vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: vocal - 22.06 - Imperialne Hurricanum!

Post autor: smiejagreg »

Sam model mi się kompletnie nie podoba - imho przerost formy nad treścią totalny. Malowanie za to bardzo fajne - połączenie żółtego z ciemnoniebieskim bardzo udane, jedynie cała ta konstrukcja na górze wygląda nieco... pstrokato. Technicznie natomiast - bajka =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Super jest, malowanie zdecydowanie lepsze niż to ze studia GW! Jest śniedź, są obrazki w książce, są planety - czego chcieć więcej? Jestem zdecydowanie na tak! :mrgreen:
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ctan, smiejagreg - dzięki za zaglądnięcie i komety... znaczy komenty;)
smiejagreg pisze:Sam model mi się kompletnie nie podoba - imho przerost formy nad treścią totalny. (...) jedynie cała ta konstrukcja na górze wygląda nieco... pstrokato.
Wiem, dla mnie model to gwałt na wszelkiej logice nawet jak na świat fantasy:D Ale musze przyznać że bardzo przyjemny w malowaniu, masa ciekawych rzeczy, a i tak poszedłem na skróty w wielu miejscach, można by spokojnie nad tym spędzić dwa razy tyle czasu :/
Kulki klient chciał pstrokato jak bańki na choince więc ma za swoje:D Ale też fajne w malowaniu, rzadko się maluje planety :mrgreen:
Ogólnie bardzo polecam model ale jest niesamowicie pracochłonny, proporcjonalnie przy podobnym poziomie to 50% więcej niż smok. Muszę przyznać że nie doceniłem ile w niego pracy trzeba włożyć;)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Wyszedł super !
Też uważam, że prezentuje się znacznie lepiej niz ten cukierkowy GW.
=D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Totalnie wspaniały! Model i tak jest lepszy niż działo na promienie słoneczne, więc tego się akurat nie przyczepię. Znakomicie wyszły wszelkie księgi, kolorystyka też dobrana super. Nie podoba mi się tylko nadmiar śniedzi na sferycznych pierścieniach. Według mnie byłoby lepiej, gdyby te pierścienie były bardziej monotonne kolorystycznie, wtedy planety bardziej wybijałyby się. Ale to tylko takie drobne spostrzeżenie, ogólnie jest super.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Super malowanie, jedynie nie pasuje mi na zielono pomalowana podstawka.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Slayer, Naviedzony, ARBAL - dzięki za opinie;)
Slayer pisze:Super malowanie, jedynie nie pasuje mi na zielono pomalowana podstawka.
A weź mi nie mów, walcze z tym od lat ale ludzie bywają niereformowalni:P Jedni chcą połączenie zielonego z niebieskim, inni takie podstawki...:D A ja zgrzytam za każdym razem zębami i staram się to zrobić najmniej przykre :mrgreen:
Naviedzony pisze:Nie podoba mi się tylko nadmiar śniedzi na sferycznych pierścieniach. Według mnie byłoby lepiej, gdyby te pierścienie były bardziej monotonne kolorystycznie, wtedy planety bardziej wybijałyby się.
Coś w tym jest i na początku rzeczywiście był po prostu brązowy. Ale mimo że dawał lepsze tło dla planet to mniej mi grał z granatowo-żółtą resztą. Tak dostał trochę lekkości bo stał się jaśniejszy i nie razi chyba aż tak ogromem (przynajmniej na żywo, bo na czarnym tle zdjęć może być w sumie odwrotne wrażenie:D). Jak tak sobie teraz myślę to w sumie mogłem jakiś inny metal na to wybrać, a w innej kolorystyce (np czerwony wózek) fajny by był złoty;]
A w sumie to nie wiem czy jest coś takiego jak nadmiar śniedzi :-s Nie przypominam sobie obiektów z w połowie zaśniedzionym miedzianym dachem czy innym elementem, zawsze albo jeszcze czysta miedź albo już zalane wszystko śniedzią.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

A niebawem kolejne zleconka - Suliman i lord na pegazie;)
Suliman i BSB na pegazie. :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Tak długo nie grałem że ciesz się że nie napisałem że na jednorożcu :D

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Świetne naprawdę świetne. Wszystko pomalowane dokładnie i widać.

Również podobają mi się elfy a najbardziej malowanie ich twarzy;)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Model zdecydowanie beznadziejny, ale Twoje malowanie uczyniło z tej figurki cudo :) Damn, neiktórzy to mają talent :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Azgaroth, Noire - fajnie że zaglądnęliście;]
Noire pisze:Również podobają mi się elfy a najbardziej malowanie ich twarzy;)
Twarze elfów to samograj, mają ostre rysy i niewiele im trzeba:)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Podoba mi się =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Qc pewnie wykorzysta ten model do zrobienia własnego pojazdu - jak zwykle dużo ciekawszego, niż oryginał...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Kolejne zlecenia:) Obaj mieli mieć nawiązanie do kolorystyki armii (biało-czerwone), a reszta do wymyślenia;] Suliman na wyższy tt - max efektu w min. czasu, bsb ciut lepiej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oba świetne, widać, ze różny poziom malowania, ale w swoim gatunku każdy ekstra =D> =D> =D> . Bardzo mi się podoba rzeźba Sulimana.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

No, suliman jest przepiękny:) Dawno temu malowałem jednego, nie doceniłem modelu, był dosyć ciężki do malowania. Ciężko dobrać odpowiednie kolory na różne części garderoby aby pasowały, łatwo zrobić za wiele kolorów;) No i scimitar, jest strasznie duży i łatwo zepsuć jego malowaniem model.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo udane prace, BSB naprawdę przyjemny =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Ciekawe ubarwienie ma BSB
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Ideał do stołowego grania :)
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

ODPOWIEDZ