battle chronicler

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

battle chronicler

Post autor: Kefas »


Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Nie ściągnąłem jeszcze ale wydaje się fajny. Choć IMO nie zastąpi to raportów z własnoręcznie pisanymi opisami i fotkami pola bitwy :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Pomysł ciekawy, ale jak wszystkie pomysły próbujące ująć szeroki temat w wąskie ramy nie podoba mi się. Dążymy teraz strasznie do zabijania inwencji w ludziach. A ja chcę, żeby mnie zaskoczyć, chcę oglądać różnorodne raporty, tworzone z pasją i własnym pomysłem. Nie chcę schematów, ramek i bezmyślnego wklepywania danych, to to mam w pracy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Lepszy opis niż grafiki z schematycznym zobrazowaniem walki.

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

A dlaczego nie wesprzeć jednego drugim. Poza tym, oczywiście ;) to narzędzie ;) na pewno nie posłuży ;) do tzw. "play by forum" ;) gdzie tam...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ja z miłą chęcią ściągne na pewno się przyda w pisaniu raportów ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ