WE vs Goblins 1k

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fikol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

WE vs Goblins 1k

Post autor: Fikol »

http://www.asrai.org/viewtopic.php?f=30&t=14480&start=0

Cześć,

Powyżej znajdziecie link do bitwy WFB rozegranej wirtualnie pomiędzy mną a hiszpanem. Jest po angielsku.

Umieszczam go tutaj ponieważ może administratorzy/moderatorzy/forumowicze/gracze byliby zainteresowani tego typu rozgrywką czy założeniem dodatkowego podforum.

pozwala dokładnie analizować ruchy/błędy i nie ma pośpiechu. Ponadto wszyscy jesteśmy w tej samej strefie czasowej więc bitwa na 1650 punktów może zająć nawet krócej niż tydzień :) i można grać każdą armią i nie trzeba do mniej mieć figurek :D no i możemy grać z kumplami z drugiego końca Polski itp.

Ciekawy jestem co o tym myślicie

Pozdro

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

najdziwniejszy raport jaki w życiu czytałem :D
mieliście jakiś program dolosowania rzutów, czy wpisywaliście wyniki z kostek?

p.s.: strzelanie z machin w takich grach to drobne przegięcie :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Fikol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Fikol »

:)

tych raportów jest tam 3 strony!! :)

co do rzutu kostkami to jest strona http://dicelog.com/dice , na której można stworzyć log dla konkretnej gry więc w razie czego oszukać się nie da :)

Co do machin faktycznie dziwnie, to największy minus ale na tym podforum rzadko spotyka się PG z tonami armat :)

Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

Post autor: Rychu »

niech mi nikt nie mówi że w internecie nie znajdziesz wszystkiego :P

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Strasznie kiepsko ci szło do 4 tury :P
Potem jakoś nadrobiłeś :]
11:9 dla hiszpana się skończyło?

Awatar użytkownika
Fikol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Fikol »

tak, dokładnie,

gdybym w ostatniej turze Wild Riderów tak bezsensownie nie wystawił toby był remis.

Cholernie mi się podoba tak ustawiony Alter. Miałem podobnego na EEGT i podobnie parki maszynowe wyrzynał :)

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

miałem takiego samego jeszcze ze zbrojką -1 do hita i do pary z drugim biegaczem (SoCM i HotH) na jednym turnieju 2k

bardzo fajnie się dopełniają. Szkoda tylko że w jednej bitwie spadł z pocisku od slanna (argh), a w drugiej klopa idealnie go trafiła :!: (tzn koleś idealnie podał zasięg i wyrzucił hit na scaterce #-o ) i też chłopak musiał zejść bo to była klopa z magicznymi atakami :|

Awatar użytkownika
Fikol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Fikol »

mojego Altera podobnie klopa na EEGT zdjęła... nawet go nie widziała tylko scatter mnie rozwalił... i potem BSB... pierwsze 2 figurki jakie w bitwie ze Śmiechem straciłem :D

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Hmmm a czy przypadkiem alter nie powinien dostać D6 woundów od lobbera? Wtedy mogłoby się zupełnie inaczej potoczyć.

Awatar użytkownika
Fikol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Fikol »

Pytałem Gościa na PM, powiedział że tylko w centrum jest D6, przy trafieniu na 4+ już nie... nie sprawdzałem czy ma racje

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Fikol pisze:Pytałem Gościa na PM, powiedział że tylko w centrum jest D6, przy trafieniu na 4+ już nie... nie sprawdzałem czy ma racje
Nie mial racji, ale skoro nie zna zasad swojej armii, to jego strata. Nastepnym razem mozesz go doksztalcic. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fikol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Fikol »

Też mi się tak wydawało :)

ODPOWIEDZ