Silesian - znalezione

Zgubiłeś coś na turnieju? A może znalazłeś? Ogłoś to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Silesian - znalezione

Post autor: KrzysiekW »

Piszcie co zgubiliście, parę fantów się odnalazło i są u mnie.
Ogarnę się, to będzie lista.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Wiem, że szanse małe, ale może ktoś przez przypadek zabrał AB do wampirów?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Mam jedną sztukę, ale podpisaną "Smiechu". Może on przez pomyłkę wziął Twój egzemplarz?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wiem ze nie ma szansy by się znalazła, ale mam taka pamiatkową (dla mne) piersiówke, którą gdzieś wcieło.... pogodziłem się z utratą zawartości, ale same opakowanie chętnie przygarnę:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja tam nie bede pisal, co zgubilem, bo mi wstyd.

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

2 shadów niebiesko-fioletowych z śniegiem na podstawkach.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kacper, tych spraw nie da sie przyszyć więc lepiej nie mów
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

Zgubiłem czarny polar z campusa, jaśli ktoś byłby uczciwy i zwrócił to mogę się odwdzięczyć w browarach na którymś kolejnym masterze. No a jeśli nie, to niech komuś służy dobrze.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Witam,
niestety nie mam nic z fantów o których piszecie. Ale Łukasz ma uczulić osoby sprzątające ("co to za chłopki?" "nie wiem, jakieś dziecko pewnie zostawiło, wywal do kosza" :P ) jakby coś jeszcze się znalazło. Damy znać.

Mam za to plecka Jansport - ew. właściciel proszony jest o pmkę z opisem (kolor, czy coś w nim było - żeby nie było niedomówień). Mam też garść pamperów, ale niewielką, i AB do VC podpisany "Śmiechu", więc pewno należy do Smiecha. :D

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

a propo wyrzucania do kosza... kumpel zostawił w akademiku pudło questów + 2 bohaterow, niesklejone wszystko... Sprzątaczka zobaczyła... stwierdziła że połamane i wyrzuciła...:/
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ja tam nie bede pisal, co zgubilem, bo mi wstyd.
tylko nie mów ze kodex Blessa :P
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

podskoczylem dzisiaj do Platana i dostalem reklamowke - jest czarny polar od Łukasza D. i jakies reczniki z pokoi :)

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

Same sukcesy! No to pięknie, myślę że odbiorę go przy okazji jakiegoś lokala na którego z przyjemnością wpadnę. Ręcznik pewnie też jest mój, z tym że ktoś podczas gdy spałem wycierał nim swoje rzygi, od taki nietakt ze strony współlokatorów, jak tobie chciało się go brać, to ja też go wezmę.
pozdrawiam!!

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

to chyba nie Twoj recznik - nie smierdzi :D
jeden jest bialo-zolty a drugi w pomaranczowe kratki...

no i jest podusia Kudlatego :)

wiecej fantow nie dostalem...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Lukaszxx pisze:Ręcznik pewnie też jest mój, z tym że ktoś podczas gdy spałem wycierał nim swoje rzygi, od taki nietakt ze strony współlokatorów...

tak słyszałem że zmieniacie nazwę na Szybki Bełcik.. :mrgreen:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

:D
Ja nic nie wycierałem (a przynajmniej nic takiego nie pamiętam tak samo jak reszty wieczoru) :lol2:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

a nie znalazł się przypadkiem ten skur..... co podpier..... figsy BigBossowi? :twisted:

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Odnowie temat. Znalazł ktoś może małą tempatke??

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Biały mam jakiś template z tym, że nie wiem czy Twój znalazłem koło swojego stołu po 3 bitwie, a Ty nigdzie blisko nie grałeś.

Jak ostatni kretyn zostawiłem w pokoju nr 20 poduszke w żółtej poszewce:D
znalazła się?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Zgubiłem po drugiej bitwie z Fisherem. W grze z nim użyłem, a w trzeciej już nie miałem

ODPOWIEDZ