Warsztat darkslonia update (2013-08-28)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Kubun
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Kubun »

jak już skończyłem maślić to mogę coś zasugerować, zrób ciekawsze podstawki, widziałem tam potraktowane tylko trawką albo duży kamyczek trochę pomalowany i na nim trawka, wykombinuj coś ciekawszego, pomaluj nieźle i będzie armia godna do bycia zjedzonym przez oddziały zielonych
Faktycznie podstawki potrzebują liftingu. Myślałem już o tym i chyba najlepiej będzie zrobić śnieg. A zielonych to ja zjadam :wink:[/quote]

oj chyba kiedyś będzie się trzeba spotkać przy stole ;]

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Kajthek pisze:
darksloniu pisze:
Jeśli chodzi o kolor armii to wiem na pewno, żę to nie będzie czerwony. Najprawdopodobniej szarości i brązy, ale jak ktoś ma fajny pomysł to niech pisze bo ja z malowaniem na bakier jestem :roll: Wiem tylko, że kolor smoka zmienie na czarny albo biały... sie zobaczy.
Może ten link Ci troszkę pomoże: http://www.colorblender.com/

Co prawde używam go głównie przy robieniu stron internetowych, ale może Ci się przydać.

Suwaczkami na dole zmieniamy kolor, a generator pokazuje nam jakie inne kolorki powinny pasować :)
Bardzo fajne narządko - dzięki!!! :) Jak by ktos to jeszcze przepisał na palety Reapera, vallejo i Cytadelek to już w ogóle byłoby pięknie 8)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Witam!

Mam obecnie troszkę czasu więc będę robił dość częste UPDATY:)

Na początek mój HE Characian mage. Converted by darksloniu , Painted by Rentall Poziom 2 / 3+.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze i uwagi mile widziane :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kozacki , malowanie przyjemne dla oka , ale to konwersja mnie zaintrygowala. Podstawka wip jak rozumiem?

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Podstawka zdecydowanie Work In Progress:). Jeszcze kombinuję jak ją zrobić. Na pewno będzie śnieg, ale co poza tym jeszcze nie wiem.

Awatar użytkownika
schuba
Wałkarz
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław, Odolanów
Kontakt:

Post autor: schuba »

kurczęsłoniu konwersja to powiedziałbym twój standard (czyli najwyższa jakość) ale malowanie też robi wrażenie oby tak dalej. A tak BTW to cieszę sięże masz obecnie dużo czasu ... ty już wiesz dlaczego ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2009, o 09:40 przez schuba, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zadziwiające, co w danej chwili ludzie potrafią uznać za znakomity pomysł." T. Pratchett

Perełki Vampire Counts
http://picasaweb.google.pl/bartosz.schu ... pireCounts

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Świetne konwersje, naprawde, mega dobra robota :) Twoja armia juz budzi respekt.
Rentall to moj dobry kumpel, tak wiec jestem pewien, ze po pomalowaniu armia bedzie wygladac rewelacyjnie :)

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Ryjek lwa jest bezcenny :D

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

ryjek troche jak u prosiaka:D ale ogólnie super
Obrazek

Napalony Jeremiasz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Napalony Jeremiasz »

O konwersjach zostało już wszystko powiedziane - rewelacja!!! :D
A malowanie też bardzo przyjemne. Jak to wszystko pomalujesz co najmniej tak dobrze jeak tego maga to będzie chyba najlepsza armia HE jaką widziałem. =D>

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

bardzo milo sie patrzy na takiego elfa ;p oby tak dalej
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Co do świńskiego ryjka to odpowiednie służby malujące zostały powiadomione :) . Co do samego kształtu, to głowa tego lwa pochodzi z zestawu HE chariot. Troszke ją przerobiłem, ale nie zauważyłem, że pyski tych głów są takie prosiaczkowate... Mam nadzieję, że jak się delikatnie przemaluje będzie dobrze.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Piękny błękit, jaki to kolor?

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Jeśli chodzi o błękit to spytam:)

No to idziemy za ciosem. Co myślicie na temat poniższej konwersji??

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie mam pare pytanek bo figurka jest WIP i pomysły się kończą...
1. Co by można mu zrobić na przodzie hełmu tuż nad linią oczu?? Jakieś pomysły, przykłady??
2. Pod wyższą ręką jest dużo wolnego miejsca i coś bym tam wstawił, ale średnio wiem co?? Może macie pomysł co by tam pasowało??

Koleś będzie jeździł na smoku, który chyba jest w galerii, ale jeździec ma być utrzymany w klimacie Charce... Czego mu brakuje??
Będę wdzięczny za ciekawe pomysły.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

W pytke jest. Jak dla mnie nic juz nie dorabiaj , zeby nie byl za bardzo przepakowany...

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

super wyglądają
herosowi przy pasku możesz dolepić jakiś sztylet/miecz i mieszek
z hełmem bym już nic nie kombinował ewentualnie jakiś kryształ

mag wygląda na nie skończonego, zwłaszcza kryształki i miecz na plecach
chyba ze to wina foty

chętnie zobaczę więcej tak trzymaj =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jesteś hardkorem ;)

bardzo fajny lord tylko jak upchnać smoka do armi z Cheradge? Może coś ala ten lew ze skrzydłami pegaza który reklamuje jakiś bank czy ubezpieczenia no ale on by sie nadawał co najwyżej zamiast gryfa :D

mag taki sobie ale hero genialny ;)

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Masz racje Ice-T z tym smokiem i white lionami... To był dylemat! Gram smokiem, ale stwierdziłem, że koleś cały w smoczych emblematach średnio by pasował do klimatu Charce, więc coś trzeba było wykombinować. Pomyślałem, że jak przerobię smoka na takiego trochę lodowego, zimowego, w bieli (w planach, ale pomysł się zrodzi! ł:) ) to jest duże prawdopodobieństwo, że mógł sobie zasnąć w okolicach Charce , a nie Caledoru, a co za tym idzie mógł go obudzić jakiś koleś, który jest też lordem, ale nie koniecznie z krainy smoczych książąt.
Co do opierzonych skrzydeł i hasła "Pod skrzydłami lwa" to zacząłem od toporu. Na stronie Warhammer-online są concept arty właśnie toporów dla WL i jeden z nich wykorzystałem. A potem poleciało... hełm.. kolana... w każdym razie alternatywą było prawie całkowite ubranie go w lwią skórę, ale osobiście uważam, że to by było już za dużo. I tak wyszło to co widzicie...

Wydaje mi się, że jak go posadzę na odpowiednio spreparowanego smoka to będzie dobrze:)

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

czekam na smoka ;) bo lord to chyba najładniejszy jaki widziałem mówiąc szczerze naprawdę jak dotąd nie widziałem bardziej wymylsnego i klimatycznego lorda czy wogóle herosa HE

napewno smok musiałby mieć coś z lwa nie wiem jakiś emblemat na szyji albo coś. Powiem tak jestem ciekaw co wykombinujesz ;)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Koleś będzie jeździł na smoku, który chyba jest w galerii, ale jeździec ma być utrzymany w klimacie Charce... Czego mu brakuje??
Będę wdzięczny za ciekawe pomysły.
glowy lwa przy plaszczu?

ODPOWIEDZ