vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: vocal - 12.12 - Nurgle Blightkings

Post autor: vocal »

Dzięki wszystkim:)
Konwertowania tam prawie nie ma. Główną rzeczą którą zmieniłem jest banner bo ten oryginalny jest dość bidny a ten się u mnie kisił od wszechczasów (wiedziałem że się kiedyś przyda jak miliony innych bitsów które wciąż czekają:P), jest od metalowych nurgle ghorów czy czegośtam z beastmenów z 6ed:)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Dla wszystkich szukających wytchnienia od kolęd prezentuję coś spod znaku ośmioramiennej gwiazdy;]
Jeszcze dziś zamiast zapachu wypieków w mieszkaniu rozchodził się zapach świeżo położonego lakieru aby zdążyć z terminem dla klienta:D
To już mój drugi Galrauch, pierwszego malowałem grube lata temu;) Dodaję też zdjęcia tego starego dla zobrazowania postępu malarsko-fotograficzego przy tym samym modelu.
I dla kolejnej odmiany od malowania dla siebie - ten Galrauch to zlecenie:) Czasem dobrze mieć motywację, raczej dla siebie bym drugi raz go nie malował a taki potencjał w figurce...
Konwersji brak, tylko przemyślałem temat i temu wygiąłem skrzydła dla dodania dynamiki. Porzeźbiłem też podstawkę, nie chciałem znowu robić zwałów mięsa więc podszedłem do tematu od innej strony.
Nie wiem jak duże zdjęcia są dozwolone na tym forum ale dla smoczka chyba warto co najmniej takiej wielkości:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A taki był warsztat prawie równo 13 lat temu (to są oryginalnej wielkości zdjęcia, nawet większych nie mam:P):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Bardzo ciekawe prace. Masz interesujący styl malowania. Nie boisz się kontrastów a to zawsze cieszy oko.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Znakomity! :shock:

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Bardzo ładny i świetne zdjęcia :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ