Treje MAGNETYCZNE+magnesy- NAJsolidniej i NAJtaniej :P

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skraaj
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Treje z blachy 0,5mm, treje magnetyczne, magnesy neodymo

Post autor: Skraaj »

kartka papieru nie przyciągnie magnesa neodymowego
Napisałem, że taki kawałek blachy wygląda jak kartka a nie jest kartką.
Jeśli trafisz na grę z kimś kto gra dla punktów/zwycięstwa, a nie dla przyjemności, to UWIERZ - będzie się kłócił o te kawalątki cala nawet, gdy regiment stoi na jednym treju.
Jasne, ale na jednolitym trayu dużo łatwiej zmierzyć odległości do jednostki, jak przygotowuje się oddziały to z reguły się stara by figurki stały równo w szeregach i żeby podstawki były dopasowane i nie zachodziły na siebie.
trej NIE ma WYGLĄDAĆ, tylko być PRAKTYCZNY
Tray jest częścią armii w tym momencie i jeżeli ktoś wystawia dopieszczoną figurkę na kawałku blachy to wygląda to co najmniej śmiesznie i jak napisałem wyżej niewiele lepiej niż kartka papieru pod oddziałem.
tego typu komentarze/sugestie bardzo proszę zostawiać w komentarzach pod filmem na YouTube - parę postów wcześniej o tym pisałem i proszę to uszanować
Przyznam, że nie czytałem całego tematu, zaciekawił mnie tylko tytuł filmiku. Na przyszłość zostawię komentarz pod filmikiem.


Na pewno taki gotowy tray wygląda dużo lepiej niż blacha podłożona pod oddział (nota bene blachy od Ciebie :D):
Obrazek

Obrazek

//Edit
@down
skinki na super skirmiszowym treju z trawką
Na zdjęciach wygląda to faktycznie słabo, na żywo wygląda naprawdę fajnie. Szczególnie jak stoi tak ładnie cała armia.
Twój trej przecież (chyba) też jest z blachy (a jeśli nie to się do niczego nie nadaje
Jak napisałem wyżej jest i to z blachy od Ciebie :)
zalatuje mi to trochę (ufam, iż jestem w błędzie) antyreklamą
Biorąc pod uwagę Twoje blachy w tych trayach jesteś w WIELKIM błędzie. Następne też będę zamawiał u Ciebie, jestem z nich zadowolony.

W sumie nie zwróciłem też uwagi, że to w targowisku, przepraszam za sztuczne podbijanie.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2013, o 20:33 przez Skraaj, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

to co w tym momencie robisz wygląda mi na z jednej strony na nieuzasadnione SZTUCZNE I NIEPOTRZEBNE podbijanie tematu i nie chciałbym, aby moderatorzy się do tego doczepili, więc bardzo Cię proszę - resztę dyskusji przenieśmy na komentarze YouTube lub śmiało do mnie dzwoń ;) - nr kom mogę podać przez PW - może uda mi się Ciebie nawrócić

z drugiej strony zalatuje mi to trochę (ufam, iż jestem w błędzie) antyreklamą, więc nie mogę pozostawić tego posta bez odzewu (ze względu na regulamin forum i modów jeszcze raz proszę, aby ten MÓJ post był już ostatnim w dyskusji TUTAJ)
Skraaj pisze: Jasne, ale na jednolitym trayu dużo łatwiej zmierzyć odległości do jednostki, jak przygotowuje się oddziały to z reguły się stara by figurki stały równo w szeregach i żeby podstawki były dopasowane i nie zachodziły na siebie.
Nie rozumiem ?.... Moje treje też są jednolite, tylko proponuje rozwiązanie kilku mniejszych zamiast jednego dużego... nie mam zielonego pojęcia, z jakiej racji mierzenie odległości miałoby być trudniejsze, skoro sytuacja jest prawie identyczna, za wyjątkiem CC, w którym stykające się ze sobą RANTY zniekształcają odległość regimentów, które defacto powinny się stykać figurka do figurki
Skraaj pisze: Tray jest częścią armii w tym momencie i jeżeli ktoś wystawia dopieszczoną figurkę na kawałku blachy to wygląda to co najmniej śmiesznie i jak napisałem wyżej niewiele lepiej niż kartka papieru pod oddziałem.
Nigdy się z czymś takim nie zgodzę ! :twisted: Oczywiście szanuję Twoje zdanie i podejście do tematu - co kto lubi...

Moim zdaniem łucznicy TK poniżej dopieszczeni przez Xiera nie wyglądają śmiesznie, a o niebo lepiej na moim oszlifowanym "kawałku blachy" niż Twoje skinki na super skirmiszowym treju z trawką :P no offense :) (nota bene 10x droższym od skromnego, aczkolwiek w moim odczuciu o wiele bardziej estetycznego treja od tej trawy z przegrodami.... wolę zapłacić za odpicowanie figsów i niech stoją na blaszkach :P)

Dla Twojej wiadomości - Twój trej przecież (chyba) też jest z blachy (a jeśli nie to się do niczego nie nadaje, bo nie przyciąga magnesów neodymowych), tylko ma modelowane ranty, czego jestem przeciwnikiem i to wszystko... nie rozumiem, czemu Cię to tak dziwi i zarazem dziwi mnie to, że Ciebie to dziwi :D

Bardzo Cię proszę Skraaj o przeniesienie dalszej dysku na YT, a moderatorów o cierpliwość w związku z małym flejmem - koniec dyskusji w tym temacie - niebawem pojawi się mnóstwo postów od klientów w związku z dużą ilością zamówień ;)


Obrazek Obrazek Obrazek
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Świetny kontakt, bardzo polecam :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Misiek40k
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Misiek40k »

Jak zwykle udana transakcja. Polecam !

Qba
Chuck Norris
Posty: 509
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Qba »

fajne modułowe treje - polecam
instagram.com/kuba.michonski

Awatar użytkownika
Weatherwax
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Weatherwax »

Treje bardzo praktyczne, modele się na nich nieźle prezentują. Dobry materiał, wykonanie bez najmniejszego zarzutu. Dodatkowym atutem naprawdę n i s k i e ceny; grzechem jest nie zamówić :mrgreen: Warto od razu nabyć magnesy - tutaj kryterium przede wszystkim cena a taniej nie znalazłem. Podsumowując - wszystko się ładnie prezentuje i świetnie trzyma.

Polecam!
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego, ale się myli. Nieważne, jak szybko pędzi, zawsze odkrywa, że ciemność dotarła na miejsce wcześniej i już na nie czeka.

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Wszystko ok, tak jak ma być. Polecam.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Przyszło to co chciałem, wszystko cacy.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

newtom
Plewa
Posty: 6

Post autor: newtom »

Chciałbym dołączyć się do pozytywnych opinii - wszystko w jak najlepszym porządku, warto podkreślić że traye są wycięte co do milimetra, zgodnie z podanymi wymiarami.

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Polecam tego Pana, solidny kontrahent.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

UMBAK
Plewa
Posty: 8

Post autor: UMBAK »

dobry kontakt, szybka realizacja i wysyłka, w nie cały tydzień towar czekał na mnie na poczcie

blachy dobrze przycięte zgodnie z wytycznymi, sam materiał też fantastyczny

gorąco polecam
UMBAK

Magnaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Magnaf »

Kontakt genialny.

Traye lepsze niż chciałem :lol2:

Tylko trzeba uwazać na magnesy. El Victor potrafi tak ukryć magnesy, że poczta polska ani ja z żoną nie potrafiliśmy ich znaleźć dopóki nie określił ich lokalizacji w paczce :lol2:

aha, jeszcze cos. Gość ma anielska cierpliwość. :lol2:

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Wszystko w porządku :D Magnaf ma racje :D spanikowałem, że magnesów nie ma, ale po rozpracowaniu całej przesyłki na cześci pierwsze odnalazłem je :D były ukryte lepiej jak Wally na swoich zdjęciach! Polecam i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

El Victor: odpowiadasz na privy czasami?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Kontakt z nim jest znakomity, blaszki pierwsza klasa, a magnesy po dobrej cenie - nie wiem czemu się go czepiasz :?
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

Yudokuno pisze:El Victor: odpowiadasz na privy czasami?
spokojnie Yudo ;) - miałem dwa zapracowane dni, napisałaś dziś PW o 19:22, a posta po 2 godzinach ;) i akurat mnie nie było na forum - szok :shock: ;).... jest niedziela wieczór - posiedźmy trochę z rodziną ;) PW już do Ciebie poszło :)
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

rewelka! Człowiek właśnie mi uratował tyłek :D Każda kolejna blacha w ciemno od Niego! :D

Silvestro - ja generalnie podenerwowana byłam trejami, bo to akurat wyszła potrzeba "na wczoraj". Ufff, udało się! :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Dzisiaj odebrałem zamówione przeze mnie traye pod moją bretę i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Traye dokładnie w takiej ilości i rozmiarach jak sobie zażyczyłem, dobrze, i równo przycięte, zero jakiś deformacji czy uchybień, po prostu takie jakie chciałem. Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia i niskie ceny.
Stanowczo mogę polecić.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

teraz dopiero mogę pochwalić, bo właśnie dostałam paczkę. Na czas, idealne przycięcie i w ogóle jestem zachwycona! Baaardzo,baaardzo dziękuję!
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Szajbus
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Szajbus »

Również musze pochwalić, i jakość wykonania i podejście do klienta.
Już nie mówiąc o tym że wymiary blaszek mi się pomieszały troszkę , ale i tu kolega wyciągnął do mnie rękę, choć nie musiał.
Dlatego też naprawdę polecam.

ODPOWIEDZ