Klątwa żywicznych kół

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Klątwa żywicznych kół

Post autor: Yamcha »

Hej!

Moi drodzy. Od kilku lat zmagam się z pewnym problemem, który mógłbym nazwać już chyba klątwą.
Jestem człowiekiem starszej daty i zajmuje się głównie renowacją modeli z lat 80tych, które kupuje na eBayu i w komisach. W tychże modelach, najczęściej brakuje plastikowych kół, na których niedobór niestety stale narzekam.

Od dawna bezskutecznie próbuje nabyć brakujące koła i literalnie ZA KAŻDYM razem, coś się dzieje.

♠ zamówiłem 10 par w sklepie z bitsami w UK - niespodziewany brak towaru
♠ zleciłem zrobienie odlewów, facetowi urodziło się dziecko i zrezygnował
♠ zleciłem zrobienie odlewów po raz drugi komu innemu, facet wziął kase, oryginalne koła i kontakt się urwał
♠ zamówiłem u odlewnika z Czech - podobno wysłał, ale paczka zaginęła
♠ zleciłem zrobienie odlewów po raz trzeci, jeszcze komu innemu, ale po tygodniu (i wzięciu oryginałów) gość zapadł się pod ziemie
♠ dorwałem na allegro kilka sztuk - sprzedający zrezygnował ze sprzedaży
♠ kupiłem na eBayu, gość mi napisał że miał w domu pożar i wszystko się spaliło

Dlatego po raz ÓSMY, podejmuje próbę zakupienia, najzwyklejszych odlewów kół do WFB.

Mogą być to koła uniwersalne, takie jak w latach 90tych, były niemal w każdym rydwanie / maszynie ( takie jak tu: http://i.ebayimg.com/images/g/7J8AAOSwU ... -l1600.jpg ) lub od orkowego rydwanu. W ostateczności rozważę kupienie dowolnych kół fantasy.
Dysponuje oryginałami pod wykonanie form.

Interesuje mnie około 20-30 sztuk.

Ktoś jest w stanie wywiązać się z tego zlecenia?

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

spróbuj na fb/odlewyzywiczne

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

https://minimonsters.eu/
3 rodzaje kół

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Yamcha pisze:Dlatego po raz ÓSMY, podejmuje próbę zakupienia, najzwyklejszych odlewów kół do WFB.
Przepraszam za spam, ale ta historia jest po prostu piękna :)
Nieszczęścia chodzą stadami.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Nawet jakbym miał, to bym Ci nie dał, za duże ryzyko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dzięki niech będą szanownemu mistrzowi fekkk'owi ( http://forum.wfb-pol.org/memberlist.php ... ile&u=3039 ), który dzięki swojej rezynowej magii, wybawił mnie z opresji.
Facet zrobił mi prawie 30 kółek w cenie tak niskiej i korzystnej, że Z WSZYSTKIM wyszło mnie to niecałe 2 PLN za odlew.
Bardzo szybko wykonane zlecenie. Tak że dziękuje z całego serca, a człowieka polecam.

W weekend już zacząłem naprawiać najbardziej potrzebujące modele :-)

Obrazek

ODPOWIEDZ