PMotM10 - Chaos Dwarf Hero

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

PMotM10 - Chaos Dwarf Hero

Post autor: Treevill »

mam na jakis czas dosc malowania staroedycyjnych bochaterow do CD (ze wzgledu na sztandary) wiec postanowilem pomalowac skonwertowanego Lorda Krasnoludow ... jesli wpadne jeszcze na jakis pomysl to moze cos do niego dolepie (lub jakies sugestie z waszej strony :P )

Obrazek
Obrazek

jesli zostanie mi troche czasu (aktualnie jestem w polowie malowania kolejnej parti 3 edycyjnych warriorsow) to postaram sie pomalowac ta paniusie

Obrazek
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2008, o 18:27 przez Treevill, łącznie zmieniany 8 razy.

Awatar użytkownika
de Ville
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: de Ville »

Widzę, że mu kinol dorobiłeś, chyba, że nie zauważyłem wcześniej.
Ta pannica to bohater do Chaos dwarfów? :shock: To już wiem, czemu ich inne dwarfy nie lubią... Z zazdrości!

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Hym... jedyne co bym u dwarfa zmienił, to na toporze dł jakiś wzorek czy marka czy cóś. |(Tam z lewej strony) Reszta jest super :D Powodzenia :wink:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

De Ville - wczoraj dorobilem nochal , wzory na toporze i ten ozdobny pas na plecach , wiec sie rozni jak go pol roku temu ogladales

laseczka nie bedzie do CD :P zaluzmy ze do bretoni lub do imperium

Piotrax - o co dokladnie ci chodzi ??? tam po lewej stronie jest czacha widziana z boku ... a czachy u CD sa dosyc pospolitym elementem ozdobnym

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Te 3 kreski na GSie to czacha? Ślepy chyba jestem bo czachy nie widzę :shock: No ale może i jest. Nie bede się wykłucał :wink:

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

no faktycznie jest tam czacha :P ale trzeba sie dokladnei przyjrzec :P jest ona do gory nogami i z profilu
model ladny czekam na wiecej ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

:shock:
naprawde sie trzeba przyjzec zeby te czache dostrzec... gdybys nie powiedzial nigdy bym nie odgadl co to sa te 3 kreski... a sie zastanawialem... ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ladny model, ale pomimo obrotu monitora o kazdy mozliwy kąt nadal nie zauwazyłem tej czaszki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Asassello pisze:ladny model, ale pomimo obrotu monitora o kazdy mozliwy kąt nadal nie zauwazyłem tej czaszki :)
:lol2: Monitor to se obracać możesz...
Wygląda porządnie. Ale chyba jestem nie w temacie, bo nie wiedziałem, ze CD noszą pejsy...

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Obrazek

probowalem cos wykabinowac ale ksztalt , wielkosc tego toporka i moje umiejetnosci lepienia w gs nie pozwalaly na zbyt wiele . na tym toporku nie dalo by sie zrobic czachy widzianej od przodu wiec postanowilem zrobic widok z boku ... nie jest to zroboina zgodnie z zasadami anatomi czacha tylko taki ogolny symbol

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

nooo bardzo dobrze sie zapowiada!!
a ta czacha... wytezylem wzrok rzeczywiscie to jest czasha widziana z profilu :D
1 kreska to oko
2 to nos
3 kreska to podbródek :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No stary masz głos od CHdckiego gracza :) Pomysł fajny, zwłaszcza hełm, jedynie kinol mi nie leży, lekko za duży, kurcze sam bym coś wrzucił, ale z malowaniem u mnie nie teges...Aha, Sojowy, to nie pejsy tylko utrefiona broda a'la Nabuchodonozor :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Widzialem kiedys herosa Chd wlasnie zrobionego z tego krasiowego , pomalowany byl tez turbo i chyba wygral Gd jako WFb single. Poki co jest spoko czekam na pomalowana werjse.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Ziemko pisze:Widzialem kiedys herosa Chd wlasnie zrobionego z tego krasiowego , pomalowany byl tez turbo i chyba wygral Gd jako WFb single. Poki co jest spoko czekam na pomalowana werjse.
wydaje mi sie, ze nie wygral ale to chyba trzeba jubasy sie zapytac bo z tego co pamietam to on go malowal :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wydaje mi sie ze wygral , ale jesli nie to na pudle byl na 100%

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

ostatnio mam sporego lenia i powoli mi idzie to malowanie ... trzeba bedzie przyspieszyc

na razie tylko czerwony gotowy ... reszta to bazowe kolory (fotki na razie pogladowe - robione tylko przy zwyklej zarowce na suficie)

Obrazek
Obrazek

caly czas sie zastanawiam czy mu na plecach pomalowac znak chaosu

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Co Ty zrobiłeś z mojej ulubionej figurki :shock:

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

no chlopak zaczyna wygladac...tak trzymac... choc liczylem na jakas lawe i bąble na podstawce ;]

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Skavenblight pisze:Co Ty zrobiłeś z mojej ulubionej figurki :shock:
ta figurka jest najladniejsza ze wszytkich obecnie wydawanych krasnoludow ... dlatego idealnie nadaje sie na konwersje lorda (lub hero) do CD :wink:

Gobo - lawa bedzie ... zawsze zostawiam sobie malowanie lawy na deser :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Treevill pisze:
Skavenblight pisze:Co Ty zrobiłeś z mojej ulubionej figurki :shock:
ta figurka jest najladniejsza ze wszytkich obecnie wydawanych krasnoludow ... dlatego idealnie nadaje sie na konwersje lorda (lub hero) do CD :wink:
No jest najładniejsza, owszem.
Ale ostro wygląda tak zrobiona :shock:

ODPOWIEDZ