Gallery by SexRocket

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Gallery by SexRocket

Post autor: SexRocket »

Witam :)

Jako ze co jakis czas wrzucam kilka fotek aby sie pochwalic postepami to zalozylem jeden temacik w ktorym bede umieszczal fotki swoich prac.
Milego ogladania :)


Na poczatek klocek warriorow DE :) Dlugo nie moglem sie przemodz do nich jak w koncu juz sie zmusilem to staralem sie to zrobic w miare szybko. Na tarczach i sztandarze bada jeszcze jakies male freehandy ale pierw musze wymyslijc jakis w miare prosty i fajny motyw :P


Obrazek


Nad command grupa troche juz posiedzialem
Muzyczka z gamezona

Obrazek


Jako sztandarowy bsb z armydeala przyznam ze nie jestem zadowolony z tego modelu jedyne co moim zdaniem wyszlo to plaszcz



Obrazek



i jako champion mallus pieszy
Chcialem rzeby wygladal jak prawdziwy weteran dlatego siwy :P


Obrazek



Tutaj banshee malowana dla kolegi :) 1,5h roboty. Ucze sie malowac washami na razie to jeszcze koslawo wychodzi ale trening czyni mistrza jednakrze jestem zadowolony z tej figsy :)


Obrazek


A tu kusznicy imperium z dippingu
przed kapiela

Obrazek

Obrazek



Po kapieli

Obrazek



Ucze sie obslugiwac aparat wiec zdjecia jeszcze troche nie tego
komentarze mile widziane :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2010, o 19:47 przez SexRocket, łącznie zmieniany 13 razy.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

DE na stół elegancko. Zrób oprócz tego freehanda jakieś szare krawędziowanie na tych tarczach i szmacie jeszcze i będzie super.
Banshee... hmm, trochę dziwnie się prezentuje ta białość i rude włosy jak Bułgarka z autostrady :P Washe ok, tylko za szybko skończyłeś, jeszcze z 20 warstw i będzie ok :D

Bejcy nie komentuje, skomentuje za to straszące z figsów moldy! Oj nieładnie.

Powodzenia.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

DE wyszły Ci bardzo fajnie, szczególnie podstawka mi się podoba- jak ją zrobiłeś?
Bejca też się udała ;)

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

wrzuc do dopelnienia DRy i czarusie oraz kusznikosow ... i cala reszte co tam tylko masz fajnie bedzie popatrzec na te figsy umieszczone w 1 miejscu !!

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

dead pisze:wrzuc do dopelnienia DRy i czarusie oraz kusznikosow ... i cala reszte co tam tylko masz fajnie bedzie popatrzec na te figsy umieszczone w 1 miejscu !!
No wlasnie sie zastanawialem czy wrzucic stare prace czy nie :) ale moze i fakt beda wszystkie w jednym miejscu :) A wiec po kolei:

Kusznicy metale
Obrazek
Obrazek

Kusznicy plastik
Obrazek


czempion korsarzy (plaszcz malowal Slawol)
Obrazek

Dark Ridersi

Obrazek

Czarodziejka na pegazie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czarodziejka z Gamezona

Obrazek

Shadsi (jedne z pierwszych pomalowanych modeli do DE i kolorystyka troche jasniejsza niz obecnie stosowana z czasem poprawie :)

Obrazek

Bolce (maszyny malowane przez Slawola zaloga to moje prace)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Morathi

Obrazek

To chyba na tyle na razie :)

Piotr3K pisze:DE wyszły Ci bardzo fajnie, szczególnie podstawka mi się podoba- jak ją zrobiłeś?
Bejca też się udała ;)
Na podstawkach jest pasta fakturujaca firmy Maimeri "efekt pekniec"
Nakladam na podstawke troche tego i wykalaczka cz czyms rozmazuje rzeby byla taka pofaudowana jak wyschnie robi sie bardzo twarda.
ObrazekObrazek

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

a gdzie to mozna kupić?

co do figurek są świente... najbardziej mi sie podoba Morathi :D

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Powiem tak twoje mroczne elfy maja klimat, wielki plus że wszystkie modele są ze sobą zgrane, przyjemnie sie z nimi gra. Jedynie co mi sie nie podoba to ich pancerze, widze ze mieszasz kilka technik jak chodzi o zbroje, metaliki z NMM. To jednak do siebie troche nie pasuje.

Kiedy pokarzesz swoja armie O&G? która naprawde ma swietny klimat,i jest bardzo interesująco pomalowana :wink:

Empire jednak nie jest armia do bejcowania, wiec kuszników pozostawie bez komentarza.

co do banshee, staraj sie nakłądac wiecej warstw rozwodnionej farby i nie tylkow zagłebieniach ale np na samym dole sukni. po eksperymentuj a efekt bedzie bardziej ciekawszy. to tyle ode mnie :wink:

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

DE podobaja mi sie, sa pomalowane w fajnym klimacie, chodzi mi tu glownie o zgroje, technicznie tez wyglada wszystko dobrze. A teraz troche ponazekam :P metaliki na sztandarowym sa slabiotkie, za duzo tego niebieskiego; brazowe szmatki u kusznikow raczej nie pasuja; te ogniste grzywy u DR tez jak dla mnie zupelni z kosmosu wziete; babeczka na pegazie jest ladnie i czysto pomalowana ale jest zbyt kolorowa; Shadsow popraw koniecznie! :P bolce i zaloga tez sa chyba troche za jasne.
Najbardziej podobaja mi sie Czarodziejka z Gamezona i czempion do korsarzy ;)

Teraz jeszcze slowko na temat warriorow, oddzial wigladalby naprawde fajnie gdybys skonczyl im tarcze, jesli szukasz jakiegos latwego wzorka to moge zapraponowac tan ktory sam malowalem na swoich warriorach

http://img512.imageshack.us/my.php?imag ... 007pl1.jpg

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

jedno ale do oddzialu warriorsow...robisz im super nmm na zbrojach i kijowe metaliki na broni...ja sie pytam po co?!?

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

DE są bardzo ładne, ale tarcze słabe. Brzydko wyglądają. Banshee, pod względem pomalowania jest spoko, ale kolory. Ja bym ją widział bardziej białą, z wgłębieniami niebieskawymi bądź zielonkawymi. Imperialni są dość... średni.

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Fajne prace taka niestandardowa kolorystyka DE. Obrób foty bo się forum rozjechało :)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Z tego co pamiętam to pisał już gdzieś ze zbroje sa SZARE a nie w nmm... :roll:

Co do malowania. Jak na stół to baaaardzo dobrze :D Świetnei się prezentują. Nie ma się do czego przyczepić :wink:

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Tak dokladnie zbroje sa szare po prostu a nie NMM a metaliki wciaz ucze sie nakladac porzadnie bo wciaz mi to nie wychodzi tak jak bym chcial :/
Jak to opanuje to wtedy zaczne cwiczyc NMM :)
PoNuRy pisze:Kiedy pokarzesz swoja armie O&G? która naprawde ma swietny klimat,i jest bardzo interesująco pomalowana :wink:
Mam chaos, DL i Lizaki ale o O&G nic nie wiem chyba ze ktos chce mi zrobic jakis prezent?? :shock:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Alvares
Mudżahedin
Posty: 216

Post autor: Alvares »

Ale ci Dark Ridersi nie są Dark ;)

Mi sie ogólnie podoba, poza bejcą, której jestem przeciwnikiem.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no i kolejna praca skonczona :) Jestem calkiem zadowolony z tego jak wyszly. Oczywiscie wszystko pod kolorystyke mojej armii ktora juz niebawem bedzie skonczona :) Mysle ze na Mastera Blastera bedzie juz wystawiona do grania :] Co myslicie o tych harpiach? jakies uwagi, sugestie?

Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Powiedz mi prosze od czego to sa skrzydla, harpie do moich DE taz maja tak wygladac tylko nie wiem z czego mozna wziac takie albo podobne skrzydla

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Te skrzydła są ze zwykłych harpii DE
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

bardzo ładniutkie :D
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

I ja mam to skomentować...? :twisted: Niech Ci będzie... :P

Widziałem na żywo, ale jeszcze nie były skończone. Teraz nabrały kolorów i życia. Najbardziej podoba mi się konsekwencja, z jaką malujesz swoją armię, mam tu na myśli cały schemat kolorystyczny i równe wykonanie (nawet, jeśli robi to ktoś inny ;)). Nie zawsze jeden oddział malujesz zaraz po drugim, a mimo to kolory nie różnią się zbytnio, prawie wcale =D>

A co do tych "much" - podoba mi się przede wszystkim malowanie pysków i oczu, bardzo dobrym pomysłem było również pomalowanie "szponów" i grzyw w ogniste odcienie, to naprawdę ożywiło te modele, które bez tego byłyby szare, bure i ponure ;) A tak to wyglądają bardzo demonicznie, czyli... chyba tak, jak powinny, nie? No i jasne rogi też dobrze pasują, dodają kontrastu modelom :)

Mam tylko nadzieję, że jak cała armia będzie skończona, to zrobisz jakieś zdjęcie grupowe, co? :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

fajne figurki jednak moim skromnym zdaniem lepiej by wygladaly jakbys cos wiecej z samymi figurkami zrobil... samo dodanie skrzydelek jest ok ale tak ladne figurki chcialyby czegos wiecej moim zdaniem...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ