Gallery by Chodak :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kubun ty zyjesz? Wooow

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Kubun nie polowe, tylko mala czesc :) A to zmienia postac rzeczy. A po 2 zamieszczam tutaj zdjecia moich figurek a imperium jest moje i o ile sobie przypominam nie mowilem nic o tym ze to ja je malowalem. Pozdro

Awatar użytkownika
Dreangh
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Gdańsk ~ Stoke on Trent

Post autor: Dreangh »

Zwykły odblask ^^

Figurki świetne , a kolory jak kolory - inne na każdej figurce.

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Ferie sie zaczęły więc coś tam nowego pomalowałem. :) Hero malowany dla kuzyna, który nie ma zbytnio wymagań co do poziomu malowania. :) Zadowolony w całości jestem ze skóry na płaszczu oraz z ostrzy. Pozdro

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, o 11:55 przez Chodak, łącznie zmieniany 3 razy.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

bardzo fajne tylko zieleń ci wyszła i umazałeś kołnierz ale tak to bardzo fajnie dobrane kolory

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Juz poprawione :) Jedno zdjecie wymienilem i teraz już nie jest zapaćkane zielonym :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

przyzwoity bardzo ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jestem z Ciebie dumny moj uczniu , poprawiles najwiekszy swoja wade czyli dokladnosc malowania. Najbardziej podobaja mi sie miecze fajnie wycieniowane i wykrawedziowane. Najgorzej chyba wyszla maska - musze Ci pokazac fajne cieniowanie zlota glazami... Tak czy siak praca na dobrym poziomie.


P.S. Wpadnij po te figsy dla Piotra , bo jaja mi on ukreci jesli tego niebawem nie zrobisz ;)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Ziemko pisze:Jestem z Ciebie dumny moj uczniu , poprawiles najwiekszy swoja wade czyli dokladnosc malowania.
uczeń przerósł mistrza jak w legendach :) może teraz uczeń pokaże jak się robi zdjęcia mistrzowi ?? bo widzę ze chodak nie ma z tym problemu

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Nie no do poziomu mistrza to jeszcze wieeele pracy :) Co do dokladnosci malowania to chyba nigdy nie bylo tak zle bo od samego poczatku przygody z malowaniem staralem sie z pedantyczna dokladnoscia wrecz malowac. :) No zota maska to taka nijaka wyszla, ale nie umiem jeszcze dopracowywac metalikow ;p A do zdjec to tez zadne cuda - 2 lampeczki jakies, duza podkladka pod myszke obrocona do gory nogami i zwykla cyfroweczka :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

jak dla mnie hero wyszedł bardzo cukierkowo bardzo tęczowo jak na dark elfa jakby go wyssało z jakiejś rafy koralowej ;) ale technika git

ODPOWIEDZ