Armia zjednoczonego Cesarstwa 01.04 - Pistoliers

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Dwie postaci. Niebiański mag i kapłan Ulrica.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
Krzyek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No za tę kulkę to masz ode mnie z miejsca =D> Bardzo ładna!

Odsuń jednak trochę figurki od obiektywu, bo focus się gubi ;)

Mag - malowanie staranne, coraz lepiej idzie, kolory są całkiem nieźle dobrane, ale wciąż trzeba ćwiczyć nakładanie farby :) Pomału do celu, widzę jakieś gwiazdki tam również. Twarzy przydałoby się trochę cieni i rozjaśnień, choćby jeszcze jednej warstwy, wiele nie trzeba.

Kapłan Ulrica - tu najlepiej wyszło futro, jak dla mnie, dobrze wykonany drybrush. Broda też jest całkiem niezła. Najsłabiej wychodzą Ci jeszcze metaliki... Słuchaj, nałóż sobie odrobinę farby na paletę (np. pudełko od CD), DOKŁADNIE rozmieszaj, a potem maluj. Po pomalowaniu zapuść wash, ale tylko przy zagłębieniach, po czym poprawiaj kolorem podstawowym całość elementu albo - jak wolisz - wyciągaj same krawędzie. Potem dopiero nakładaj złoty i traktuj tak samo. Jak już się porządnie wprawisz - wtedy będzie czas na malowanie różnych kolorowych metalików naraz, a teraz trochę Ci się wszystko brudzi...

Pracuj dalej, bo kula jest dowodem na to, że jak chcesz i się porządnie przyłożysz - to umiesz!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Fakt magus to krok w dobra strone:) moze dodaj kilka białych kropek na kuli lub blado niebieskich (nie błekitnych) ze niby gwiazdy sie w niej odbijają ?

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Middenheimscy halabardnicy. Sztandar bez freehandu, bo byli pomalowani wcześniej od mieczników i włóczników. Trochę zakurzeni :oops:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
Krzyek

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

OCZY!! zrób coś z nimi... wyglądają nie za dobrze :wink:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ładny oddział, podobają mi się kolory. Starannie, w jednym tonie, widać, gdzie jest command group :)

Sztandar rzuca się w oczy. Do czyszczenia z kurzu polecam miękki pędzelek (np. taki do policzków, z damskiej kosmetyczki), odrobinę wody w razie konieczności i będzie OK :mrgreen:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Dzisiaj tylko nordlandzki moździerz , ale w związku z długim "łykendem' może uda mi się coś pomalować.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
Krzyek

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Nic specjalnego, armata z Nuln.(tak dla przypomnienia że ten temat istnieje :wink: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S.
Wkrótce zamieszczę coś co może zmieni wasze zdanie na temat Imperium.( ale to w swoim czasie :P )

Pozdrawiam ,
Krzyek

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Ładnie, fajnie i w ogóle tylko szkoda że nie wycieniowałeś metalików np. moździerz czy armata...

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dokładnie, coś z tymi metalikami trza zrobić...

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Metaliki , koniki i jasne kolory to moje słabe strony. Dlatego też ciągle odkładam rycerzyków. :roll:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

mnie niezlikwidowana linia podziału formy na armacie boli ;) aha i brak faktur drewna na drewnianych elementach też... no cóż ale w końcu każdy kiedyś zaczynał O:)

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Noo, zastanawiam się nad tymi fakturami drewna i dochodzę do wniosku, że lepiej by to wyglądało. Nie wiem czy wyjdzie, ale się postaram. Efekt pracy już wkrótce. :)

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Drewienko i Gandalf WFB

Befor:
Obrazek
After:
Obrazek

Gandalf

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
Krzyek

Rah
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rah »

Jakoś lufa przedtem lepiej wyglądała, ale za to teraz ładne drewno.

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Armata
Armata wygląda lepiej. Widać, że rozjaśniłeś złoty kolor oraz namalowałeś słoje na drewnie.
Jeśli chcesz się rozwijać to proponuję namaluj jeszcze jedne kreski (słoje na drewnie) tylko tym razem jeszcze jaśniejszym kolorem. Oczywiście mniejsze i na tych samych kreskach co teraz są i to będzie już mocniejsze cieniowanie :)
Możesz również pobawić się ze złotym, bardzo rozwodnij czarną farbę, lub jeśli wolisz użyj inka i nanieś na złoty kolor potem jeszcze raz rozjaśnij złotym, możesz dodawać srebrnej farby by wydobyć odblaski.
Przydałoby się jeszcze poprawić srebrne elementy bo są miejscami zachlapane brązem.
Gandalf
Zastanawiam sie dlaczego w taki "dziwny" sposób wycieniowałeś przednią szatę na Gandalfie... Ta z tyłu wygląda dużo lepiej tylko ja jeszcze mocniej bym ja rozjaśnił czyli pokrył mniejszą powierzchnię jaśniejszym kolorem.
Mógłbyś laskę rozjaśnić jakimś jaśniejszym brązem lub wycieniować rozwodnioną czarną farbą lub inkiem a później znów nałożyć kolor podstawowy.
Mam nadzieję, że przydadzą Ci się moje wskazówki coś z tym zrobisz! ;)
Powodzenia

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Rah pisze:Jakoś lufa przedtem lepiej wyglądała, ale za to teraz ładne drewno.
mi się teraz dużo bardziej podoba

Awatar użytkownika
zether
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: k. Krakowa

Post autor: zether »

Armatka lepsza w drugiej wersji, Gandalf faktycznie dziwnie wycieniowany. Armia IMO bardzo fajna, chociaż ja wolę jednolitość kolorystyczną. No, ale jeśli takie było Twoje zamierzenie ;)

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Wreście się zmobilizowałem , żeby zamieścić zdjęcia Białych Wilków.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
Krzyek

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Jeszce mistrz zakonu i zbliżenie na sztandar

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
Krzyek

ODPOWIEDZ