SERPAINT - usługi malarskie grobocopa

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grobocop
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Drachenwald (Wrocław)

SERPAINT - usługi malarskie grobocopa

Post autor: Grobocop »

Cześć

Jestem Grobocop i jestem figurkoholikiem, część z was mnie zna, część tylko słyszała. Maluję figurki od prawie 10 lat (i jeszcze nie skończyłem:P) wcześniej też malowałem ale raczej na płaskich powierzchniach (freehandy w dużym formacie że tak powiem) Chciałbym sprawdzić siebie, swoje umiejętności i po prostu zrobić coś fajnego z czego ja i jeszcze ktoś inny może być zadowolony czyli pomalować komuś figurki :)

Nie mam cennika bo w wypadku modeli to naprawdę ciężko wyliczyć. bo nie wezmę tyle samo za pomalowanie gołego marines ze startera co za poobwieszanego jak choinka kosmicznego wilka (a i to i to bazowa piechota) dlatego pisać PMki z pytaniami, nie gryzę :mrgreen: a nawet jak stwierdzicie że za drogo czy za tanio i się nie dogadamy (chociaż będzie mi bardzo smutno z tego powodu :( ) to świat się jeszcze nie zawali ;) Maluję modele do różnych systemów (chociaż tutaj będzie widać głównie moje armie do 40k) zarówno WFB/Mordheim jak i Flames of War czy WARZONE. Mogę pomalować nawet kucyki jeśli takie będzie życzenie klienta !
Wykonuję też proste konwersję (ale nie oczekujcie zbyt wiele w tym temacie: P)
Wszystko oczywiście do ustalenia i obgadania :)

Posiadam dla chętnych 3 poziomy malowania:

POZIOM 1 (table top) (nazwa mówi chyba sama za siebie, no bazowa sprawa, na pół gwizdka, co nie znaczy że po łebkach i brzydko!)

POZIOM 2 (Table top+ Pro= ? nie wiem jak to nazwać) tutaj już zdecydowanie więcej uwagi poświęcam modelowi, w zasadzie pełnoprawne malowanie. Jest wszystko co trzeba i co sobie zażyczycie.

POZIOM 3 (Golden Daemon, ta jasne :P) Myśleliście że poziom 2 to było super ? no to się myliliście : P tutaj robię wszystko co tylko umiem a i czasem jeszcze coś więcej, no mój maksymalny poziom umiejętności i malowanie pełną parą.

Trochę rzeczy można też zobaczyć na profilu fb (nie tylko malarstwo figurkowe ale też inne prace):
http://www.fb.com/SerpaintStudio (przy okazji zapraszam do polubienia strony ;) )
stopniowo będę tam też dodawał więcej prac :)
na stronie www (link w profilu fb. ) też od przyszłego roku się pojawi więcej

POZIOM 1:

Obrazek

Obrazek

Obrazek





POZIOM 2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


POZIOM 3:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z moich usług.
Ostatnio zmieniony 8 gru 2017, o 13:31 przez Grobocop, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Miechu
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Miechu »

PW poszło

Awatar użytkownika
Grobocop
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Drachenwald (Wrocław)

Post autor: Grobocop »

update oferty :)

Awatar użytkownika
Grobocop
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Drachenwald (Wrocław)

Post autor: Grobocop »

podbijam i podrzucam modele do galerii:

(poziom 1)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

(poziom 2)
Obrazek

(poziom 2)
Obrazek

(poziom 3)
imperial knight (więcej foto na fb)
Obrazek

ODPOWIEDZ