Potrzebuję malarza figurek - stałe zlecenie

tylko związane z naszym hobby: pomaluję, skonwertuję, dam do pomalowania, dam do skonwertowania itp.

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
ravtheone
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Najczarniejsze, najrzadziej odkurzane zakątki Ciemnogrodu

Potrzebuję malarza figurek - stałe zlecenie

Post autor: ravtheone »

Witam

Mam dużą kolekcję figurek GW z systemów WFB, WH40k i planszówek GW - kilkanaście armii, kilka tysięcy figurek. Nie mam czasu aby je samodzielnie malować, ale przygotowuję je do malowania - sklejam, modeluję podstawki, pokrywam podkładem, czasami maluję podstawowe kolory. Potrzebuję kogoś z okolic Wrocławia, kto chciałby się zająć malowaniem lub dokończeniem tych figurek na poziomie zbliżonym do mojego, niezbyt wygórowanego. Jestem gotowy płacić cyklicznie po kilkaset złotych miesięcznie w zamian określony postęp prac. Pewnie będziemy też w stanie dojść do porozumienia co do kolejności malowania poszczególnych armii, żeby się temat nie znudził i sprawiał jak największą frajdę także malującemu.

Liczę, że cykliczność zlecenia, skala, praca z ciekawą kolekcją unikatowych modeli, które już ciężko gdzieś zobaczyć, przełoży się na niższą cenę samej usługi. Jeżeli malarz będzie też aktywnym graczem i okaże się godnym zaufania, mogę w ramach premii wypożyczać okazjonalnie niektóre armie na gry, turnieje czy pokazy.

Uważam, że fajna fucha dla studenta, chcącego sobie dorobić wieczorami. Zainteresowanych, proszę o kontakt na PRIV.
MISFIRE 2022 - turniej WFB6
MISFIRE 2022 na Facebook

WFB: HE, SK, OK, EMP, O&G
WH40K: IG Steel Legion, Catachan, Karskin, Tallarn, Vostroyan, GK, DA, SoB, Orks, Necrons, Kroot Mercenaries
Mordheim: Skaven, Possesed
Box: Warhammer Underworlds, Warhammer Quest, Space Hulk, Blacktone Fortress, Blood Bowl, Deathwatch Overkill

ODPOWIEDZ