Bitwa 32 000 na stronę, kilka zdjęć

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Dębek pisze: Graliście 3 dni i ledwo przekroczyliście połowę umówionych tur. Dograłeś kiedykolwiek taka biwę do końca?
Tak, dograliśmy.
Stary naprawde nie wiem czym się tak podniecasz.
Podniecam się bitwą, w której walczy 1600 modeli. Warto mieć w życiu różne rzeczy, które człowieka jarają, czyż nie??
Pytanie po co? Czy nie lepiej spotkać sie i zagrać sobie mini turniej każdy z każdym. Ewentualnie jakąś kampanie składającą się z kilku bitew.
Naprawde doceniam wasz trud i chęci, że chciało się wam to wszystko przynieść, ustawić i grać trzy dni jedną bitwę. Mimo to nadal tego nie rozumiem.
Lepiej, nie, również, tak.
Spróbuj zagrać taką bitwę (jeśli jeszcze nie miałeś okazji) i zobacz czy się Tobie spodoba. Jeżeli tak, to zrozumiesz, jeżeli nie, to zrozumiesz czemu nie :P. W każdym przypadku będziesz wygrany bo bogatszy o pewną wiedzę :)
"Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel" – Sylvester Stallone

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106

Post autor: Fallan »

Ja bym chętnie rozegrał taką bitwę, Krasie vs. O&G. Niestety mam armię na marne 1500 pkt, więc jeszcze trochę będę musiał pozbierać xD. Ciekawa byłaby bitwa Krasnoludy i Imperium vs. Chaos lub O&G. Fluffowa bitwa :D .

Awatar użytkownika
Kaleth
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa - Sielce

Post autor: Kaleth »

Fallan pisze:Ja bym chętnie rozegrał taką bitwę, Krasie vs. O&G. Niestety mam armię na marne 1500 pkt, więc jeszcze trochę będę musiał pozbierać xD. Ciekawa byłaby bitwa Krasnoludy i Imperium vs. Chaos lub O&G. Fluffowa bitwa :D .
Grałem kiedyś jeszcze bitwę na 27k z trzema armiami na stronę. DElves, VCounts, Chaos vs Empire, Dwarfs, WElves i pomijając fakt gracza Imperium, który nie znał połowy zasad i o każdą się kłócił, to było ciekawie (nie wiem czy mam zdjęcia z tej bitwy)
"Szczęśliwy artysta to martwy artysta, bo tylko wtedy nie można się zmienić. Po śmierci prawdopodobnie wrócę jako pędzel" – Sylvester Stallone

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106

Post autor: Fallan »

Nieźle, taką bitwę bym chętnie rozegrał. Gracz imperium powinien przynajmniej swoich sprzymierzeńców słuchać, ale cóż... :wink: . Raport bitewny z takiej jatki, to byłoby coś. Ciekawa lektura do poduszki :P .

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Ja chciałem grać kiedyś 100k na 100k ale nie chciało mi się robić tylu proksów :wink:

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

A może ktoś z Was zechciałby walnąć rekord Guinessa i zrobić jak największą bitwę, może z 500k ? A może gdzieś na świecie są większe bitwy robione ? ;)
Ja już mam armijkę na ok 6k i nie mogę się doczekać aż wystawię moich wszystkich herosów, cały mój arsenał i wszystkie moje oddziały :D Jak dla mnie granie na większe pkt. to całkiem fajna sprawa ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

no... armia na 500k pomyśl ile kasy za figsy musiałbyś dać ;]
i ile czasu malowac :twisted:

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Sadze ze jakby zebrać wszystkich graczy z DMP na przykład to by się tego wystarczająco zebrało :P

BTW duże bitwy sa fajne jak dla mnie. Co prawda aż TAKA duża mogła by być bardzo męczaca (no chybaże grono przyjaciół) ale zagrął bym sobie na 8k na przykład :wink:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

dobrze kiedy krew się leje żeby lało się również i wino 8)
Obrazek
Obrazek

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

kurde,jak ja wam zazdroszcze takiej bitwy!!!!to na serio musi byc super frajda!!i wtedy czuc ze to jest warhammer fantasy BATTLE,a nie jakas potyczka kilku oddzialow!to jest to!!ja niestety mam tylko na marne 1,5kafla :cry: :cry: ...

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

nie martw się, też tak kiedyś miałem :wink:
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ