Pmotm 10 - wąpierz BSB

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Pmotm 10 - wąpierz BSB

Post autor: Fedek »

Yo.

Ponieważ mam mnóstwo malowania, postanowiłem odprężyć się trochę lepieniem. W moje łapy trafił więc mój nowy BSB wampir, który w tej edycji znajdzie miejsce w prawie każdej mojej rozpisce.

Trochę musiałem pomyśleć, żeby znaleźć odpowiedni model. Jako, że oryginalny bretkowy BSB to jakaś kicha na kółkach, postanowiłem użyć zamiast tego jednego z najbardziej klimatowych modeli rycerzy - questingowego sztandarowego, który na dokładkę ma jeden z ładniejszych sztandarów.

Fluffowo, wampir jest ślepy, został chlapnięty błogosławioną wodą, przez kapłana Morra, którego łeb, na pamiatkę zachował.

Oczywiście nie jest on byłym questingiem, ale z uwagi na fakt, że żeby mieć wysiwyg, muszę mieć odwzorowany cały sprzęt, a jest tego dużo (bo nowi bsb vc, tak jak helficcy mogą nieść sztandar i używać normalnie broni). Zainspirowałem się trochę questingami i tonami sprzętu jaki noszą na plecach, ale chciałem żeby sprzęt wampira, był odrobinę bardziej złowieszczy, ale mimo wszystko niezbyt przeładowany. Dlatego właśnie znalazły się tam zarówno dispell scrolle, czaszka kapłana, czyjś piszczel, łeb jakiegoś watażki, tarcza, lanca, różne woreczki i flaszka z żelaznym zapasem ulubionego trunku długozębych - na czarną godzinę ;)

A więc:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

No, teraz wracam do warga i BK :P
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, o 20:09 przez Fedek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Wszystko fajnie, tylko puszczek bedzie troszke za ludzki, nie widze ze buzke am otwara czy nie, ale mozna by cos pokombinwac, na bank wasy nie pasuja ( wydaje mi sie ze je ma).

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Fedek bardzo fajna konwersja. Przyznam sie ze od razu nasunela mi sie inna aczkolwiek bardzo podobna praca z CMON gdzie gosc tez uzywa "normalnych" figurek jako wampirow i przy odpowiednim pomalowaniu daje to swietny efekt.
Dla mnie bomba, takze i fluff.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Zapowiada się naprawdę bardzo ładnie i klimatycznie.
Jedyne, do czego miałbym zastrzeżenia, to wąsy (wg mnie nie bardzo pasują do wampira, ale to rzecz gustu ;)
Czekam na malowanie!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Supa trupa, ale sztandaru na zdjęciu nie widać...

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Ano sztandaru nie widać. Przyłącze się do opinii, że nie specjalnie pasują wąsy do krwiopijcy.
Ogólnie podoba mnie się. Ciekawy jestem efektu końcowego.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Pamiętacie wywiad z wampirem? Lesthad wąsy i bródkę miał! :D
Ale poważnie, nie wyobrażam sobie, żeby wampir odnalazł tego jednego z którym chce dzielić swój dar i przekleństwo i powiedział: "sorry Johnnie, ale z wąsami nie przyjmujemy" :P

Sztandaru nie widać, bo jeszcze jest nie doklejony, maluje osobno.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wampiry to przecież uwodziciele. Ciacha.
Mnie by facet bez zarostu nie poderwał.

Oczywiście zatem podoba mi się :)

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

:lol:
Fajny pomysł, zobaczymy jak będzie dalej ;)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

wampir nie moze oslepnac .... chyba ze byl juz slepy przed tym jak stal sie wampirem :P

kon troche za zywy ... tez przydalo by sie go skonwertowac

a co do figurki to fajnie wygladaja te wszystkie dodatki

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Bardzo podoba mi się połączenie fluffu figurki z jej wyglądem, świetnie się będzie prezentować:)

Wąsy świetnie pasują do tej koncepcji wampira. To średniowieczny wampir-rycerz a nie Bela Lugosi z zawoskowanymi włosami i czarnym płaszczem z czerwoną podszewką ;)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Treevill pisze:wampir nie moze oslepnac .... chyba ze byl juz slepy przed tym jak stal sie wampirem :P
bo prawdziwe pegazy są białe

hmm w takich konwersjach najbardziej liczy się malowanie imho więc czekam na efekt końcowy

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

no pewnie ze sa biale ... :P

we wszystkich opowiesciach wampiry maja regeneracje ... wampir bedzie zawsze taki sam jak w chwili jego stworzenia

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Treevill pisze:we wszystkich opowiesciach wampiry maja regeneracje ... wampir bedzie zawsze taki sam jak w chwili jego stworzenia
no widzisz jakie Cie szczescie spotkało, zobaczyłes pierwszego Wampira, ktory oslepł po tym jak stal sie wampirem. Gratuluje :)

konwersja mi sie podoba.. choc czekam na malowanie, bo taka figurke bardzo latwo zepsuc malowaniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

Asassello pisze:no widzisz jakie Cie szczescie spotkało, zobaczyłes pierwszego Wampira, ktory oslepł po tym jak stal sie wampirem. Gratuluje :)
wiem ... jestem szczesliwy jak cholera ....

a tak na serio to nie mozna sie troche podroczyc ??? :P

figurka mi sie podoba i zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

fajnie fajnie... tylko banner od niego ejst kaleczny...przyklejenie graniczy z cudem...chyba ze bedizesz pinowal w 7 miejscach ;)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jako fan Beli (GREATEST DRACULA EVER :) stanowczo uważam, iż Wąpiej powinien być gładko ogolony :), Poza tym, trochę nie w stylu wampira nosić takie klamoty ze sobą, to nie domokrążcy... A' propos, polecam świetna książkę Marii Janion "Wampir - Biografia symboliczna" trochę trudno dostępna, ale studenci na pewno znajda w bibliotekach uniwersyteckich.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Z tymi klamotami to bez przesady... lwia większość to ekwipunek. 2 głowy, piszczel i butelka to jeszcze nie klamoty :P

Książkę na pewno przeczytam.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Prawdę mówiąc zastanawiam się, czy nie przemalować na zielony.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Reiko
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Reiko »

Fajny, zostaw :)
Może zrób w ubranku konia jakieś dziury z których będzie świecić? To mu doda starości i klimatu umarlaków :P

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ