vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Re: vocal - 13.01 - Dwarf halabardnik

Post autor: Kubaf16 »

Eleganckie, masz klocek takich? :)
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pięknie pomalowany jeden z moich ulubionych figsów =D> . Czegóż chcieć więcej? Chyba tylko podobnie pomalowanej całej ósemki :P .

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

40 halabardników jak w bretonni co prawda nie mam (a nie wiem ile by kosztowali bo to drogie modele) ale uzbierało się ok. 150 różnych metalowych archiwalnych krasnali z 4-5edycji:) Ale pomalowałem już z 8 więc nieźle leci:D:D Regimentowych będę malować raczej na niższym poziomie ale z co ciekawszymi modelami jak ten halabardnik lubię dłużej obcować:)

Tak w ogóle to statystyka malowania na dzień dzisiejszy wygląda tak:
- 1772 modele,
- 755 pomalowanych
- 42,6% pomalowanych
- o 1% więcej niż pół roku temu:)

Reasumując w tym tempie malowania i dokupowania modeli za 30 lat wszystko skończę:D


Co by tylko nie pisać to kolejny krasnal -jedna z nielicznych krasnoludzic w systemie - Helga, długo stała na jednej z moich dwóch 'półek wstydu' (czyli miejsca odkładania niedokończonych projektów :mrgreen: ), głównie skończyłem jej tarczę złoty na szatach i zrobiłem podstawkę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Świetna :) Skóra u Ciebie wygląda bardzo realistycznie =D>

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ten krasnal opierający się o topór wyszedł świetnie. Jak skórę malowałeś?


Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i zajrzenie:)
Lechu pisze:Ten krasnal opierający się o topór wyszedł świetnie. Jak skórę malowałeś?
Do krasnali prawie zawsze używam Midlund Flesh z P3 na skórę ale w gw tez powinien być taki cielisty różowawy odcień. Często też używam washy fioletowego i brązowych do cieniowania, w każdym razie krótkiej drogi nie ma i zajmuje to zawsze trochę czasu, zabawy i mieszania tych farbek. No i biały jako dodatek do cielistego na rozjaśnienia, czasem nawet sam biały ale to naprawdę cieniutkie kreseczki, często rozwadniane albo z domieszką mediuma.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Złoto na szacie zdecydowanie ekstra wyszło. Misterna robota.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Ze złotem jest o tyle śmiesznie że jak model ma metaliki na metalowych elementach to na sz(m)atach i tak robię w nmm;)

To kolejna rzecz, stare zlecenie tym razem, 15 warlocków. Kończyłem im bronie, kolce i podstawki więc znowu dobijanie niedobitków:D Modele jakie są takie są ale malowało się je nie najgorzej, bałem się że będzie większa trauma:D
Po zrobieniu zdjęć musiałem przemalować ranty na zielone bo klient takie ma w całej armii;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Brawo =D> szybcy i wściekli part 8
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Świetni =D>

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Jak nie lubię tych figsów tak ci mi się podobają
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Niestety bardziej oryginalnej kolorystyki nie udało mi się dla nich wymyślić, przeszukałem cały net w poszukiwaniu inspiracji ale nic mi nie pasowało, GW dobrało im wyjątkowo dobrą kolorystykę (i przy okazji pasującą do armii klienta;p) więc wprowadziłem tylko kilka zmian żeby byli ciekawsi:)
W każdym razie malowanie piętnastek jazdy naraz to niezłe wyzwanie psychiczne:D

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

vocal pisze:Niestety bardziej oryginalnej kolorystyki nie udało mi się dla nich wymyślić, przeszukałem cały net w poszukiwaniu inspiracji ale nic mi nie pasowało, GW dobrało im wyjątkowo dobrą kolorystykę (i przy okazji pasującą do armii klienta;p) więc wprowadziłem tylko kilka zmian żeby byli ciekawsi:)
W każdym razie malowanie piętnastek jazdy naraz to niezłe wyzwanie psychiczne:D
Nie mow w zeszlym roku zmierzylem sie z tym samym. Juz tez wiem na przyszlość ze fajna kmina moze byc pomalowanie modelu w 2 czesciach by miec lepszy dostep do niektorych elementow.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Według mnie cienie na skórze są trochę zbyt harde, wyglądają dziwnie. Ale ostrza broni i świecące runy na zadach koników bardzo na plus. :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Helga to super model. Świetna kolorystyka i drewniana tarcza :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

^Karpiu^ pisze: Nie mow w zeszlym roku zmierzylem sie z tym samym. Juz tez wiem na przyszlość ze fajna kmina moze byc pomalowanie modelu w 2 czesciach by miec lepszy dostep do niektorych elementow.
Kawalerię zazwyczaj maluję w 2 częściach, ci maja nogi wklejone w konie więc osobno był sam tułów:)
Naviedzony pisze:Według mnie cienie na skórze są trochę zbyt harde, wyglądają dziwnie. Ale ostrza broni i świecące runy na zadach koników bardzo na plus. :)
I tak się ledwo zmieściłem w bilansie czasowym:D


To kolejne zdjęcia:)
Poniżej Space Skeleton, limitowany model sprzed lat. Był już pomalowany ale chodziło za mną od dłuższego czasu aby mu dorobić amerykańską flagę na podstawce żeby model przedstawiał jakąś historię:) Postarałem się nawet żeby flaga miała odpowiednie ilości pasków i gwiazdek;p

Obrazek

Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Fajniutki:) pomysl z flaga super. Btw gdzie nabyles tą tarcze dla helgi??

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

mam ta figurkę . dobry oldschool .

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Draco pisze: Btw gdzie nabyles tą tarcze dla helgi??
Przez lata uzbierała mi się cała masa tarcz z różnych zbitek modeli które kupowałem, nie mam pojęcia skąd ona jest:)

ODPOWIEDZ