf flesh rozjaśniany co najwyżej. I trocher fioletu do tego błękitu. Płaszczyk widzi mi się jakiś ciemny, przez niego strasznie mało mroczny figs wyszedł. Reszta no cóż sam wiesz ze jest dobrze to nie bedę słodził bardziej :wink:

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Jak dla mnie skóra twarzy psuje bardzo ładnie pomalowanego figsa. Poza tym to futro też mi tu trochę nie pasuję, takie za bardzo ostre przejścia albo mi się tylko wydaje. NMMy i część płaszcza "duchowa" mi się bardzo podobają.

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Kolor skory miesza sie z kolorem miecza i plaszcza i wyglada tak troche srednio , zmien kolor skory tak jak ktos mowil na ludzki odcien . Ale zbroja juz fajna jest :D

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Technicznie super i jeśli Tobie sie podoba to tu możesz skończyć czytanie tego posta.

Osobiście natomiast powiem, że na mój gust to kolor skóry, miecza, włosów i płaszcza strasznie się zlewa i na tym etapie trzeba się przyglądać figurce dość długo, żeby zobaczyć co jest właściwie pomalowane, a co jeszcze nie.
Innymi słowy przesadziłeś z białością... Ja zmieniłbym włosy na czarne i przyciemnił skórę do fioletu, wtedy płaszcz może zostać.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

technicznie fajny ale za blady jakis ostrzej by troche wycieniowac pasowalo
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

no cooz... schemat kolorystyczny bardziej nadaje sie na krolowa mrozu :D Na tych fotkach wyglada to tak, jakbys uzywal tych samych farbek do metali, plaszcza i skory - a to ok 60% figurki. Jak dla mnie za duzo tego ;)
technicznie raczej bez zarzutu.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

hmmm... co bys powiedzial na czarny plaszcz a czachy z niego wychodzace wpadajace az w bialy? jakby sie przebijaly z niego, z wewnatrz...? na razie za bardzo sie zlewa skora, miecz i plaszcz... zdecydowanie za bardzo bo wyglada na jeden kolor...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Jest ładnie pomalowany, miecz, zbroja i futro są bardzo ładne, ale moim zdaniem ten płaszczyk powinien być czarny. No i skóra jest jakaś dziwna. Wampiry są blade, ale nie zamarznięte.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

a widziales wampira :D ??

BTW co do plaszcza ja sie zastanawialem bardziej nad granatem przechodzacym pod biel badz "ostry" niebieski az do bialego... albo mocnym cieniowaniem niebieskimi odcieniami ... BTW futro jest FE ;)

no i wlosy zrobie chyba ciemniejsze by odcinaly sie od ryja ...

nowe foty ...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

mnm mi sie calkowicie nie podoba zarowno zloty jak i srebrny - strasznie lagodnie wyglada - jak cieniownie plaszcza a nie jak blysk metalu.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

albo mi się wydaje albo na końcu tego czegoś co wyrast mu z lewego ramienia są niewielkie odpryski farby...jest kilka stebrnyvh plamek...to zamierzone/wina zdjęcia?

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Obrazek
Obrazek
kolejny up - zdjecia nocne wiec troche biedne ale ogolem widac co pozmienialem ... ;)

BTW co do tego "rogu z ramienia" to jest obity bialy podklad ... jeszcze nie pomalowane :D

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Sory Dead ale figsa kompletnie mi się nie podoba, NMM, zbroja, płaszcz z wilka, skóra po przemalowaniu lepsza. Płaszcz ten z materiału mi się podoba jedynie

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

za dużo napaćkanych kolorów... nie komponuje się to zupełnie

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Płaszcz i włosy wyglądają lepiej.
Natomiast uważam, że skóra to krok w gorszą stronę... IMO powinieneś pójść bardziej w stronę fioletu i purpury niźli seledynu.
Aha i po co cisnąć na siłę ten biały na pancerz? Taki fajny był przedtem :(

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Fedek pisze: Aha i po co cisnąć na siłę ten biały na pancerz? Taki fajny był przedtem :(
Święta prawda, wcześniej wyglądał lepiej. Twarz jest lepsiejsza, ale nie do końca mi się podoba... Według mnie powinien być najpierw bleached bonem z białym, a potem sporo rozjaśnień, bez kolorowych domieszek.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazek

Jako uparta osoba poszedlem w "swoim kierunku" - mam nadzieje ze wyglada git ... plaszcz jest taki jak zakladalem - nie chce go wyciagac niech taki ciemny bedzie - jeszcze dojdzie taka "wysunieta czacha" - wylatujaca z plaszcza - i ona bedzie jasniejsza ... (mozna zobaczyc na strone GW o co mi chodzi)... twarz wreszcie mi sie podoba (juz jej nie przemaluje bo jednak nie wazne jest jak innym sie podoba wazne czy mi sie podoba ;) - ale mysle ze jest lepsza od poprzednich ) futro coz moze byc pozostalo tylko pazutki zaostrzyc ;)
zbroja - caly czas sei zastanawiam nad nitkami na nagolennikach ale chyba skoro cala jest taka to chyba dol tez powinien byc ...
gora - ten szpikujec z pancerza co wystaje chyba bedzie kosciany zakrwawiony albo zloty zakrwawiony (pomozecie ??)
ta zlota nakladka co wystaje u gory z armora potrzebuje 2 czy 3 blikow bo malo swiecaca
pazury co z pancerza wystaja beda zlote (te przy butach)
no i pierscien nie wiem na jaki kolor ...
to tyle dzieki za komenty rady itp itd przydaly sie ...

BTW jak oceniacia zdjecia robione noca to liczcie sie z tym ze lampy strasznie te farby "matowia" i robia z nich taka blada mamalyge ...

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

No super!

Bardzo mi się podoba, brawo.

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Teraz to jest to :D

ODPOWIEDZ