vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

trikk pisze:eee, przesadzasz, skóra bardzo ładna, i faktycznie wygląda na gadzią. Możesz przepis Panie dać?:)
Dokładnie.
Vocal nie marudź. Świetnie wyszło :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

skóra to fiolet z vallejek model color (taki pomiędzy liche purple a warlock purple), na to fioletowy ink z dodatkiem czarnego washa (żeby lepiej krył i był troche mniej intensywny), potem 4 warstwy cieniowania kreskami- fioletowy, fiolet+bleached, fiolet+wiecej bleachedu, sam bleached w niektórych wystających fragmentach. na to wash fioletowy zmieszany z odrobiną mithrilu żeby nadać taki perlisty delikatny połysk:) ale nie każdemu to może pasować, lepiej na czymś najpierw przetestować czy się spodoba:P no i w zagłębieniach wash niebieski miejscowo. pobawiłbym się innymi kolorami ale czas gonił no i to nie moja figurka, bałem się trochę zaryzykować:P
dzięki za komentarze;)
siadam za kolejne zlecenia (życie przyciska to własna twórczość poszła trochę w odstawkę:P) ale i tak powinno się za jakiś czas coś ciekawego pojawić;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

i jeszcze jedno zlecenie... limitek z dorobionym kapeluszem:) gryf z baneru został zaczerpnięty z grafiki, tył baneru oszczędniej z braku środków:P
jak Wam się podoba?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Mi się bardzo podoba, zresztą jak wszystkie Twoje prace. :D Tylko ta zielona podstawka... :P
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

gryf bardzo fajnie wyszedl ale jak na moj gust troche za chudy jest :P
wykrawedziowal bym jeszcze delikatnie niektore zlote elementy np te w polowie lokci i czaszke na sztandarze no i zielone krawedzie podstawki... fuj! :P lepiej na czarno no chyba ze tak musi byc :wink:
rewelacyjnie wyszedl zolty na sztandarze swietna glebia
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ech, do armii pasować musi... też bym czarne wolał:)
gryfik mi się całkiem podobał, taki gotycki styl ma trochę;] za to ciężko się tego chudzielca malowało:P
od złotego mi się trochę swiatło poodbijało, jest trochę bardziej pokrawędziowany niż na fotce;]

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

zielona podstawka.. i te barwy.. juz wiem czyja to figsa :D
tedzio pisze:w batalionie jest taka uniwersalna armia i jest standardowa czyli czesto spotyka się ją na turniejach
:D taa jasne :D

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ha wreszcie moge sie do czegos przyczepić bo do hydry nie bardzo mogłem :D

Ogólnie frędzle na banerku wyglądają jakby pozalewane, nie wiem czy ten baner nie jest fakturowany czy po prostu zkiepściłeś, ogólnie brakuje mi pewnej czystosci i metaliki nie bardzo mi siadają jak dla mnie za bardzo widać highlighty ;/ Ale możliwe że nie miałeś zbyt duzej motywacji $ ale powinieneś to zawrzeć w opisie ;)
Ogólnie z figsy podoba mi się pole baneru, fajnie wyszło i co najważniejsze równo.
Pozdro

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Dopiero teraz obczaiłem ten temat. Co to są za modele ci czarnobiali rycerze z 3 strony? Robię sobie bandę do Mordheima w tych klimatach i ci byliby idealni :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

jeśli uda Ci sie ich zdobyć to na pewno będą pasować;) to knighci/manatarmsi bretońscy z 4 edycji:)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

No i fajnie mietek wyszedł. Gryf trochę anorektyczny ale to nic złego, tylko jakaś odskocznia od standardu. Ogólnie fajna praca.

pozdro
Obrazek

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

To zdjęcie z tyły: czy te cienie na nagolennicach to malowanie, czy światło lampy, bo wygląda super.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Wolfgar pisze:To zdjęcie z tyły: czy te cienie na nagolennicach to malowanie, czy światło lampy, bo wygląda super.
myślę ze Vocal nie żałował cieni :P .
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

80% cienie, 20% światło jak to przy zdjęciach meatalików:) ale ogólnie figurkę mogłem bardziej dopieścić jak zauważył Skaven, niestety zlecenia na takim poziomie.. musze ponamawiać na wyższy poziom kogoś:P

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

przerywnik dla siebie pośród morza zleceń:)
prawie skończony, jeszcze rękojeść miecza i podstawka. moja pierwsza figurka z konfry, całkiem przyjemnie się malowało dla odmiany;) do tego model mi się niesamowicie podobał pod względem pomysłu i tym ciekawiej się malowało i zachęcało to do roboty.
co myślicie? jakieś pomysły na podstawkę?

Obrazek

Obrazek

i z mieczem;]
Obrazek

a to demony nad którymi obecnie pracuję (zlecenie), oczywiście jest więcej figurek niż te dwie:P, poziom- mój TT.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

jakoś do mnie nie przemawiają niebieskie flash houndy no i te złote łuski
ale ten niebieski karzełek wypas

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

niebieski karzelek to master of the puppets o ile sie ne myle ]:-> z mid noru do konfy
figurka naprawde boska malowanie tez niczego sobie ale oryginalnie na boxie ma duzo duzo lepsze malowanie no ale to boty malowaly jakies ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Mid-norczyk:
super model i super malowanie, fajnie wyszła skóra i hmm pryszcze? :P
Co mi w nim nie pasi to rogi: jakieś takie niestaranne chyba...;p
jeszcze tam u niego na mieczu zrobiłeś 2 zarysowania, mógłbyś je podkreślić białym lub bardzo jasno szarym.
horror:
bardzo fajny jak na TT, aż za dobry :P
piesek:
myślę, że złote łuski zupełnie nie trafione :? Dziwnie to wygląda

taki mi pomysł na podstawkę dla kolesia z konfy wpadł:
ze 3 schodki, on na samej górze stojący a na jednym schodku jakaś zabawka leżąca (misiek czy cuś). schodki pomalowane na jakiś domowy kolor... imo fajnie by to mogło wyjść

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

@RAFIX- flesh houndy cieniowane shadowgreyem więc trochę niebieskawe, wolę taki kolor niż zwykły szary, wygląda ciekawiej w malowaniu armijnym. złote łuski dla zabawy i odmiany, a że to demony to można było skorzystać z okazji że mogą mieć metaliczne łuski;) zresztą wyglądają dużo lepiej na stole, jak skończę podstawki to wrzucę fotkę całego regimentu.

@max- oryginalnie na moim boxie to on jest 3 razy niższy więc ciężko powiedzieć:P a kolorystyki nie chciałem powielać bo mi się średnio podobała. zresztą korzystam z okazji że mogłem trochę poszaleć kolorami jak nie potrzebuję tego do armii ani niejest to zlecenie:D ale jeszcze nie czuję tak bardzo tych figsów, muszę technikę trochę zmodyfikować, bo one wymagają innego malowania trochę. następnego może bardziej w klimatach konfry zrobię z krateczkami czy zawijaskami;]

@loler- rogi troche za bardzo sie wybieliły podczas cieniowania, rzeczywiście je poprawię:) poza tym mają śmieszną teksturę, bardzo chropowatą więc wyglądają trochę niestarannie, nie to co płaściutkie kolce GW:D a szczerby podczas glazowania się zatarły i zniknęło białe podkreślenie, słuszna uwaga;] co do schodków to nie wiem ale natknęło mnie to na drewniane elementy (może drewniane schody rzeczywiście?). powinien z nimi odbrze wyglądać. przemyślę:)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

pieski z podstawkami skończone:) tt ale jestem zadowolony, cała armia w tej kolorystyce powinna świetnie wyglądać:)
w robocie reszta horrorów i szkiele archiwalne wykańczam. z pojedynczych modeli coś bardzo rzadkiego;]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ