Komuś nie ukradziono armii?

Zgubiłeś coś na turnieju? A może znalazłeś? Ogłoś to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Komuś nie ukradziono armii?

Post autor: PiotrB »

Znalazłem na Allegro takie coś:

http://allegro.pl/games-workshop-walizk ... 76181.html

wnioski są dla mnie oczywiste ,że jest to kradzione a w najlepszym przypadku znalezione...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 499

Post autor: woolfik »

Z jednej strony wszystko na to wskazuje, ale złodziej nie byłby chyba na tyle głupi żeby coś ukraść i wstawić od razu na allegro.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Widać że sprzedający nie ma za bardzo pojęcia o tym co sprzedaje..
Widac 6 ed piechotę, więc nie jest powiedziane czy nie przeleżało to gdzieś x lat i ktoś dopiero teraz to sprzedaje..
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

I raczej nie ma pojęcia ile to wszystko jest warte.

Awatar użytkownika
Bloodwar
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Bloodwar »

Też zwróciłem od razu uwagę na tą aukcję, bo sprzedający nie wyszczególnił co jest w walizce (a to jest podstawa - nikt przecież nie chce kupować kota w worku). Z drugiej strony - osoba ma wystawione od groma przedmiotów "przypadkowych", więc możliwe że kupiła walizę na jakiejś wystawce w Niemczech za grosze no a ten podpis - żaden złodziej nie byłby chyba na tyle głupi, żeby robić zdjęcie unikalnemu "tagowi" na walizce, który właściciel rozpozna z kilometra!
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, o 13:31 przez Bloodwar, łącznie zmieniany 1 raz.
Zakon NMM trzeba tępić, niszczyć, wypalać rozgrzanym do czerwoności żelazem! Oczywiście żelazem pociągniętym metalizerem :-)

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Również zaintrygowała mnie ta aukcja. Sprzedawca nie wie nawet jaką armię sprzedaje. Też na to zwróciłem uwagę i wysłałem zapytanie o szczegółowy opis co jest sprzedawane. Dostałem lepsze zdjęcia i zero konkretów.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

może ktoś kogoś zabił tym metalowym czołgiem i teraz chce sie pozbyc narzędzia zbrodni?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

"Games Warkshop" - Grandmaster
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

ODPOWIEDZ