Pomaluje coś komuś ;)

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Pomaluje coś komuś ;)

Post autor: szirer »

Witam
Jakoś tak ostatnio chodzi mi po głowie co by znowu jak za dawnych lat ruszyć z malowaniem figsów pod zamówienia. Miałem kilka lat przerwy w komercyjnym mazaniu natomiast swoich rzeczy jak i najbliższym znajomym malować nie przestałem.

Maluje od prawie 20 lat więc coś tam umiem, więc jeśli macie coś co czeka, czeka i doczekać się nie może na pomalowanie to zapraszam na PMke :) póki co czas realizacji dość szybki ceny też nie wysokie (do indywidualnego ustalenia bo modele są różne wiadomo) ;) zobaczymy jak to wyjdzie w każdym bądź razie zapraszam do współpracy ;)

doświadczenie mam z figurkami do systemów w które sam gram:
- Warhammer
- 40k
- Lotr/Hobbit
- Bolt Action
- W&H
Natomiast chętnie spróbuje też czegoś nowego



Fotki bieżących prac jak i starszych możecie znaleźć na https://www.facebook.com/jaskiniatrolla/ :) w razie pytań lub dokładniejszych fotek piszcie PMke albo przez FB
Pozdrawiam!

Obrazek



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 gru 2018, o 08:23 przez szirer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

Jako że mam urlop i zakończyłem wszystkie projekty to jeśli ktoś czegoś potrzebuje to jest opcja na realizację w szybkim terminie :) szczegóły oczywiście na prv :) pozdrawiam!

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

W związku ze zbliżającymi się świętami a potem luźniejszym w pracy styczniem i lutym pojawiły się u mnie dodatkowe moce przerobowe więc jeśli ktoś ma jakąś w miarę naglącą potrzebę jestem do dyspozycji :)

ODPOWIEDZ