Malowanie, konwersje, magnesy, podstawki - wolne terminy

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
jedrush
Wałkarz
Posty: 62

Malowanie, konwersje, magnesy, podstawki - wolne terminy

Post autor: jedrush »

Witam,

Na tutejszym forum funkcjonuję trzy lata, do tej pory przeprowadziłem kilka(może kilkanaście) transakcji i wydaje mi się, że wszystkie osoby z którymi współpracowałem były zadowolone.
Ponieważ mam trochę wolnego czasu, chętnie przyjmę zlecenie malowania figurek. Ze swojej strony oferuję doświadczenie, szybkość i rzetelność. Do tej pory pomalowałem całą armię lizardmenów, dwie duże armie skavenów, armię WoChu, oraz wiele pojedynczych oddziałów innych frakcji.

W tej chwili przyjmuję zlecenia na max 60 figurek. Dodatkowo zlecenie wykonam do 18 stycznia. Zlecenia przyjmuję pojedynczo i aby była jasność i przejrzystość co się akurat dzieje, proszę osobę która zdecyduję się na współpracę ze mną, o dodanie posta w tym wątku, że jej figurki się u mnie znajdują. Co do cennika, nie odbiega on od normy forumowej i zależy od rodzaju modelu.
Maluję schludnie, nie ograniczam się do określonej liczby warstw czy washy - dopóki figurka nie wygląda w moim mniemaniu dobrze, pozostaje u mnie na warsztacie.


Używam aerografu Harden Steinbeck Ultra, wszelkiej maści dodatków poprawiających wygląd figurek czy pozwalających uzyskać ciekawe efekty (sztuczna krew, rdza, maskol, błoto, lakiery)
Orientacyjne ceny:
Piechota 5-10
Większe i figurki kawaleria 10-20
Reszta cen za inne figurki do uzgodnienia.
W cenie podstawka z posypką (trawka + kamyki) + 1 warstwa lakieru satynowego

Odbiór osobisty możliwy na terenie Radomia.

Ponadto wykonuję podstawki, naprawy figurek, dysponuję zarówno silikonem jak i żywicą. Za dodatkową złotówkę możliwe zamontowanie magnesów na podstawki (tylko piechota)

Kilka obrazków moich starszych prac:
Obrazekskull2 by zygmunt frojd, on Flickr
Obrazekskull3 by zygmunt frojd, on Flickr
Obrazekgrubas by zygmunt frojd, on Flickr

Dla zainteresowanych, na forum znajduje się wątek w którym umieszczałem moje pierwsze prace.
Jutro postaram się dodać zdjęcia lizardmenów i skavenów.

Pozdrawiam.

jedrush
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: jedrush »

Witam,

Mały update. W tej chwili mam zlecenie na figurki z Neuroshimy, więc do tego piątku nie jestem w stanie zrobić nic innego. Jak zrobię dobre zdjęcia dodam do tego posta, więc będzie to moja najaktualniejsza praca.

Poniżej zdjęcia figurek, które mam dzięki uprzejmości osoby dla której je malowałem (po kliknięciu dostępna duża wersja):

Obrazekstormfiend 3 by zygmunt frojd, on Flickr

ObrazekStormfiend 2 by zygmunt frojd, on Flickr

ObrazekStormfiend 1 by zygmunt frojd, on Flickr


I na koniec jeden ze skinków. Tu przykład figurki malowanej w cenie 5 zł
ObrazekSkink by zygmunt frojd, on Flickr



Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ