Macki Wojny 2011

Zgubiłeś coś na turnieju? A może znalazłeś? Ogłoś to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Macki Wojny 2011

Post autor: Urban »

Znalezione rzeczy

-biały ręcznik


wyjaśnione
-kserowany rulebook
-fanty Karleego
-zielony ghoul (sztuk 1)
-zielone klapki z jakieś wzorki
-szara polówka
-kosmetyczka
-Armybook z niewielkim uszkodzeniem na okładce
-granatowa koszulka z jakimiś napisami
-zielony tray pod 20tke piechoty
Ostatnio zmieniony 24 gru 2011, o 00:44 przez Urban, łącznie zmieniany 7 razy.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Dymitr nie był właścicielem materaca, on go tylko chciał eksploatować tej nocy, zresztą dobitnie o tym opowiedział o 4.26 na sali.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

zielony (dark angels green, bez zadnego cieniowania) ghul, plastik, ledwo pomalowany na 3 kolory i najprawdopodobniej czarna podstawka, niezrobiona (lub druga wersja- brązowa z ch*jową posypką i maźnięta). Najzapewniej znaleziony gdzieś w okolicach 9 stołu, na podłodze, gdzieś koło ławki szkolnej (takiej z sali gimnastycznej).

Jeżeli tak, to możliwe, że ghul Jarka, bo parę mi się wysypało przy pakowaniu.

Jeżeli metalowy, zielony (bodajze goblin/snot green) to Krzyśka Derejskiego- tyle że jak mu pakowałem figsy to przeliczałem i wszystko się zgadzało- przynajmniej taką mam nadzieję. Mimo to piszę na wszelki wypadek, coby ludziom nie poginęlo.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Morrok pisze:zielony (dark angels green, bez zadnego cieniowania) ghul, plastik, ledwo pomalowany na 3 kolory i najprawdopodobniej czarna podstawka, niezrobiona (lub druga wersja- brązowa z ch*jową posypką i maźnięta). Najzapewniej znaleziony gdzieś w okolicach 9 stołu, na podłodze, gdzieś koło ławki szkolnej (takiej z sali gimnastycznej).

Jeżeli tak, to możliwe, że ghul Jarka, bo parę mi się wysypało przy pakowaniu.

Jeżeli metalowy, zielony (bodajze goblin/snot green) to Krzyśka Derejskiego- tyle że jak mu pakowałem figsy to przeliczałem i wszystko się zgadzało- przynajmniej taką mam nadzieję. Mimo to piszę na wszelki wypadek, coby ludziom nie poginęlo.
niestety...
zielony, jednak wygląda to na drybrush prześwituje czarny podkład), ma pomalowany hak, kości, rzemienie, paski i to coś na grzbiecie pomalowane dokładnie z prostymi cieniowaniami. Podstawka brązowa, z widoczną trawką, kamyczkiem i dużą ilością śniegu. Podstawka z magnesem.
niestety nie mogę Ci pomóc :wink:

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Brzmi jak mój:) Jeżeli trafiłby na master do Poznania byłoby mi miło:)

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Zembol prawdopodobnie będzie w Poznaniu

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Nie, dziękuję, bo tylko mnie utwierdziłeś w przekonaniu, że wszystko spakowałem i nie będzie żadnych nieprzykrości przy oddawaniu figurek ;)

pzdr!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

na koszulce napis EAT SPAM?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Biały ręcznik być może mój, bo wydawało mi się że zostawiłem zielony, ale sprawdzę w domu.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Czy na koszulce jest napisane Tenerife?

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Karli pisze:Biały ręcznik być może mój, bo wydawało mi się że zostawiłem zielony, ale sprawdzę w domu.
zielony w granatowe pasy znalazłem, biały jest chyba kogoś innego

koszulka jest z zielonym napisem lotto i trzema małpkami zakrywającymi oczy, uszy i usta. napisów jest więcej ale to rzuca się najbardziej w oczy.

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

Urban pisze:
Karli pisze:Biały ręcznik być może mój, bo wydawało mi się że zostawiłem zielony, ale sprawdzę w domu.
zielony w granatowe pasy znalazłem, biały jest chyba kogoś innego

koszulka jest z zielonym napisem lotto i trzema małpkami zakrywającymi oczy, uszy i usta. napisów jest więcej ale to rzuca się najbardziej w oczy.


Biały ręcznik jest chyba Nijlora.

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

armybook do orków jest mój, mial troche podniszczone z przodu i styłu
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Urban pisze:
Karli pisze:Biały ręcznik być może mój, bo wydawało mi się że zostawiłem zielony, ale sprawdzę w domu.
zielony w granatowe pasy znalazłem, biały jest chyba kogoś innego

koszulka jest z zielonym napisem lotto i trzema małpkami zakrywającymi oczy, uszy i usta. napisów jest więcej ale to rzuca się najbardziej w oczy.
Koszulka moja. Czysta chyba, nie wiedzialem, ze zgubilem. Nie znalazło sie jeszcze pudełko plastikowe? Puste albo z gabkami. Na kanapki, albo dwa rydwany. Nic cennego, ale jakbyś miał przekazywać koszulkę to może i pudełko gdzieś tam jest.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

paulinka17 pisze:
Urban pisze:
Karli pisze:Biały ręcznik być może mój, bo wydawało mi się że zostawiłem zielony, ale sprawdzę w domu.
zielony w granatowe pasy znalazłem, biały jest chyba kogoś innego

koszulka jest z zielonym napisem lotto i trzema małpkami zakrywającymi oczy, uszy i usta. napisów jest więcej ale to rzuca się najbardziej w oczy.
Koszulka moja. Czysta chyba, nie wiedzialem, ze zgubilem. Nie znalazło sie jeszcze pudełko plastikowe? Puste albo z gabkami. Na kanapki, albo dwa rydwany. Nic cennego, ale jakbyś miał przekazywać koszulkę to może i pudełko gdzieś tam jest.
Niestety, ani pudełka ani rydwanów nie znaleziono, będziesz w Poznaniu?

Dobra, to jeszcze biały ręcznik i wsio, widać po trayu nikt nie płacze.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Weź proszę do Poznania: nawet jakby mnie nie było to kogoś poproszę z Warszawy.

Jeśli to jest jasnozielony niemodelowany tray na 20 modeli piechoty 20mm to też mój.

Rydwanów nie było na szczęście w pudełku. Samego pudełka nie mogłem znaleźć a spieszyłem się na pociąg.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

paulinka17 pisze:Weź proszę do Poznania: nawet jakby mnie nie było to kogoś poproszę z Warszawy.

Jeśli to jest jasnozielony niemodelowany tray na 20 modeli piechoty 20mm to też mój.

Rydwanów nie było na szczęście w pudełku. Samego pudełka nie mogłem znaleźć a spieszyłem się na pociąg.
Zgadza się

W poznaniu z Zembolem powinniśmy być, wyjazd jest uzależniony od jednej rzeczy, ale jeśli nie poznań to wcześniej jest Włocławek.

ODPOWIEDZ