Warsztat darkslonia update (2013-08-28)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Warsztat darkslonia update (2013-08-28)

Post autor: darksloniu »

Jako, że to chyba jest dobre miejsce wrzucę swoje wersje lewków.
Jeszcze nie skończeni ale co tam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


SH z Charce:
Obrazek
Archers z Charce:
Obrazek
Boltki z Charce:
Obrazek

Duże zdjęcia są na: http://picasaweb.google.com/Tomasz.Pawl ... jectCharce
Sorki za jakość...

Zgadnijcie w jakim klimacie robie armie:P?
Ostatnio zmieniony 28 sie 2013, o 13:47 przez darksloniu, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

:shock: Darksloniu, załóż proszę własny temat. bo z chęcią zobaczyłbym progress tej armii :) Świetnie to wszystko wygląda!
BTW właśnie o coś takiego chodziło mi w Lion Ridersach z tymi siodłami - te nogi od jeźdźców znacznie poprawiają wygląd figurek :)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Dorzuciłem parę zdjęć do galerii.
Jakby ktoś miał ochotę looknąć zapraszam!
Mój Misio:
Obrazek

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Zrob sobie swoj temat . Nie ladnie jest tak sie do czyjegos tematu wpraszac . A figurki masz ładne , tylko pomaluj jeszcze i bedzie git . Bardziej mi sie podobaja ci z nogami od jezdzcow niz piechota wsadzona na lwy :P

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Dokładnie, zrób własny temat, bo figurki masz naprawdę cudne :)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »


A co mi tam, machnąłem nowy temat :wink:

Pozdrawiam :)
F

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Dziękuje!
I proszę o wybaczenie:)
Sie nie wygłupiaj tylko maluj te elfy bo są świetne! :wink:
F.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

O ja, :shock: taką armię sobie wyobrażałem He jaką chciałbym mieć :shock: Chrace, to jest to :D
Naprawdę gratuluję wielu udanych konwersji, super to się prezentuje,
a swoją drogą musiały te konwersje sporo kosztować( łucznicy z WL)
Gratuluję i zachęcam do dalszych prac :D :D :D
Pozdrawiam Czopek

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

ja myślałem ze to miniaturki są te zdjęcia i jak sie nakliknie to beda większe... co ja mam to z lupą oglądać

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Masz linka poniżej zdjęć.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

pomysł na armię bombowy... konwersje jeźdźców i samych lwów naprawdę świetne... tarcza ze lewem też git! tylko mi powiedz co to za bohater z ptaśkiem? aha i przydały by się zdjęcia lepsze w sensie wyraźniejsze...
i jeszcze jedno nie maluj swojej armii na niebiesko! przejedzony kolor jak dla HE przynajmniej wg mnie...! jeszcze raz wyrażam swoją pochwałę co do pracy i czekam na postępy!

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

No i to twój smok i ten gryf no teraz już wiem kogo to wszystko. Malować malować trzeba teraz. ogólnie pomysł zaj!@#$%fajny. Nieźle tych rydwanów musiałeś pościągać. I to wszystko ładnie pokonwertować.
Kolor armii to pewno czerwony będzie co?

Świetnie zrobiona kawaleria lwów
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Mój Misio:
Jaki przytulaśny :D

Ale plewa jesteś - nie dałeś rady zrobić Spearelfów z WL :wink:

Armia genialna - podziwiam pomysł na bolce, na widok łuczników opadła mi szczęka - a że pozostałe konwersje też są wyrąbane w kosmos to nie mogę wciąż jej znaleść. I pomysleć że nie tak dawno nikt nie chciał nawet spojrzeć na WL...

Tylko czemu SH maja jako sztandar skórkę niedźwiedzią a nie lwią? (albo darkelfia :twisted:)
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Bolce rewelacja :shock: , kawaleria również - jedna i druga zresztą :) , łucznicy młócą. Wspaniale pomyślane. Szacunek
Obrazek
Obrazek

Kubun
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Kubun »

nie szczególnie przepadam za elfami ( uwielbiam wszystko co zielone 8) )
ale twoje są naprawdę w pytę, jeźdźcy pierwsza klasa, o wiele lepiej wyglądają z siodełkami i z poprawionymi grzywkami
nietypowe aczkolwiek naprawdę fajne bolce
jak już skończyłem maślić to mogę coś zasugerować, zrób ciekawsze podstawki, widziałem tam potraktowane tylko trawką albo duży kamyczek trochę pomalowany i na nim trawka, wykombinuj coś ciekawszego, pomaluj nieźle i będzie armia godna do bycia zjedzonym przez oddziały zielonych :wink: :wink: :D

Awatar użytkownika
schuba
Wałkarz
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław, Odolanów
Kontakt:

Post autor: schuba »

ja tylko tak dopowiem bo pewnie sloniu przez wrodzoną skromność o tym nie wspomni ;) że to tylko wierzchołek góry lodowej i próbka tego co te człowiek robi z figurkami (mam nadzieję że masz zdjęcia lorda beastmana na smoka ). No i oczywiście figurki na żywo prezentują się o wiele lepiej :)

P.S no i zaszalałeś ze zdjęciem tarczy ;)
"Zadziwiające, co w danej chwili ludzie potrafią uznać za znakomity pomysł." T. Pratchett

Perełki Vampire Counts
http://picasaweb.google.pl/bartosz.schu ... pireCounts

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Fanatyk pisze:Masz linka poniżej zdjęć.
dzięki, przeoczyłem najwyraźniej :wink:

teraz widać figsy i muszę przyznać że robią wrażenie, fajny smoczek i bolce :)

Awatar użytkownika
Arantir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Athel Loren

Post autor: Arantir »

Po prostu świetni lwi jeźdzcy. Tylko uważaj żeby do 8 edycji GW nie zwaliło pomysłu od Ciebie na nowe wzory figurek :D

P.S Napisz mi na priv jak tak fajnie smoka przykleiłeś lub jakieś fotki zbliżone mi wrzuć, będę wdzięczny :)

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

tarcza ze lewem też git! tylko mi powiedz co to za bohater z ptaśkiem?
To jest mag. Ostatni z metalowych jakie wyszły chyba jeszcze na 6ed. Ten ptaczek to jest przerobiony kruk od lorda nurgla konno. Tak teraz patrze, że te zdjęcia to straszne wyszły.
Nieźle tych rydwanów musiałeś pościągać. I to wszystko ładnie pokonwertować.
Kolor armii to pewno czerwony będzie co?
Fakt rydwanów trochę zeszło ale jakiś czas temu stwierdziłem, że sprzedam nie potrzebne figurki i okazało się, że moje konto się o parę stów wzbogaciło. No to zainwestowałem :twisted:

Jeśli chodzi o kolor armii to wiem na pewno, żę to nie będzie czerwony. Najprawdopodobniej szarości i brązy, ale jak ktoś ma fajny pomysł to niech pisze bo ja z malowaniem na bakier jestem :roll: Wiem tylko, że kolor smoka zmienie na czarny albo biały... sie zobaczy.
Tylko czemu SH maja jako sztandar skórkę niedźwiedzią a nie lwią?
Tych SH mam od czterech lat i kiedyś zrobiłem im ten sztandar z głowy wilka. Będe ich jeszcze zmieniał tzn. wsadze ich na nowo edycyjne koniki i std zmienie. Co do ich kolorystyki też się zastanawiam.
jak już skończyłem maślić to mogę coś zasugerować, zrób ciekawsze podstawki, widziałem tam potraktowane tylko trawką albo duży kamyczek trochę pomalowany i na nim trawka, wykombinuj coś ciekawszego, pomaluj nieźle i będzie armia godna do bycia zjedzonym przez oddziały zielonych
Faktycznie podstawki potrzebują liftingu. Myślałem już o tym i chyba najlepiej będzie zrobić śnieg. A zielonych to ja zjadam :wink:

Awatar użytkownika
Kajthek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Kajthek »

darksloniu pisze:
Jeśli chodzi o kolor armii to wiem na pewno, żę to nie będzie czerwony. Najprawdopodobniej szarości i brązy, ale jak ktoś ma fajny pomysł to niech pisze bo ja z malowaniem na bakier jestem :roll: Wiem tylko, że kolor smoka zmienie na czarny albo biały... sie zobaczy.
Może ten link Ci troszkę pomoże: http://www.colorblender.com/

Co prawde używam go głównie przy robieniu stron internetowych, ale może Ci się przydać.

Suwaczkami na dole zmieniamy kolor, a generator pokazuje nam jakie inne kolorki powinny pasować :)
Obrazek
"Tu się nie gra, tu się nie hałasuje..."
"Boom De Ah Dah"

ODPOWIEDZ