"TOCZAY MANUFACTURE" - TRAYE MAGNETYCZNE, WYDRUKI 3D

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Re: TRAYE MAGNETYCZNE, AKCESORIA, MAGNESY, PODSTAWKI - "TOCZ

Post autor: Krzechu »

Ceny rozsądne, jakość wykonania bardzo dobra (blaszki fajnie oszlifowane bez ostrych krawędzi). Był drobny kłopot z brakiem części zamówienia w paczce, ale brakujące blaszki zostały dosłane, tak więc ogólnie polecam :)

Awatar użytkownika
grimgorg
Warzywo
Posty: 16

Post autor: grimgorg »

Wszystkie treje bardzo dobrze wykonane, polecam! :)

P..
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: P.. »

Kolejne zamowienie i znowu kawal dobrej roboty. Traye nowej generacji (z zaginanymi brzegami) sa rewelacyjne!
"Przyszliśmy po prośbie-prośbie... daj nam trochę sera... od biedy może być spaczeń..."

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

Uwaga uwaga :!: :!: Wprowadzamy nowy produkt do oferty :?: :idea: :?: :idea: =D> =D>
SĄ TO
:arrow: :arrow: TRAYE Z ZAGINANYMI RANTAMI

które wyglądają w ten sposób

Obrazek

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

OSTATNIA SZANSA
Jesli ktoś potrzebuje jeszcze traye na DMK to jestem w stanie je prawdopodobnie zrobić do tego czasu

Awatar użytkownika
karp1991
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: karp1991 »

Polecam gościa! Naprawdę świetnie wykonane treje.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Jak zawsze świetny kontakt, szybka wysyłka i kontakt. Dzięki! :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Kafi
Plankton
Posty: 4

Post autor: Kafi »

Super kontakt, Traye solidne, zgodne z zamówieniem. Polecam !

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Sprzedawca nastawiony na pomoc i aby klient był zadowolony z zakupu. Mimo potrzeby wykonania podstawek spoza standardowej oferty, dzięki telefonicznemu kontaktowi udało się uzgodnić i zamówić je bez problemu. Polecam!

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

OLA OLA :!: :!:
W porozumieniu z organizatorem mastera w Świdniku organizujemy akcję "Świdkon z trayami". Chcemy żeby każdy miał traye na masterze, więc zapraszam do zamówień. Na Świdkonie odbiór osobisty trayów. Nie przejmujcie się, że będą niepomalowane czy coś i zostaną odebrane punkty z hobbystyki - po wspólnych ustaleniach każdy kto zamówi traye z odbiorem na Świdkonie będzie uprzywilejowany w postaci braku kar za niepomalowane / niewymodelowane traye. Poprostu za kategorię "traye" dostajecie maksa.

Awatar użytkownika
Dominig
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: Dominig »

Właśnie otrzymałem swoje pierwsze zamówienie i muszę powiedzieć że jakość jest świetna. Na pewno jeszcze wrócę :)

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Świetne treje. Moje kozy teraz chodzą kopytami po blaszanych trejach. Nawet teraz mogą zmienić formacje, bo Tocz im dał ranta na magnes. Kozy są szczęśliwe. Ja jestem szczęśliwy. Tocz jest szczęśliwy :mrgreen: pozdrawiam i polecam jak Piotr Fronczewski w reklamie. Elo

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

PW

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Świetnie wykonane i bardzo schludne traye. Szybka realizacja, dobry kontakt nic dodać nic ująć.
Obrazek

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Po raz kolejny jestem zadowolony.
Szybka, sprawna i schludna robota.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Również polecam Tocza. Traye docięte schludnie i dokładnie. Do tego bardzo dobry kontakt.

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

Wszystko super wykonane i zabezpieczone w transporcie

Polecam!

Grimtall
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grimtall »

PM

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

INFO dla wszystkich zainteresowanych.
Dopadło mnie choróbsko i nie byłem w stanie pojechać do drugiego domu wycinać blaszek. Od dzisiaj zaczynam nadrabiać wszelkie zaległości.
Za opóźnienia serdecznie przepraszam

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wszystko git :D kontakt towar czas :) polecam :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ